Дніпро: Онлайн кредити

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Як отримати швидкий кредит у Дніпрі? Місцеві жителі все частіше задаються цим питанням, але не завжди знають куди звернутися. Часом із-за потреби в кілька сотень гривень доводиться звертатися за допомогою до знайомих, рідних і близьких. Такі прохання зазвичай ставлять в незручне становище, а рідні не завжди мають можливість фінансово допомогти. Ще складніше отримати суму мінімум з трьома нулями для більш серйозних і важливих покупок. Вирішити подібні проблеми Вам допоможе сервіс кредитування FinProm. Скориставшись нашим сервісом можна без проблем вибрати підходящий вид кредитування, який влаштує саме Вас. Наш сайт представляє мікрофінансові організації (МФО) і банки, у яких підібрані найбільш актуальні та вигідні для Вас умови кредитування у місті:

 • Надання кредитів від 200 до 200 000 гривень;
 • Терміни кредитування до п’яти років;
 • Низька процентна ставка (від 3%);
 • Швидка видача кредиту – від 15 хвилин.

Цими та іншими можливостями може скористатися кожен клієнт сервісу FinProm живе в Дніпрі. Ми співпрацюємо з провідними банками і кредитними компаніями Дніпра. FinProm доклав всі зусилля для того, щоб спростити для вас вибір пакету кредитування зберігши Ваш дорогоцінний час. Аналогічно багатьом сервісам кредитування, позичальникові необхідно виконати мінімальні умови для отримання позики. Вимоги до позичальника дуже прості і зводяться до таких:

 • Надання паспорта та ідентифікаційного коду;
 • Вік одержувача від 18 до 70 років;
 • Постійний дохід (офіційне/неофіційне працевлаштування, приватне підприємництво, державне забезпечення (пенсія));
 • В даних процедурах кредитування у позичальника не вимагають довідки про доходи (достатньо лише вказати контакти одного колеги кредитного менеджера для підтвердження вашої зайнятості)
 • Отримання кредиту без застави та поручителів.

Розглянемо найпоширеніші види кредитування доступні для жителів Дніпра.

Онлайн і готівкові мікрокредити в Дніпрі

Самий зручний і швидкий вид кредитування через інтернет, який дозволяє за 15-20 хвилин, не виходячи з дому отримати позику від 1500 до 2000 гривень на термін до 14 днів. Такий спосіб надання кредитів поширений серед МФО. Нарахування грошей здійснюється переважно в онлайн-режимі на банківську карту позичальника. Це обумовлено тим, що не всі компанії мають офіси в Дніпрі, що позбавляє можливості отримання позики готівкою. Мікрокредит онлайн зручний для багатьох людей. Особливостями даної системи є:

 • Економія часу. Не потрібно ходити по банках, сидіти в чергах і збирати пакети документів для отримання невеликої суми позики в 1500-2000 гривень;
 • Кредит надається в максимально швидкі терміни і в будь-який зручний час доби;
 • Не потрібно витрачати час і кошти на проїзд, достатньо лише мати доступ до інтернету;
 • МФО пропонують спрощену систему позики, що дозволяє розглядати випадки надання кредиту клієнтам з поганою кредитною історією.

Ви віддаєте перевагу отримувати готівку на руки? Для цього достатньо лише перейти в спеціальний розділ сайту «Мікрокредити»-«Готівкою», де вказані мікрофінансові компанії мають філії в Дніпрі. Клікнувши на сайт обраної компанії, Ви знайдете найближче відділення мережі в місті. Маючи при собі необхідний пакет документів можете вирушати за швидким кредитом за вказаною адресою.

Отримати кредит у банку в Дніпрі

Класичне банківське кредитування завжди буде затребуваним у сфері фінансових послуг, незважаючи на всі переваги мікрокредитів. Така популярність зумовлена низькими процентними ставками, великими термінами надання кредиту і широким спектром застосування послуг. При оформленні кредиту в десятки, або сотні тисяч гривень терміном на кілька років, візит в банк стане обов’язковим. Для вашого комфорту на сайті FinProm представлений розділ «Банківські кредити», в якому Ви можете ознайомитися з провідними банками за надання таких позик в Дніпрі. Щоб спростити процедуру отримання банківського кредиту досить лише перейти на офіційний сайт банку і залишити відповідну заявку. Аналогічно послуг МФО схвалення на отримання кредиту можна здійснити через інтернет. Але для отримання коштів необхідно відвідати відділення банку, щоб оформити договір.

Оформлення кредитної картки

Серед українців банківська кредитна картка стала найбільш популярним, універсальним і зручним платіжним засобом. Вона легка в оформленні і незамінна у використанні. Найвигідніші пропозиції банків ми зібрали в розділі сайту «Кредитні картки». Ви самостійно можете ознайомитися з умовами, які надають кредитори в різних банках Дніпра і вибрати варіант, який підходить саме Вам. Кредитні карти мають багато переваг:

 • Процентне нарахування здійснюється за фактом використання кредитних коштів;
 • Низька процентна ставка (близько 3-4%);
 • Надання власникам кредитних карт пільгового періоду на 50-60 днів (грейс-період);
 • Банк часто повертає частину витрачених клієнтом грошей шляхом проведення спеціальних акцій;
 • Можливість використання кредитної карти по всьому світу, без потреби втрачати час на обмін валюти, завдяки автоматичної конвертації валют.

Є й недоліки у використанні такої карти:

 • Відсутність у багатьох магазинах спеціальних терміналів для розрахунку картою;
 • При переведенні в готівку з кредитної картки стягується додаткова комісія (приблизно 3-4% від знятої суми).