Олександрія: Онлайн кредити

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Люди беруть кредити з різних причин. Кожен позичальник прагне отримати кредит на максимально вигідних умовах. Не є винятком і мешканці Олександрії.

Якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, зайдіть на сайт кредитного сервісу FinProm і підберіть для себе кращий варіант кредиту в Олександрії.

Наш сайт представляє список різних банків і мікрофінансових організацій. Ви можете вибрати заклад, який врахує всі побажання і допоможе оформити кредит в Олександрії на найбільш вигідних для Вас умовах. Залежно від потреб клієнта, банки і МФО надають кредити:

 • на суму від 200 до 300.000 грн.;
 • терміном до 5 років;
 • з процентною ставкою від 3% на місяць;
 • рішення по заявці приймається за 15 хвилин.

Наш сервіс допомагає відвідувачам ознайомитись з банками і вибрати для себе вигідний варіант. На сайті FinProm представлені кращі фінансові установи в Олександрії, які швидко і без ризиків допоможуть Вам вирішити тимчасові фінансові труднощі. Більшість компаній пред’являє до позичальників такі вимоги:

 • необхідні документи: паспорт, ІПН;
 • вік позичальника: 18-71 рік;
 • постійний дохід (офіційне чи неофіційне працевлаштування, пенсійне забезпечення, підприємницька діяльність).

Скорингова система дозволяє швидко оцінити кредитоспроможність потенційного позичальника. Тому не потрібно надавати довідку про доходи, вносити заставу і шукати поручителів.

В Олександрії доступні різні види кредитування.

Швидкі кредити на карту і готівкою в Олександрії

Тим, кому терміново потрібна невелика сума на нетривалий термін, оформляють онлайн кредит. Для отримання грошей на карту навіть не потрібно виходити з дому. Зазвичай при первинному зверненні видають 1000-2000 грн. терміном до 1 місяця. Більшість МФО працюють в режимі онлайн, гроші перераховують на банківську карту. Звернутись до них можна в будь-який час доби, у вихідні та святкові дні. Щоб оформити мікрокредит, потрібно витратити не більше 15-20 хвилин.

Звернутись в МФО можна, якщо:

 • потрібна сума до 1500 грн. на 2-3 тижні;
 • гроші потрібні терміново тоді, коли банки вже не працюватимуть;
 • найближче кредитне відділення знаходиться далеко;
 • клієнт занесений до «чорного списку» і банк відмовляється видати кредит.

МФО більш лояльні до своїх клієнтів і нерідко видають позики навіть людям з поганою кредитною історією. Тому кредит онлайн – це швидкий і зручний спосіб отримання грошей в борг у Олександрії.

FinProm радить при подачі заявки повідомляти про себе тільки достовірну інформацію. Фінансові установи мають достатній арсенал засобів, щоб перевірити її правдивість. Надання невірної або неповної інформації призведе до відмови в отриманні кредиту. Крім того, Ви потрапите в список неблагонадійних позичальників і зіпсуєте свою кредитну репутацію.

Тим, хто має не дуже хорошу кредитну історію, рекомендується подавати заявки відразу в кілька МФО. Це збільшить ймовірність отримання позики: якщо відмовить одна компанія, Вашу заявку схвалить інша.

На нашому сайті також є розділ, в якому перераховані компанії, що надають мікрокредити в Олександрії готівкою. Для їх оформлення потрібно прийти у відділення МФО, подати заявку і при її схваленні відразу отримати гроші.

Як оформити в Олександрії банківський або довгостроковий кредит

У мікрокредитування є ряд переваг. Але якщо потрібна велика сума грошей на тривалий термін, краще звернутися в банк. Довгострокові кредити надають під менші відсотки. Розмір процентної ставки залежатиме від терміну та виду кредитування, надійності клієнта, і ряду інших чинників. На нашому сайті в розділі «Банківські кредити» можна ознайомитись зі списком провідних банків в Олександрії і умовами, які вони пропонують.

Подати заявку і отримати її схвалення можна в режимі онлайн. Але для підписання договору та отримання коштів, в банк все ж доведеться з’явитись особисто.

Отримання кредитної картки в Олександрії

Кредитки, як зручний і універсальний засіб, давно завоювали популярність у жителів всієї країни, і в Олександрії в тому числі. У розділі «Кредитні карти» FinProm пропонує ознайомитись з пропозиціями провідних банків. Для отримання карти можна оформити заявку на сайті банку або звернутись в одне з банківських відділень.

Важливі переваги кредитних карт:

 • відсоток нараховується тільки при користуванні засобами;
 • відсоткова ставка становить 3-4%, що набагато менше ставок МФО;
 • після використання кредитних коштів та погашення боргу, доступ до користування засобами відновлюється;
 • багато банків надають грейс-період (до 50 днів). В цей час плата за користування засобами не нараховується;
 • приймаються в будь-якій країні.

Вчасно погашаючи борги, Ви зберігаєте свою кредитну репутацію і отримуєте можливість взяти кредит в будь-якій фінансовій установі.