Онлайн кредити на банківську карту

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Кредит онлайн на карту – це оптимальний варіант вирішення фінансових проблем, коли зробити це потрібно терміново та впевнено. Сучасні МФО пропонують короткострокові онлайн кредити на картку (мікрокредити), коли немає потреби навіть відвідувати відділення компанії. Можна оформити все через інтернет, сидячи в улюбленому кріслі або зовсім за межами міста. Потрібен лише доступ в інтернет для заповнення анкети та картка будь-якого банку України.

Кредити онлайн у МФО на банківську картку

Отримати кредит онлайн у МФО можна значно простіше та швидше, ніж у будь-якому банку. У цьому полягає основна ідея творців перших мікрофінансових компаній, у витоках яких стояла, наприклад, британська Wonga, що вийшла ринку багатьох європейських країн. В Україні один із піонерів з видачі онлайн кредитів на картку – це МФО під брендом МаніВео та Швидко Гроші. Швидко Гроші на даний момент має відділення майже у всіх містах та великих селищах, але також дає можливість оформити кредит на картку онлайн.

Основні переваги МФО над банками полягають у тому, що тут:

 1. Не потрібно відвідувати відділення компанії, можна оформити все онлайн.
 2. Не потрібно збирати масу документів.
 3. У МФО в кілька разів вища ймовірність схвалення кредиту.
 4. Оформити онлайн кредит на картку можна цілодобово – для цього потрібен лише доступ в інтернет та банківська картка.
 5. При оформленні кредиту на картку у мікрофінансовій компанії можна навіть бути без офіційного працевлаштування – не потрібно надавати довідку про доходи з місця роботи.
 6. Швидкість розгляду заявок становить у середньому 10 хвилин.
 7. Можна подавати заявку навіть з поганою кредитною історією.

На зорі зародження ринку онлайн кредитів в Україні, всі зрозуміли, що це легко і зручно. Але був один мінус – тоді компанії довго та скрупульозно перевіряли кожного клієнта. Потрібно було не лише надати багато документів, але також були потрібні контакти родичів та колег на роботі, щоб менеджер компанії міг уточнити дані про позичальника. Швидкість розгляду заявок на онлайн кредит тоді становила від кількох годин до кількох років. Було це на початку 2010-х років нашого сторіччя

Приблизно у 15-16 роках на ринок прийшла основна кількість мікрофінансових компаній, які разом і створили величезну базу клієнтів. Тепер перевірка здійснюється набагато швидше, зручніше та ефективніше. Відповідно, стало набагато комфортніше клієнтам – з документів потрібно надати лише дані паспорта та ІПН. Більшість МФО навіть запитають контакти третіх осіб. Тепер кредит онлайн на картку може оформити практично будь-хто охочий без будь-яких ускладнень і труднощів.

З огляду на те, що сьогодні є сотні МФО на ринку України, важливо вміти відрізняти порядну компанію від недобросовісної. Зробити це досить легко. Щоб впевнено та безпечно оформити кредит на картку онлайн, виконайте декілька простих дій:

 1. Зайдіть на сайт компанії та подивіться, чи є фотографії установчих документів. В ідеалі перевірте наявність ліцензії на видачу онлайн-кредитів у реєстрі фінансових підприємств.
 2. Термін роботи компанії – теж важливий чинник. Це бізнес із великою конкуренцією, і недобросовісні компанії не можуть протриматися на ринку кілька років. Якщо МФО кредити на карту онлайн 3 і більше років, це є важливим аргументів сумлінності та чесного підходу до клієнтів.
 3. Ефективна технічна підтримка, яка доступна у будь-який час – ще один момент, що вказує на те, що МФО піклується про клієнтів. Якщо ви не можете додзвонитися протягом півгодини на телефон підтримки, це сигнал про те, що варто звернутися до іншої компанії.
 4. Наявність фізичних відділень є великою ознакою того, що компанія націлена на довгострокову роботу. Таких МФО в Україні небагато, але, звертаючись до подібних компаній, ви можете добре себе убезпечити від шахраїв та просто «хитрих» підприємців, які розраховують на те, щоб зірвати швидкий куш.

