Полтава: Онлайн кредити

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Багато жителів Полтави щодня стикаються з потребою кредитних коштів, не знаючи при цьому куди звернутись. У кожного позичальника є свої обставини, що вимагають фінансової допомоги: придбання майна, подарунок родичу на ювілей, купівля інструменту для роботи, брак грошей на проживання і тому подібне. Якщо виникає необхідність в невеликій сумі, багато хто намагається не звертатись в банки чи інші організації, а позичають у друзів. Однак у випадках, коли потрібне термінове отримання більшої суми, ніж сто-двісті гривень, люди, як правило, звертаються до банків та організацій безпосередньо для отримання фінансової допомоги.

Найчастіше гроші потрібні терміново, відповідно, часу на довгі очікування схвалення кредиту немає. У таких випадках корисним буде дізнатись, куди звертатись і що робити ‒ для цього достатньо відвідати кредитний сервіс FinProm. У Полтаві успішно кредитують населення банки та мікрофінансові організації, зазначені на нашому сервісі, що дають можливість отримати кредит за наступних умов:

 • мінімальна сума кредиту ‒ 200 гривень, максимальна ж становить 200.000 гривень;
 • кредит може мати будь-який термін до 5 років, що залежить безпосередньо від суми;
 • зручна процентна ставка, яка становить від 3% в місяць;
 • максимальний час, необхідний для прийняття рішення про видачу кредиту ‒ не більше 15 хвилин.

Це дає можливість в найкоротші терміни вибрати саме ті умови, які підходять в кожному конкретному випадку для отримання швидкого кредиту на потрібну суму. Завдяки кредитним коштам кожен полтавчанин зможе вирішити всі свої грошові проблеми, зовсім при цьому не ризикуючи.

Для того щоб отримати кредит необхідно відповідати таким вимогам:

 • вік обов’язково від 18 до 71 року;
 • наявність таких стандартних документів, як паспорт і, зрозуміло, код ІПН;
 • позичальник повинен мати стабільний дохід;
 • відсутність необхідності мати довідку про доходи, а також заставу й поручителів.

У Полтаві популярні кілька видів кредитування, що дозволяють отримати гроші в рекордно короткі терміни.

Мікрокредити

Одним з найбільш затребуваних способів кредитування в Полтаві та інших містах України, є саме мікрокредит. Причому, його можна отримати не тільки готівкою, а й на банківську карту ‒ для цього не потрібно навіть нікуди йти. Причому, такого роду організації, що видають мікрокредити, працюють в режимі онлайн. Наявність інтернету вдома у позичальника в такому випадку буде дуже доречним. Як правило, завдяки мікрокредитам можна без перешкод отримати від 1 до 2 тисяч гривень. При цьому суму необхідно буде повернути протягом 30 днів.

Плануючи взяти мікрокредит в Полтаві, дуже корисним буде дізнатись, в яких випадках вони користуються попитом найчастіше:

 • гроші потрібні терміново, а значить банки, де необхідно протягом певного часу збирати документи, не підходять;
 • з’явилась необхідність у невеликій сумі, яку буде нескладно виплатити протягом кількох тижнів;
 • найближчий банк, де можна було б взяти кредит, дуже далеко;
 • отримання кредиту в банку неможливе через відмову.

Для отримання кредиту Полтаві не на карту, а саме готівкою, необхідно відвідати розділ, де представлені мікрокредитні організації, у яких є відділення для обслуговування клієнтів. Там і буде вказана мережа відділень. Адресу необхідної МФО можна знайти безпосередньо на її сайті.

Банківські кредити в Полтаві на тривалий термін

Як було зазначено вище, мікрокредити підходять лише в тих випадках, коли потрібна невелика сума на такий же термін. Однак, коли для вирішення певних фінансових проблем потрібна сума трохи більша, краще звернутись в банк. Ця послуга в будь-якому банку, мабуть буде найактуальнішою, завжди. До того ж, кредитна ставка в банках значно менша, що є вагомим плюсом. Особливо великі суми вимагають багаторічної виплати, а це можливо виключно в банках.

На сайті FinProm є розділ під назвою «Банківські кредити» ‒ у ньому вказані найбільш успішні банки Полтави. Вибравши один з них, можна без роздумів оформляти кредит. Для цього слід відвідати офіційний сайт обраного позичальником банку і оформити заявку, що здійснюється досить швидко. На відміну від МФО, тут необхідно буде відвідати відділення банку для того, аби поставити кілька підписів.

Кредитні карти в Полтаві

Як показала багаторічна практика, кредитна карта ‒ дуже зручний засіб для здійснення різного роду платежів. Для ознайомлення з найбільш вигідними пропозиціями банків Полтави з видачі кредитних карт слід перейти на нашому сайті у відповідний розділ під назвою «Кредитні карти». Як і у випадку з МФО та банками, для отримання потрібної кредитної картки необхідно оформити заявку безпосередньо на сайті або звернутися в банк.

Отримання кредитної картки має ряд переваг, які важко заперечувати:

 • якщо позичальник кредитними коштами не користується, то відсоток відповідно і не нараховується;
 • низькі процентні ставки;
 • відновлення кредитної лінії, що дозволяє знову користуватись грошима навіть після повної виплати по кредиту;
 • можливість розрахунку кредитною карткою не лише в Україні, але й в інших країнах світу;
 • у деяких випадках при купівлі товару за допомогою кредитної карти через термінал, невеликий відсоток від витраченої суми повертається на рахунок.

Якщо говорити про недоліки кредитних карт, тут варто враховувати відсутність в деяких магазинах платіжних терміналів і сплату відсотка при знятті грошей безпосередньо у банкоматі.