Київ: Онлайн кредити

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Як і де отримати швидкий кредит у Києві? Дане питання щодня виникає у десятків тисяч жителів столиці України. Зазвичай, коли мова йде про суму в кілька сотень гривень, як правило, звертаються до родичів та знайомих. Але, не завжди хочеться обтяжувати рідних і близьких, посвячуючи їх у свої тимчасові фінансові проблеми, та й не завжди вони мають можливість позичити потрібну суму грошей. Також, якщо вам знадобитися велика сума в кілька тисяч або десятків тисяч гривень, то знайомі вам навряд чи допоможуть. У такому разі вас виручить сервіс кредитування FinProm. За допомогою нашого сервісу ви зможете легко підібрати підходящий варіант кредиту серед представлених на сайті компаній.

У нас на сайті представлені мікрофінансові організації (МФО) та банки, в яких можна оформити кредит в Києві на максимально вигідних умовах:

 • Кредитування від 200 до 200 000 гривень
 • Термін кредитування до 5 років
 • Процентна ставка від 3% на місяць
 • Очікування видачі кредиту – від 15 хвилин

Ось такі можливості отримує кожен відвідувач сервісу FinProm. Ми підібрали всі провідні кредитні компанії та банки Києва, щоб спростити вибір пакету кредитування спеціально для того, щоб Ви могли вирішити свої фінансові тимчасові труднощі максимально швидко і без ризику. Вимоги до позичальників також вельми лояльні і в більшості випадків такі:

 • З документів потрібно паспорт і ідентифікаційний податковий номер (код)
 • Вік від 18 до 70 років
 • Наявність постійного доходу (робота, неофіційна робота, пенсійне забезпечення, приватна підприємницька діяльність)
 • Довідка про доходи не потрібно, достатньо надати кредитного менеджера контакти будь-якого співробітника по роботі, щоб він підтвердив вашу трудову зайнятість
 • Також не знадобитися заставу і поручителі

Розглянемо детальніше різні види кредитування в Києві.

Мікрокредити онлайн і готівкою в Києві

Дуже популярний вид кредитування, що дозволяє отримати гроші, не виходячи з дому, оформивши заявку на сайті компанії через інтернет в режимі онлайн. Даний кредит зазвичай становить 1500-2000 гривень на термін до 14 днів, а оформить його можна за 15-20 хвилин. Більшість МФО працюють тільки в онлайн-режимі і видають кредити тільки на банківську карту і лише в декількох компаній є мережа відділень в Києві, де можна отримати позику готівкою.

Онлайн мікрокредит піде вам у таких випадках:

 • Немає часу збирати документи і ходити по банках
 • Гроші треба отримати дуже швидко. У багатьох компаніях рішення про видачу приймається автоматично, а позики видаються цілодобово
 • В силу географічного положення важко доїхати до найближчого відділення і набагато простіше оформити кредит через інтернет
 • В силу деяких причин банки відмовляються видавати кредит або кредитну карту. В МФО вимоги до позичальників набагато лояльніше, тому можлива видача кредиту позичальникам з поганою кредитною історією

У разі, якщо ви любите хрускіт новеньких купюр і бажаєте отримати мікрокредит готівкою, то вам потрібно перейти в розділ, де представлені МФО які мають мережу відділень. Потім потрібно на сайті компанії знайти найближче відділення в Києві і відвідати його особисто з необхідним набором документів.

Банківські кредити

Незважаючи на переваги мікрокредитів, банківське кредитування завжди буде залишатися актуальною фінансовою послугою. Адже такі кредити мають більш широкий спектр застосування, великі терміни і менші процентні ставки. У разі, якщо вам потрібен кредит у кілька десятків або сотень тисяч гривень, на термін в декілька років, то без візиту в банк вже не обійтися. У розділі нашого сайту «Банківські кредити» підібрані провідні банки, в яких можна отримати кредит в Києві. Достатньо перейти на сайт банку і оформити заявку на отримання кредиту. Також як і у МФО, отримати схвалення на видачу позики можна в режимі онлайн, але для отримання грошей необхідно буде приїхати у відділення банку для підписання договору.

Кредитні картки

Банківська кредитна картка – це універсальний і зручний платіжний засіб. Карти давно завоювали популярність серед жителів Києва і всієї України, за простоту оформлення і зручність використання. В розділі «Кредитний карти» нашого сайту, ми зібрали кращі пропозиції банків. Ви можете порівняти умови в різних банках та вибрати найбільш прийнятний варіант. Для отримання кредитної картки потрібно звернутися в банк або оформити онлайн-заявку на отримання карти на сайті банку.

Перерахуємо основні переваги кредитних карт:

 • Відсотки за користування грошима нараховуються тільки за фактом використання кредитних коштів
 • Процентна ставка за користування набагато нижче, ніж в МФО (близько 3-4% в місяць)
 • Більшість банків надають певний період, протягом якого не стягується плата за користування кредитними коштами (грейс-період). Зазвичай це близько 50-60 днів.
 • Банки регулярно проводять акції з повернення частини витрачених грошей (у разі розрахунків через платіжні термінали)

Серед недоліків слід відзначити:

 • Не у всіх магазинах є можливість розрахуватися кредитною карткою
 • За зняття готівки нараховується додаткова комісія.