Оформляючи кредит на карту онлайн важливо переконатися в сумлінності МФО, оскільки нерідко трапляються випадки з підвищеними комісіями, сплатою додаткових страховок, додатковою сплатою за дострокове погашення кредиту тощо. Усього цього можна уникнути, звертаючись за допомогою до перевірених мікрофінансових організацій.

Онлайн кредити на банківську картку: основні характеристики 

Серед основних характеристик, які відрізняють кредити онлайн від інших кредитів, можна виділити такі:

 • Терміни розгляду заявок. В середньому – від 5 до 15 хвилин.
 • Режим роботи вночі: автоматичний або ручний.
 • Максимальна сума за першого кредиту – у багатьох МФО ця сума становить 3000 гривень.
 • Максимальна сума при повторних онлайн кредитах – як правило, це 15-20 тисяч гривень.
 • Відсоткова ставка – в середньому вона становить 1-2 відсотки від суми кредиту на день.
 • Можливість взяти перший онлайн кредит із великою знижкою – у багатьох МФО вона становить 99% від звичайної ставки або як люблять писати маркетологи 0,01%.

Переваги та недоліки онлайн кредитів на картку

Ви можете брати онлайн кредити на картку будь-якого банку України з великими перевагами. Вам не доведеться навіть підводитися з улюбленого крісла, вам не потрібно нікуди йти. Немає потреби збирати великий пакет документів. Навіть не потрібно бути працевлаштованим та отримувати офіційну зарплату. Навіть кредитний рейтинг не сильно впливає на можливість схвалення кредиту – він у МФО вона дуже висока.

Єдиний мінуси таких кредитів онлайн на картку – це обмежена сума, якої недостатньо для вирішення глобальних питань (купівля нерухомості чи автомобіля, відкриття бізнесу), а також відносно високий відсоток за користування грошима. Але, знов-таки, якщо враховувати всі переваги та можливість оформити кредит на картку онлайн у будь-який час дня та ночі, то тут є, за що переплатити.

Як оформити кредит на картку в Україні

Ви можете подати заявку на отримання кредиту онлайн безпосередньо на сайті мікрофінансової компанії. Але щоб збільшити ймовірність отримання допомоги, краще відразу подавати заявку до 2-3 компаній. У пошуку надійних партнерів допоможуть такі послуги підбору кредитів, як FinProm. Тут ви можете порівняти основні характеристики МФО, прочитати відгуки від інших користувачів. Також важливо, що на даному сервісі запропоновано лише перевірені та чесні компанії з наявністю всіх дозвільних документів – користуючись сервісом FinProm, ви не потрапите до рук шахраїв.

Як погашати онлайн-кредити: основні варіанти

Погасити онлайн кредит у МФО ви можете декількома способами:

 • В особистому кабінеті компанії за допомогою банківської картки;
 • У платіжних терміналах;
 • У касі будь-якого банку України.

Що може бути через прострочення та неповернення онлайн кредитів

Якщо ви оформили кредит на картку, і не можете вчасно його повернути, можуть бути збільшені відсотки за користування, а також прострочення відобразиться у кредитній історії. За великого та довгострокового прострочення МФО може вимагати відшкодування збитку через суд, відповідно до законодавства України.

Але всі сучасні МФО чудово розуміють, що клієнти можуть мати різні непередбачені ситуації. Вони пропонують оформлення пролонгації – це продовження термінів договору кредитування, якщо клієнт не встигає повернути гроші. Вам потрібно буде лише оплатити відсотки, що накопичилися по онлайн кредиту. Пролонгація дає можливість зберегти кредитний рейтинг та уникнути підвищеної процентної ставки.

Пам’ятайте, що сьогодні, оформлюючи кредити на карту онлайн у надійних МФО, ви можете повністю розраховувати на підтримку компанії. У разі виникнення труднощів не уникайте телефонної розмови з представником компанії – порадьтеся з ним і поясніть ситуацію. У кожному випадку фахівці МФО допомагають знайти оптимальний варіант, що дозволяє уникнути проблем.