Кривий Ріг: Онлайн кредити

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Вигідними кредитами в Кривому Розі зараз цікавляться багато українців. Як і в будь-якому іншому великому місті, в Кривому Розі гроші витрачаються швидко, тому багатьом не вистачає до зарплати. Бувають й інші причини звернення за кредитом: купівля подарунка для дорогої людини, вклад у вигідний бізнес, що швидко дасть прибуток та ін.

Варіанти залучення коштів залежать від розміру суми. Якщо потрібно 300-500 гривень, зазвичай позичають у родичів або знайомих. Однак іноді незручно турбувати друзів і близьких, особливо зараз, коли подібні питання легко вирішуються через інтернет. Що стосується великих сум, тут знайомі можуть не піти назустріч через наявність власних фінансових проблем або через небажання ризикувати грошима.

Вибрати оптимальний кредит, не втягуючи близьких людей в свої проблеми, допоможе сервіс FinProm. Швидкі гроші в Запоріжжі, вибір з кількох варіантів ‒ ось спеціалізація нашого сайту.

На нашому порталі представлені провідні банки та МФО Кривого Рогу, які охоче видають кредити. Причому є можливість вибрати найбільш підходящий варіант:

 • сума кредиту стартує з 200 грн., при бажанні можна взяти до 200.000;
 • термін до 5 років;
 • місячна ставка ‒ від 3% на місяць.

Користувачам сервісу FinProm зазвичай не доводиться чекати схвалення кредиту довше 15 хвилин. У нас зібрані надійні МФО і банки Запоріжжя. Співпраця з ними дозволяє користувачам максимально швидко та без зайвих нервів перемогти тимчасові фінансові труднощі. Вимоги до позичальників мінімальні, досить:

 • мати паспорт та довідку з податкової з ІПН;
 • бути не старшим 71 року;
 • мати постійні доходи у вигляді зарплати (не обов’язково офіційної), пенсії чи прибутку від власного бізнесу.

Кредит в Запоріжжі можна оформити без застави та поручителів. Розглянемо основні варіанти.

Мікрокредити готівкою та онлайн на карту в Кривому Розі

Для отримання мікрокредиту через інтернет досить заповнити заявку онлайн. Зазвичай кредитні організації схвалюють новим клієнтам заявки на суму до 1000-2000 гривень, при цьому мається на увазі термін повернення до 14 днів. Грошей чекати довго не доведеться: оформлення займе буквально 15-20 хвилин. Більшість МФО роблять ставку на онлайн кредити на банківські карти, така технологія мінімізує витрати кредитних організацій, оскільки немає необхідності утримувати мережу відділень.

Мікрокредити на карту в Кривому Розі виручають, коли:

 • ніколи ходити по банках і займатись паперовою тяганиною;
 • потрібна невелика сума, наприклад, 1000-1500 гривень і є можливість віддати борг за кілька днів;
 • часу обмаль. МФО видають позики цілодобово, деякі схвалюють заявки автоматично;
 • далеко добиратися до оффлайн-кредитора.

    Банки не хочуть видавати кредитну карту або інший продукт кредитування. З точки зору вимог до позичальників, МФО ‒ поза конкуренцією. Вони готові працювати практично з усіма громадянами, тому до них часто звертаються люди, в яких проблеми з кредитною історією.

Потрібен кредит в Кривому Розі готівкою? Перейдіть в розділ з МФО, які мають мережу відділень. А далі, спираючись на своє місце розташування, визначтеся з найближчою філією кредитної організації і особисто відвідайте її, не забувши необхідні документи.

Довгострокові варіанти: банківські кредити в Кривому Розі

Ринок МФО зараз бурхливо розвивається, але банки не бояться такої конкуренції. Коли гроші потрібні на тривалий термін, люди звертаються за кредитом у великі фінансові установи. Банки пропонують лінійку кредитів з більш скромними відсотками і на великий термін. Якщо потрібен довгостроковий кредит на суму понад 10 тис. гривень, найкращим способом вирішення проблеми буде банківське кредитування.

Розділ «Банківські кредити» нашого сайту призначений для громадян, які цікавляться надійними банками Кривого Рогу. Ви можете перейти на сайт вподобаного банку і подати заявку онлайн. Після схвалення отримати гроші дистанційно не вийде: доведеться все ж відвідати відділення фінансової установи та підписати необхідні папери.

Кредитні карти: підбір оптимальних варіантів в Кривому Розі

Кредитки вже давно перестали бути незрозумілим нововведенням, міцно укорінившись у житті людей. Їх зручність і універсальність оцінили жителі Кривого Рогу. У пошуку кращих пропозицій кредитних карт Вам допоможе відповідний розділ нашого сайту. Оформити банківську карту просто: достатньо перейти на сайт банку і заповнити онлайн заявку. За бажанням можна особисто звернутись у відділення.

Серед переваг кредитних карт можна виділити наступні моменти:

 • нарахування відсотків здійснюється лише після користування грошима банку;
 • процентні ставки набагато скромніші, ніж у МФО (орієнтовно від 3% на місяць);
 • картою можна користуватись багаторазово, після погашення кредиту можна брати новий;
 • банки в боротьбі за клієнтів пропонують вигідні фішки. Грейс-період (час безкоштовного користування кредитними коштами) зазвичай становить 40-60 днів. А ще має сенс поцікавитись наявністю кешбек пропозицій. При наявності кешбека можна економити при оплаті через термінал: частина коштів повертатиметься назад на рахунок;
 • платити карткою можна й в інших країнах. Це зводить до мінімуму відвідування закордонних валютних обмінників. Конвертація коштів в місцеву валюту проводиться автоматично.

Є й недоліки:

 • в деяких магазинах відсутні термінали;
 • знімати гроші в банкоматі звісно можна, але нараховується додаткова комісія.

Скориставшись нашим сервісом, Ви зможете вибрати найбільш підходящий кредит у Кривому Розі. Удачі у виборі!