Чернігів: Онлайн кредити

Просто Кредит
Відгуки: 2
CreditKasa
Відгуки: 222
NaVse
Відгуки: 0
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
Твоя Позика
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Замислюєтесь, де в Чернігові можна швидко взяти вигідний кредит? У багатьох жителів Чернігова виникає таке саме питання у різних життєвих ситуаціях. Одним терміново потрібні гроші на ремонт улюбленого автомобіля, іншим не вистачає невеликої суми до авансу, а третім випала можливість здійснити вигідне придбання, яке незабаром себе окупить, але як на зло мало фінансів. Все залежить від величини необхідної позики. Якщо мова йде про кілька сотень гривень, як правило, таку суму позичають у родичів і друзів. Однак, не завжди хочеться ділитись своїми неприємностями з близькими та знайомими. До того ж не кожного разу вони можуть надати фінансову підтримку. Та й в ситуаціях, коли необхідна сума з 3-4 нулями, друзі навряд чи допоможуть. У таких випадках Вас завжди виручить сервіс підбору кредитів FinProm. Кредитний інтернет-ресурс дозволить підібрати найбільш оптимальний варіант кредиту, який Ви зможете відразу ж оформити.

Наш сайт володіє інформацією про банківські установи та МФО, які пропонують клієнтам вигідні умови кредитування. Так, Ви зможете отримати кредит в Чернігові на наступних умовах:

 • рішення приймається за 15 хвилин;
 • місячна ставка за позикою ‒ від 3%;
 • повернення боргу ‒ до 5 років;
 • величина кредиту ‒ від 200 до 200.000 гривень.

На сайті зібрані пропозиції провідних кредитних компаній і банків Чернігова. Мета FinProm ‒ спростити процес вибору кредитора. Так, потенційні позичальники можуть ознайомитись з усіма доступними кредитними програмами в місті. Найчастіше вимоги до клієнтів у організацій досить лояльні:

 • віковий поріг ‒ 18-71 рік;
 • документи ‒ код платника податків і паспорт;
 • постійне джерело доходу ‒ пенсія, заробітна плата, прибуток від бізнесу;
 • майно для застави, довідка про доходи і поручитель не потрібні.

Далі ознайомимось більш детально з запропонованими в Чернігові видами кредитування.

Мікрокредити готівкою або на картку в Чернігові

Це популярний вид фінансування, завдяки якому можна взяти гроші в борг, не покидаючи власного житла. Потрібно всього лише заповнити онлайн-заявку. При першому зверненні до МФО користувач може розраховувати на 1.000-2.000 гривень. Період користування ‒ до 4-х тижнів. Заявки клієнтів розглядаються за 15 хвилин. Більшість мікрофінансових організацій надають послуги тільки в режимі онлайн. Такі установи надають кредити на зазначену в заявці банківську карту.

Мікрокредитування в Чернігові зручно, якщо:

 • у Вас немає часу на відвідування банку і збір документації;
 • Вам потрібно 1-1,5 тисячі гривень терміном на 14-21 день;
 • Ви проживаєте далеко від найближчих офісів кредитних компаній;
 • гроші потрібні вночі, у вихідні або свята. Подібні організації оформляють позики в будь-який час, вони працюють 24/7;
 • банківські установи не хочуть надавати Вам кредит або кредитну карту. МФО видають кредити навіть позичальникам з поганою кредитною історією, які перебувають у багатьох кредиторів в так званому «чорному списку».

Якщо ж Ви не довіряєте дистанційному кредитуванню і бажаєте отримати кредит готівкою, відвідайте розділ, в якому перераховані МФО, що мають мережу відділень.

Довгострокові та банківські кредити в Чернігові

Безумовно, мікрокредитування має безліч незаперечних переваг, однак цього недостатньо, щоб витіснити банківський кредит з рейтингу популярності. Пропозиції банків дозволяють отримати кошти в кредит на більш тривалий період і під менші відсотки. Якщо Вам потрібна велика сума, то без послуг банківських організацій Вам не обійтись. На нашому сайті в розділі «Банківські кредити» Ви можете ознайомитись з кредитними програмами кращих банків Чернігова. Як і в мікрофінансових компаніях оформити заявку можна в онлайн режимі. Для цього слід перейти на сайт обраної банківської установи. Але відвідати офіс банку Вам все ж доведеться, аби підписати необхідні папери та отримати кошти.

Видача кредитних карт в Чернігові

Досить практичним видом кредитування вважається кредитна карта. Багато українців, в тому числі й жителі Чернігова, змогли оцінити всі переваги кредиток. Вони вирізняються дуже простою процедурою оформлення, ними зручно користуватись. Ознайомитись з кредитними продуктами банків можна в розділі «Кредитні карти». Замовити кредитну карту можна не тільки через онлайн заявку, але й у відділенні банку.

Плюси і мінуси кредитних карт

До основних переваг кредиток можна віднести:

 • поновлюваний кредитний ліміт, тобто після погашення заборгованості можна знову користуватися кредитними коштами;
 • низькі процентні ставки ‒ якщо порівнювати з пропозиціями різних МФК, то користуватись кредиткою значно вигідніше;
 • зручне використання ‒ перебуваючи за кордоном, власнику картки не потрібно шукати обмінники, оскільки банк автоматично конвертує доступні гроші в потрібну валюту;
 • відсоток нараховується тільки, якщо користуватися позиковими грошима;
 • приємний бонус, який називається кеш-бек ‒ це значить, що певний відсоток від вартості покупки повертається клієнтові на карту, якщо він сплатить товар кредиткою;
 • наявність грейс-періоду, приблизна тривалість якого 50 днів. Протягом цього часу можна погасити борг без сплати відсотків.

Недоліками можна назвати:

 • додаткову комісію, яка нараховується при знятті готівкових коштів через банкомат;
 • відсутність терміналів для безготівкового розрахунку ‒ не у всіх магазинах можна розрахуватись кредитною карткою.