Львів: Онлайн кредити

Просто Кредит
Відгуки: 2
CreditKasa
Відгуки: 222
NaVse
Відгуки: 0
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
Твоя Позика
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Шукаєте де швидко і без особливих складнощів можна взяти кредит у Львові? Таке питання щодня стоїть перед десятками тисяч людей, що проживають саме в культурній столиці України. Хтось не розрахував грошей до зарплати, хтось терміново потребує грошей для ремонту автомобіля або на подарунок близькій людині, а в когось є можливість вигідно придбати товар, який зможе окупити себе за дуже короткий термін, але коштів на придбання не вистачає. Багато ще залежить від розміру відсутньої суми. У разі, коли це кілька сотень гривень, зазвичай позичають гроші у друзів або рідні. Але не завжди є бажання розповідати їм про свої фінансові проблеми, завдавати їм клопоту своїми проханнями, до того ж вони не завжди мають можливість позичити потрібну суму. А якщо Ви потребуєте чотирьох- або п’ятизначної суми, вони найчастіше безпорадні. У такій ситуації виручити Вас може кредитний сервіс FinProm. З допомогою нього Ви зможете дуже швидко вибрати оптимальний варіант кредиту у Львові і протягом кількох хвилин оформити його.

На нашому сайті представлені мікрофінансові організації і банки, до яких Ви маєте можливість звернутися і отримати кредит у Львові за таких умов:

 • кредити видаються на термін до 5 років;
 • розмір кредиту від 200 до 200.000 гривень;
 • ставка на місяць від 3-х відсотків;
 • швидке рішення по видачі (максимум 15 хвилин).

Ось такими можливостями можуть скористатися користувачі кредитного сервісу FinProm. Тут зібрані кращі банки Львову, а також кредитні організації, аби максимально спростити вибір серед великої кількості пропозицій з кредитування, для вирішення Вашої тимчасової фінансової проблеми в найкоротші терміни.

Вимоги до клієнтів в пропонованих кредитних організаціях досить лояльні і зазвичай такі:

 • з документів необхідно мати код платника податків і паспорт;
 • вік клієнта 18-71 рік;
 • повинно бути постійне джерело доходу (офіційна чи неофіційна робота, пенсія, підприємництво);
 • надавати довідку про свої доходи, вносити заставу або приводити поручителів не треба.

Давайте розглянемо різні види кредитування, якими можна скористатися у Львові.

Мікропозики готівкою і на карту у Львові

Мікрокредит ‒ це один з найпопулярніших видів кредитування, який надає можливість позичити кошти, всього лише заповнивши онлайн заявку на сайті, при цьому позичальникові навіть не треба виходити з дому. Як правило, такому варіанту кредитування доступно близько 1.000-2.000 гривень (вперше) терміном до двох тижнів. Оформлення мікрокредиту здійснюється за 20 хвилин. Майже всі мікрофінансові організації працюють лише онлайн, а кредити перераховують позичальникам на банківські карти.

Мікрокредити у Львові для Вас будуть вигідними в таких випадках:

 • у Вас зовсім обмаль часу для збору документів і постійних візитів до банку;
 • сума, яку Ви хотіли б позичити, дорівнює 1.000-1.500 гривень на період не більш 3-х тижнів;
 • Вам дуже терміново потрібні гроші. Організації, які видають мікрокредити, працюють цілодобово, а рішення про видачу кредиту більшість з них приймає автоматично;
 • ваше місцезнаходження не дає Вам можливості дістатись до найближчого відділення кредитної організації;
 • банки відмовили Вам у видачі кредитної картки чи кредиту. У мікрофінансових організацій ставлення до позичальників набагато лояльніше, тому вони видають мікрокредити навіть тим позичальникам, які знаходяться в «чорному списку кредиторів».

Якщо Вам потрібно оформити у Львові кредит готівкою, слід перейти в розділ, де знаходяться МФО з мережею філій. Далі необхідно перейти на сайт МФО і знайти там найближче до Вас відділення, після чого відвідати його з усіма потрібними документами.

Банківські та довгострокові кредити у Львові

Мікрокредити, звичайно ж, мають багато переваг, проте банківські кредити завжди будуть актуальними, тому що мають невеликі відсоткові ставки і великий період для погашення. Якщо Вам потрібна п’ятизначна чи шестизначна сума, а борг хочете погасити за кілька років, то без оформлення банківського кредиту Вам не обійтися. Перейшовши в розділ «Банківські кредити» у нас на сайті, Ви матимете можливість ознайомитись з умовами провідних банків Львова, що надають кредити. Треба просто подати заявку на сайті банку, умови якого Вам найбільше підходять. Як і при мікрокредитуванні, схвалення на отримання кредиту можна отримати в режимі онлайн, однак для підписання кредитного договору та отримання кредиту в банк сходити все ж доведеться.

Банківські кредитні картки у Львові

Кредитна карта ‒ універсальний та зручний засіб для платежів. Серед мешканців Львову, та й всієї України вони вже давно популярні. Все через комфортність використання і дуже просте оформлення. Перейшовши в розділ «Кредитні карти» у нас на сайті, можна знайти кращі умови від провідних українських банків у Львові. Щоб оформити карту з кредитним лімітом, треба подати заявку онлайн на офіційному сайті банку або особисто відвідати його філію.

Банківські кредитні картки та їх головні переваги:

 • відсотки будуть нараховані лише за фактом використання позикових коштів;
 • відсоткова ставка за використання коштів з кредитної картки набагато нижча, ніж в МФО (близько 3-4% на місяць);
 • відновлювальна кредитна лінія. Це означає, що після того як кредит буде використаний, а потім погашений ‒ кредитні кошти стануть знову доступними позичальникові;
 • у більшості банків є грейс-період, протягом якого за використання коштів з кредитної картки, не нараховується відсоток. Як правило, грейс-період надається терміном до 55 днів;
 • зараз дуже багато банків надають кешбек пропозиції. Якщо Ви розраховуєтесь за покупки, використовуючи кредитну карту, певний відсоток витрачених грошей повернуться Вам назад;
 • кредитною карткою можна сплачувати покупки по всьому світу, не треба шукати обмінники валюти. Банк автоматично конвертуватиме гроші в потрібну валюту.

Існують у кредитних карт і свої «мінуси»:

 • не всі торговельні точки мають термінали для розрахунку банківськими картами;
 • при знятті грошей готівкою в банкоматі додатково буде нараховуватись комісія.