Мікрокредити онлайн

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Напевно ви не раз чули про мікрокредитування, а можливо навіть і користувалися послугою отримання мікрокредиту. Але хто ж і з яких міркувань придумав такий вид кредитування і яка первісна ідеологія мікрокредиту? Мікрокредитування – це один з видів фінансування, суть якого є в наданні невеликих за сумою кредитів позичальникам, у котрих з будь-яких причин немає доступу до традиційних банківських кредитів.

Історія мікрокредитів

Основну концепцію мікрокредитування розробив учений-економіст Мухамед Юнус (у 2006 році Юнус отримав Нобелівську премію миру). Юнус народився в Бангладеш, а освіту здобув у США, ставши в результаті професором економіки. У далекому 1974 році Юнус брав активну участь в програмі по боротьбі з голодом в Бангладеш. В ході цих заходів він провів глибоке дослідження і прийшов до висновку, що в багатьох випадках, навіть дуже невеликий, незначний кредит, може зіграти істотну роль в процесі виживання бідних верств населення.

У якості експерименту, який підтвердив його гіпотезу, він видав 10 перших в світі мікрокредитів з власних коштів. Першими позичальниками стали 10 бангладешських жінок, які займалися виготовленням меблів з бамбука, а загальна сума мікрокредиту склала 27 доларів. Так він вчинив, тому що виявив сумних факт – звичайні банки не були зацікавлені у видачі позик небагатим ремісникам, оскільки побоювалися високих ризиків неповернення виданих коштів.

Через 9 років, в 1983 році, Юнус став засновником банку «Грамін» (відомий також як Грамінский банк), основою діяльності якого стала видача мікрокредитів небагатим бангладешцям. За час існування банк видав кредитів на 5 мільярдів доларів, більш ніж 4 мільйонам позичальників.

Згодом банк розробив й інші види кредитування, крім мікрокредитів видаючи кредити на житло, забезпечення сільського господарства, почав приймати вклади. Модель мікрокредитування виявилася успішною і на неї звернули увагу фінансисти багатьох інших країн, в тому числі й економічно розвинених.

Особливістю мікрокредитування у 80-х роках було те, що, в основному, програми розраховувались на жінок, так як на думку фінансистів останні особливо страждали від бідності і несли на собі більшу частину витрат на сім’ю, особливо це стосувалося неповних сімей. За статистикою Грамінский банк видав жінкам близько 96% мікрокредитів.

Успіхи, проблеми та майбутнє мікрокредитування

За статистикою Міжнародного банку кількість мікрокредитних організацій в світі перевалила за 7 тисяч і число їх постійно зростає. За цей час вони обслужили близько 16 мільйонів чоловік. У листопаді 2002 року в Нью-Йорку стався історичний «Саміт з мікрокредитування», який поставив за мету до 2005 року допомогти мікрокредитами 100 мільйонам бідних сімей світу. Цю мету підтримала велика кількість відомих фінансистів і політиків світу, в тому числі й ООН.

Звичайно ж, у зазначеній ініціативі не обійшлося і без критики. Ряд фахівців висловлювали думку, що в деякі програми мікрокредитування закладений дуже високий відсоток по кредиту, а також побоювання, що мікрокредитні позики будуть виділятися за рахунок інших важливих програм в галузі освіти, охорони здоров’я та очищення питної води. Також вони стверджують, що мікрокредити в цілому здатні допомогти небагатим людям тимчасово вирішити свої фінансові проблеми, але вони не в змозі задовольнити необхідність в інфраструктурі та необхідних базових соціальних службах.

Серед проблем мікрокредитування необхідно відзначити:

 • Завищені процентні ставки за користування мікрокредитом
 • Як показала реальність, мікрокредити дуже часто не доходять до найбідніших
 • Даний вид кредитування викликає залежність у позичальників
 • Успіх позичальника у фінансовому благополуччі залежить тільки від нього самого, а мікрокредит може дати лише потрібний поштовх в цьому напрямку.

Мікрокредити в наші дні

На даний момент, в Україні, під мікрокредитами маються на увазі невеликі кредити (зазвичай суми до 3000-4000 грн.) на термін до 10-14 днів. Відсоток у них вищий, ніж в банках, але перед банківськими кредитами, мікрокредити мають ряд переваг:

 • Їх можуть видати тим, кому банки не дають кредити в силу поганої кредитної історії;
 • Дуже швидка процедура оформлення. Легко можна оформити через інтернет в онлайн режимі, а гроші отримати відразу на карту.

На заповнення онлайн-анкети і схвалення заявки з видачею грошей, в обраній компанії, як правило, витрачається до 30 хвилин.

Мінімум документів і вимог:

 • паспорт, код і наявність трудового доходу (навіть неофіційного) або пенсійного забезпечення;
 • Погашення теж можна зробити онлайн, не виходячи з дому
  При бажанні мікрокредит можна взяти і готівкою, вибравши компанії у яких є відділення в Україні;
 • Не потрібно вказувати цільове призначення мікрокредиту.

Коли потрібен мікрокредит?

Тепер розглянемо ситуацію, коли може стати в нагоді мікрокредит. Найпоширеніша причина, виходячи з якої сформувалися слогани мікрофінансових організацій (МФО) – брак на різні потреби до зарплати (зазвичай їх так і позиціонують «Кредити до зарплати», «Гроші до зарплати», «Позики до зарплати»). Окремо ж, необхідність може бути будь-яка:

 • Оплатити рахунки;
 • Купити подарунок;
 • Брак повної суми на вигідну покупку (телефон, ноутбук, телевізор, одяг і т.п.);
 • Відпочинок;
 • Лікування.

Як взяти мікрокредит через наш сервіс?

У нашому каталозі представлені всі відомі і надійних МФО України. Для того щоб оформити і не прогадати дамо кілька порад.

Що ж необхідно зробити пред тим, як оформити мікрокредит?

 • Вивчити умови представлених компаній на нашому сайті;
 • Перейти на сайт підходящої компанії;
 • Заповнити онлайн-анкету на кредит;
 • Зачекати трохи на обробку заявки.

Після схвалення, отримати гроші на карту або в відділенні (якщо вони є у компанії) У разі, якщо обрана компанія не схвалила вам кредит, ви можете легко оформити заявку в іншій компанії. Також рекомендуємо відправляти заявки відразу в 3-4 компанії, тоді ви зможете перед отриманням кредиту оцінити швидкість роботи і якість обслуговування та в підсумку взяти кредит у більш підходящої компанії.

На що звертати увагу при виборі компанії?

 • Процентна ставка (чим нижче, тим краще);
 • Поточні акції і знижки (у багатьох компаній на постійній основі ставка 0% для нових клієнтів, також у деяких компаній є пільговий період 1-2 дня без нарахування відсотків);
 • Програми лояльності (зменшення ставки і збільшення тіла кредиту, з кожною наступною позикою);
 • Відгуки від клієнтів на інших сайтах (не на сайті самої компанії);
 • Дуже важлива рекомендація. Не полінуйтеся приділити 15-20 хвилин на вивчення реальних відгуків про компанії від інших клієнтів, це застереже вас від багатьох подальших проблем;
 • Вивчити умови кредитування, погашення, дії в разі прострочення (розмір штрафів, пені, відсотків при простроченні).