Онлайн позики на банківську карту

Просто Кредит
Відгуки: 2
CreditKasa
Відгуки: 222
NaVse
Відгуки: 0
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
Твоя Позика
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Позика онлайн на карту – це зручний спосіб зайняти невелику суму грошей на вирішення невідкладних фінансових питань. Для отримання мікропозики можна звернутись до однієї з відомих українських мікрофінансових організацій, які представлені на нашому сервісі. Кожна компанія має зручний сайт, де можна подати заявку, а вже через 5-10 хвилин – підписати договір і отримати кошти.

Позики онлайн в МФО

Мікрофінансова організація – це небанківська фінансова установа, яка не залучає кошти населення та не відкриває вклади. Головною метою є видача грошей у борг на строк до 2-3 місяців з метою реалізації своїх планів, чи то купівля побутової техніки, чи покриття повсякденних витрат до отримання зарплати. МФО відрізняються від банків наявністю позик під 0.01%, мінімальними вимогами до позичальника, відсутністю обов’язкової застави та поруки, поданням заявки без бюрократичної тяганини.

2010 став знаковим для розвитку небанківського кредитування в Україні. Тоді на ринок вийшли компанії “Компаньйон Фінанс”, “Швидко Гроші” та “Ваша Готівочка”, які видавали кредити офлайн, а сайти використовували тільки для солідності. У 2013 році на ринок прийшла Moneyveo, після чого багато мікрофінансових організацій стали стрімко переходити на видачу позик онлайн.

Пік популярності мікропозик припав на 2019 рік, коли фінансові компанії видали 11.7 млн позик на загальну суму 42 млрд гривень. До причин бурхливого зростання відносять банкрутство багатьох великих роздрібних банків, закон про електронну комерцію та постійне поліпшення умов кредитування самими МФО. До того ж мікрофінансові організації активно рекламувалися на телебаченні, а їхні бюджети на піку сягали кількох мільйонів доларів.

Однак рекламні ролики не повинні істотно впливати на вас при виборі компанії. Коли вивчаєте кредитора, дивіться на свідоцтво про реєстрацію, ліцензії та сертифікати, приклад договору на відсутність прихованих платежів та додаткових комісій. А також перевіряйте актуальність контактних даних та компетентність співробітників служби підтримки.

Основні характеристики онлайн позик

Скористатися послугами українських мікрофінансових організацій можуть громадяни України віком від 18 до 60-90 років, залежно від конкретної установи. Щоб зареєструватися на сервісі мікрокредитування, знадобиться мобільний телефон та/або електронна пошта. Для заповнення анкети достатньо паспорта та ідентифікаційного коду, а для отримання коштів – активна платіжна картка.

Якщо відповідаєте вищезгаданим вимогам, можете взяти позику онлайн на карту на наступних умовах:

 • мінімальна сума – 100-500 гривень;
 • максимальна сума – 20 000, 25 000, 50 000 або 100 000 грн;
 • період – від 2-3 до 30-60 днів (до 180-365 днів у розширених продуктах для постійних клієнтів);
 • відсоткова ставка – від 0.01% до 2-3% на день.

У більшості компаній нові клієнти можуть взяти позику на картку розміром до 20 000 гривень на період до 15-20 днів під 0.01%. Чим більше отриманих та вчасно закритих мікропозик, тим більша максимальна сума та період. Постійним клієнтам доступні різноманітні акції та знижки, що дозволяють суттєво знизити переплату.

Переваги та недоліки позики онлайн на карту

Головне завдання МФО – надати українському громадянину фінансову допомогу у найкоротші терміни. Вони дають можливість зайняти невелику суму грошей через інтернет за 5-10 хвилин, а потім повернути кошти з незначною переплатою.

Користувачі функціонального сервісу з підбору кредитів в Україні FinProm виділяють такі переваги позик на картку онлайн:

 • Законна діяльність. З 1 липня 2020 року діяльність мікрофінансових організацій регулює Національний банк України, а кожна компанія зобов’язана мати ліцензію, бути включена до Реєстру фінансових установ, Реєстру юридичних осіб та фізосіб-підприємців.
 • Повна прозорість. Приховані нарахування та додаткові комісії відсутні, а повна сума з урахуванням переплат відображається на кредитному калькуляторі та в договорі.
 • Вигідні умови кредитування. Ви можете отримати першу позику онлайн на суму до 20 000 гривень під 0.01% на день, тобто переплата становитиме максимум 50 грн.
 • Лояльне ставлення. Для подання заявки достатньо бути повнолітнім громадянином України, а послуги МФО доступні студентам, пенсіонерам, працевлаштованим неофіційно, людям із поганою кредитною історією.
 • Жодної бюрократичної тяганини. Вам не потрібно надавати довідку про працевлаштування та виписки з банківського рахунку, наводити поручителів та залишати в заставу цінні речі. Для подання заявки потрібно вказати лише паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).
 • Швидка позика онлайн. Проходження реєстрації та заповнення анкети займає близько 5 хвилин, розгляд заявки – до 15 хвилин, отримання коштів – 1-2 хвилини. Є чимало компаній, які обробляють запити за 2 хвилини, незалежно від часу доби та дня тижня.

