Одеса: Онлайн кредити

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Отримати кредит в Одесі швидко і без зайвих проблем? Подібне питання кожен день виникає перед десятками тисяч одеситів. Комусь не вистачає грошей до зарплати, комусь на ремонт авто, на подарунок для близької людини, а комусь майорить вигідна покупка, яка швидко себе окупить, але грошей на неї не дістає. Багато що залежить від розміру відсутньої суми. Якщо це пара сотень гривень, то як правило, займають у знайомих або родичів. Але друзів і близьких не завжди хочеться посвячувати в свої фінансові труднощі, обтяжувати їх проханнями, та й у них самих не завжди є можливість зайняти необхідну суму грошей. Та й коли Вам потрібна сума з трьома або чотирма нулями, то вони тут, як правило, безпорадні. У таких випадках Вас врятує кредитний сервіс FinProm. З його допомогою Ви можете легко підібрати варіант кредиту, з усіх заявлених на сайті нашої компанії, який підходить Вам.

На нашому сайті представлені банки і мікрофінансові організації, в які Ви можете звернутися і оформити кредит в Одесі на дуже вигідних для Вас умовах:

 • Сума кредиту 200-200000 гривень
 • Надаються терміном до 5 років
 • Ставка в місяць – від 3%
 • Рішення по видачі – від 15 хвилин.

Ось такі можливості отримують відвідувачі сервісу FinProm. На ньому зібрані провідні банки Одеси та кредитні компанії, для того, щоб максимально спростити вибір серед пакетів кредитування для вирішення Ваших тимчасових фінансових труднощів в найкоротші терміни і без ризиків. А вимоги до позичальників дуже лояльні і найчастіше такі:

 • Потрібно паспорт та картка фізичної особи – платника податків (ІПН)
 • 18-70 років – вік позичальника
 • Наявність джерела постійного доходу (підприємницька діяльність, робота офіційна або неофіційна, пенсія)
 • Контакт колеги, який підтвердить Вашу зайнятість (довідка про доходи не знадобитися)
 • Застави і поручителі не потрібні.

Далі розглянемо різні види кредитування, які доступні для одеситів.

Швидкі кредити (мікрокредити) готівкою та на карту в місті Одеса

Досить популярним способом кредитування, який дозволяє зайняти гроші заповнивши заявку онлайн і для цього навіть не потрібно виходити з дому. Зазвичай цей спосіб кредитування дозволяє розраховувати на 1000-2000 гривень та строком до 14 днів. Оформляється він за 15-20 хвилин. Велика частина мікрофінансових організацій працюють виключно в режимі онлайн, а кредити видають на банківські картки.

Мікрокредити онлайн підійдуть Вам в наступних випадках:

 • Часу на збір документів і ходіння по банках немає
 • Потрібно 1000-1500 гривень
 • Гроші потрібні дуже терміново. Такі організації видають позики 24/7, а рішення щодо видачі або невидачі часто приймаються роботом автоматично
 • Територіальне положення не дозволяє доїхати до найближчого кредитного відділення та й через інтернет кредит оформити простіше
 • Банки відмовляються видати Вам кредитну картку або кредит з якоїсь причини. Такі організації ставляться до клієнтів більш ляльно, тому можуть видавати кредити людям з «чорного списку кредиторів» (з поганою кредитною історією).

У тому випадку, якщо Ви хочете отримати кредит готівкою або просто любите хрускіт свіженьких купюр, тоді перейдіть у розділ, де перераховані мікрофінансові організації з мережею відділень. Після цього знайдіть на сайті МФО найближче відділення і особисто відвідати його з усіма необхідними документами.

Кредити в банках

Мікрокредитування, без сумніву, має ряд переваг, але банківський кредит завжди буде актуальним як фінансова послуга. У таких кредитів менші відсотки і великі терміни. Якщо у Вас є необхідність взяти кредит з п’ятизначною або шестизначною сумою і терміном на кілька років, то без банківського кредитування не обійтися. У розділі «Банківські кредити» на нашому сайті представлені провідні банки Одеси, які надають послуги з кредитування. Потрібно просто оформити заявку на сайті обраного банку. Як і у випадку з микрофинансовай організацією, схвалення на видачу кредиту можна отримати в онлайн режимі, але все ж для підписання паперів і отримання потрібної суми у відділення банку доведеться з’їздити.

Кредитні картки

Кредитка – зручний і універсальний платіжний засіб. Серед жителів Одеси і всієї країни вони давно завоювали популярність. Все із-за зручності їх використання та абсолютної простоти оформлення. Якщо перейти в розділ «Кредитні карти» на нашому веб-сайті, то можна побачити найкращі пропозиції від провідних банківських установ. Для того, щоб отримати кредитну картку потрібно оформити онлайн-заявку на сайті фінансової установи, які мають банківську ліцензію або звернутися в його відділення.

Кредитні карти і їх основні переваги:

 • Відсоток нараховується виключно за фактом користування кредитними коштами
 • Процентні ставки за користування значно нижче, ніж в микрофинансовыхорганизациях (3-4% місячних)
 • Більшість банків надає грейс-період, протягом цього періоду плата за користування засобами не нараховується. Зазвичай він становить близько 50 днів.
 • Останнім часом все більше банків запускають кеш-бек сервіси для кредитних карт. У разі розрахунку за товар через платіжний термінал на рахунок повертається частину витрачених грошей.
 • Розраховуватися можна по всьому світу, немає необхідності шукати обмінники. Банк конвертує кошти автоматично у потрібну валюту.

Є й недоліки:

 • Не у всіх магазинах встановлені термінали для безготівкового розрахунку
 • При знятті через банкомат готівки додатково нараховується комісія.