Конотоп: Онлайн кредити

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Бувають випадки, коли дуже швидко треба дістати необхідну суму грошей в кредит в Конотопі. У кожного різні ситуації, наприклад, потрібно зробити подарунок коханій чи просто близькій людині, або необхідний терміновий ремонт авто, або ж потрібно вигідно придбати якусь річ, а заповітної суми немає. Якщо мова йде про кілька сотень гривень, то їх можуть позичити родичі, але що робити, якщо Вам знадобилась сума з трьома або чотирма нулями? У такій ситуації Вас врятує кредитний сервіс FinProm. Сервіс працює для того, аби абсолютно будь-хто міг швидко отримати кредит в Конотопі всього за кілька хвилин.

Ресурс зібрав банки і фінансові організації, які можуть надати кредити в Конотопі різного розміру. Можливості кредитування в зазначених компаніях такі:

 1. Сума. Позики можуть варіюватись від 200 до 300 тис. гривень;
 2. Термін. Максимальний термін кредитування 5 років;
 3. Вигідна ставка. Ставка по кредиту за місяць становить від 3%;
 4. Час. Клієнт отримує рішення протягом 15 хвилин після оформлення заявки.

Таким чином, рішення Ваших тимчасових фінансових труднощів ми беремо на себе. Клієнтам більше не потрібно позичати кошти у родичів. FinProm допоможе взяти в кредит потрібну суму на вигідних умовах і без зайвих ризиків.

Що потрібно для отримання кредиту в Конотопі

Вимоги до позичальників у всіх представлених компаніях дуже прості:

 • паспорт і код;
 • вік, в межах від 18 до 71;
 • довідка про доходи не потрібна, але у позичальника має бути постійний трудовий дохід;
 • застава і поручитель також не потрібні.

Основні види кредитування в Конотопі

Мікрокредити

Досить поширеним видом кредиту в Конотопі виступає кредитування на карту або готівкою. Для цього клієнтові не потрібно нікуди йти, достатньо заповнити онланй-анкету і отримати заповітну суму. Даний спосіб дуже вигідний, якщо необхідна 1-2 тис. гривень. При цьому, час оформлення не займає більше 15-20 хвилин.

Такий вид позики буде вигідним якщо:

 • у Вас немає часу чи бажання особисто відвідувати банки;
 • необхідна сума не перевищує 2 тис. гривень;
 • термін погашення кредиту складе максимум 3 тижні.

Мікрокредитні організації працюють в режимі 24/7, тому мікрокредитування буде зручним, якщо у Вас немає можливості відвідати відділення. Більш того, МФО лояльно ставляться до фінансових проблем кожного, тому кредит в Конотопі можуть отримати навіть клієнти з “чорного списку” кредиторів.

Мікрокредитування – це найпростіший і найдієвіший спосіб отримати гроші готівкою або на картку. Для оформлення клієнту знадобиться:

 1. Зайти на сайт кредитної компанії і натиснути кнопку “Отримати гроші”;
 2. Створити особистий кабінет;
 3. Заповнити анкету і відправити заявку на розгляд.

Після того, як заявка на кредит буде розглянута, на карту клієнта надійде необхідна сума.

Кілька вигідних рекомендацій клієнтам сервісу FinProm

 1. Особиста інформація в анкеті повинна бути достовірною. Будь-яка компанія, що надає кредити, ретельно перевірятиме дані клієнта. При виявленні невідповідностей, фінкомпанії залишають за собою право відмовити в отриманні кредиту. Ця відмова негативно позначиться на кредитній історії та в подальшому може спричинити собою відмову в інших фінансових установах;
 2. Оформляйте заявки в декількох компаніях одночасно. Це допоможе підвищити ймовірність отримання грошей. Іншими словами, якщо Вам відмовлять в одному сервісі кредитування, то Ви неодмінно отримаєте позитивну відповідь в іншому;
 3. Вибирайте пропозиції, представлені у верхній частині каталогу сервісу. Ці організації відрізняються високим відсотком позитивних рішень по кредитуванню.

Якщо клієнт хоче отримати кредит готівкою в Конотопі, йому необхідно перейти до списку «Мікрокредити готівкою», знайти зручне відділення МФО і відвідати його з пакетом необхідних документів.

Довгострокове банківське кредитування

Довгострокове кредитування обіграє мікрокредити за рахунок збільшених термінів, а також низьких процентних ставок. Саме тому даний вид кредитів популярний не лише в Конотопі, а і по всій країні. Для отримання кредиту в банку необхідно заповнити заявку. Рішення банку не займає більше 15 хвилин. Для підписання паперів і отримання коштів клієнту потрібно особисто відвідати відділення.

Кредитні карти в Конотопі

Кредитна карта – простий і зручний спосіб отримання відсутньої суми. В однойменному розділі сервісу представлені найвигідніші пропозиції від провідних банків країни. Оформити кредитку можна двома способами: перший – особисто звернутись до відділення, другий – заповнити онлайн заявку.

Переваги продукту:

 • 3-4% на місяць;
 • кеш-бек;
 • грейс-період – 50 днів;
 • конвертація коштів;
 • доступність кредитної лінії після повного погашення, без необхідності повторного підтвердження.

Недоліки:

 • відсутність терміналів в деяких маркетах;
 • додаткові відсотки при знятті грошей через банкомат.