До недоліків відноситься висока процентна ставка, яка досягає 2.5-3% на день. Проте, варто враховувати середні терміни 20-30 днів, за рахунок чого підсумкова переплата виходить відносно невеликою. До того ж, для постійних клієнтів діють спеціальні програми лояльності з величезними знижками, що дозволяють зменшити загальний розмір переплати.

Як оформити позику на карту

Для початку слід грамотно вибрати надійну мікрофінансову організацію. Враховуючи наявність понад сотні активних небанківських фінансових установ, доцільно використати спеціальні майданчики для підбору позик на картку в Україні.

На сервісі FinProm ви можете вивчити надійні компанії (мають ліцензію, сертифікати, приклад договору), переглянути актуальні умови кредитування для нових та постійних клієнтів, вимоги до позичальників, відгуки реальних позичальників та іншу корисну інформацію. До того ж, ми підготували інструкції з оформлення мікропозики в конкретній установі з урахуванням її особливостей.

А поки що наведемо загальний покроковий план, як оформити позику на карту до МФО:

 1. Виберіть кредитора на FinProm. Під кожну компанію створена сторінка з детальним описом та робочим посиланням, за яким можна перейти на головну сторінку кредитора.
 2. Розрахуйте позику онлайн. На кредитному калькуляторі виберіть необхідну суму та оптимальні терміни, а система автоматично розрахує розмір мікропозики з урахуванням переплати.
 3. Пройдіть реєстрацію. Для створення особистого кабінету введіть номер телефону та/або адресу електронної пошти, а на деяких сервісах придумайте пароль та секретне запитання.
 4. Заповніть анкету. У ній вкажіть ПІБ, паспортні дані, ІПН, сімейний стан, поточне місце роботи та інші відомості.
 5. Подайте заявку. У заявці ще раз вкажіть бажану суму та період погашення платежів. На її розгляд піде максимум 10-15 хвилин, а відповідь прийде на ці контактні дані.
 6. Додайте спосіб отримання грошей. Поки система розглядає запит, вкажіть реквізити активної платіжної картки будь-якого банку України, на яку хочете взяти позику.
 7. Отримайте гроші. Коли компанія схвалить заявку, залишиться перейти до особистого кабінету, підписати кредитний договір і почекати 1-2 хвилини, поки гроші надійдуть на картку.

Для підвищення шансів на отримання позики на картку рекомендуємо надсилати заявку одразу у 2-3 МФО. І не забувайте докладно заповнювати анкету, вказуючи достовірні відомості про себе, бо вам вдасться підвищити довіру мікрофінансової організації та взяти позику на картку без відмови.

Як погашати онлайн позики

Коли ви оформляєте позику, у договорі вказують період користування позиковими коштами та крайню дату погашення всіх платежів. Багато компаній дають можливість повертати борг частинами, а також закривати кредит раніше за вказаний раніше термін без додаткових відсотків.

Для погашення позики в МФО можна використовувати такі способи:

 • Особистий кабінет. Вам достатньо авторизуватися на сайті, вказати суму заборгованості та погасити платежі за допомогою прив’язаної платіжної картки.
 • Онлайн-банкінг. Наприклад, ви використовуєте Приват24: увійдіть до особистого кабінету, перейдіть до розділу «Платежі», знайдіть потрібну МФО, вкажіть реквізити та суму, після чого здійсніть оплату.
 • Грошовий переказ. Вам потрібно прийти у відділення будь-якого банку України, надати реквізити, вказати у призначенні платежу номер договору та ПІБ, після чого здійснити грошовий переказ.

До переваг мікрофінансових організацій належить можливість продовжити період користування позиковими коштами без штрафних санкцій. Для цього компанії пропонують пролонгацію: в особистому кабінеті вибираєте нові терміни позики онлайн і оплачуєте поточну переплату, а система автоматично оновлює умови кредитування.

Яке покарання може бути за прострочення та неповернення позики

Якщо порушите терміни погашення платежів, доведеться зіткнутися зі штрафними санкціями. У перші дні компанія збільшить поточну відсоткову ставку та почне нараховувати додаткові відсотки від загальної суми кредиту. При досудовому стягненні боргів кредитор може повідомляти про заборгованість шляхом телефонних дзвінків, надсилання СМС та електронних листів, а також безпосередньо контактувати з боржником. І, звичайно, інформацію передадуть до БКІ, що негативно вплине на вашу кредитну історію, яку важко відновити.

Якщо ж ви відмовитеся повертати позику, мікрофінансова організація передасть справу колекторам. До того ж компанії нерідко чекають, доки нараховуватимуться величезні відсотки та звертається до суду. Кожна вказана дія вкрай негативно впливає на вашу репутацію, оскільки в майбутньому банківські та небанківські установи моментально відхилятимуть ваші заявки на кредити.

З огляду на серйозні наслідки, розумніше поступово повернути позикові кошти. Ви завжди можете скористатися пролонгацією, сплативши лише нараховані відсотки. Так вам вдасться вирішити фінансові питання без додаткових проблем плюс зберегти хорошу кредитну історію, яка відіграє важливу роль не тільки при оформленні кредиту, але і влаштуванні на роботу, купівлі нерухомості, поїздок за кордон.