Альфа-Банк

Альфа-Банк
3
Рейтинг: 50%
3
Рішення за 1 годину! Дострокове погашення без штрафів
Телефон, гаряча лінія:
Юридична особа:
Код ЄДРПОУ:
Адреса:

Альфа-Банк Україна - це один з найбільших банків з міжнародним капіталом, що входить у приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH), штаб-квартира якої знаходиться в Люксембурзі. Холдинг ABH Holdings SA (ABHH) володіє інвестиціями в декількох банківських групах в країнах Європи і СНД, наприклад, операційні компанії ABHH є в Казахстані, Російській Федерації, Україні, Республіці Білорусь та Нідерландах. Альфа-Банк Україна перебуває на лідируючих позиціях у всіх сегментах серед великої кількості банків України. За рейтингом Національного Банку україни Альфа-Банк Україна увійшла в десятку лідерів найвпливовіших банків за обсягом активів і він займає лідируючі позиції за обсягом фінансів юридичних осіб та швидкості збільшення вкладів фізичних осіб. Банк розпочав свою роботу в далекому 1992 році, а з 2001 перейшов під бренд Альфа-Банк. Фінансова установа входить в холдингову компанію ABH HoldingsSA (ABHH) з 2004 року.

Головний кредитний продукт Альфа-Банк - унікальна Кредитна картка "Максимум"

Замовити кредитну картку Альфа-БанкуКредитна картка вже досить довгий період часу є невід'ємною приналежністю для більшості населення України. За допомогою кредитки, можна вільно і без будь-яких перешкод отримати потрібну суму грошей в кредит. З кредиткою від Альфа Банк можна використовувати кредитні кошти в зручний для клієнта спосіб, а ще її власники завжди можуть контролювати стан свого рахунку.

З кредитною карткою від Альфа Банку можна:

 • оплатити придбання будь-якого товару чи послуги в магазині або мережі Інтернет
 • зняти готівку в будь-якому з відділень банку або в будь-який час доби в банкоматі
 • мати пасивний дохід кожен місяць, завдяки залишку грошей, що знаходяться на залишку особового рахунку
 • розраховуватися за електроенергію, воду та газ на багато швидше
 • вести облік витрат і стежити за станом рахунку завдяки СМС
 • використовувати ще багато різних потрібних функцій.

Переваги кредиток від Альфа-Банк:

 • Альфа-безпека - єдина і унікальна в Україні захист Ваших грошей на кредитці від шахрайства
 • Борг можна гасити через мережу Інтернет, за допомогою My Alfa Bank
 • Альфа-Банк Україна входить в трійку лідерів за рейтингом надійності за інформацією з дослідження агентства " Стандарт-Рейтинг
 • Кешбек - повернення до 5 від витрачених коштів.

Що потрібно мати, щоб отримати кредитку від Альфа Банку

Замовити кредитну картку Альфа-БанкуАльфа Банк дає можливість своїм клієнтам отримати дуже сприятливі умови по кредитуванню. Оформивши золоту кредитну картку, користувач може сам вибрати в якому тарифі він буде її використовувати: "Максимум готівка" або просто "Максимум".

Тариф "Максимум" може надати гроші в кредит і вони не будуть обкладатися відсотками протягом 55 днів з того моменту, коли гроші були зняті. Тобто, отримавши в банкоматі потрібну суму готівки, користувач протягом 55 днів може використовувати кошти і йому не будуть нараховані на цю суму відсотки. Щоб вони не нараховувалися і після закінчення 55 днів, користувачеві потрібно лише погасити заборгованість не пізніше зазначеного терміну.

Згідно умов кредитування тарифу "Максимум готівка" користувачеві теж доступно багато різних переваг. Але головним сюрпризом є відсутність необхідності сплати комісії за зняття готівки. Іншими словами, власник кредитки буде мати можливість не носити при собі великі суми грошей, а отримувати готівку в банкоматах в міру потреби, не сплачуючи при цьому комісію.

Альфа Банк з повагою відноситься до своїх клієнтів і турбується про них, з цієї причини оформлення кредитних карт Альфа-Банк Україна проходить дуже лояльно, а головний позитив у тому, що кредитку отримати дуже просто.

Оформляючи кредитну картку, не потрібно ні за що платити, послуга повністю безкоштовна. Кожен громадянин України, що досяг 21 року, може оформити кредитну карту. Щоб зробити це, не потрібна довідка про доходи, що в деяких випадках дуже актуально, з причини того, що не завжди роботодавці офіційно оформляють людей. Максимально доступна сума на золотій карті - 75 000 гривень.

Важлива інформація! Кредитна картка від Альфа банку може бути використана як накопичувальний рахунок.

Замовити кредитку банку можна прямо зараз, для цього навіть не потрібно виходити з дому. Необхідно лише зайти на сайт Альфа-Банку і оформити інтернет-заявку для отримання картки.

Що потрібно для оформлення кредитки

Замовити кредитну картку Альфа-БанкуЗ причини небувалого розвитку інтернет-технологій, людям бажаючим взяти кредит в Альфа Банку тепер не треба витрачати свій час на оформлення картки, вся процедура займе кілька хвилин. Клієнту потрібно лише зайшовши на офіційний сайт банку, заповнити картку і надіслати її на розгляд. Щоб замовити кредитку в Альфа Банку потрібно зробити приблизно наступне:

 • натиснути на напис "отримати кредитну карту"
 • заповнивши заявку відправити її для розгляду
 • почекати відповіді від банківського працівника
 • отримати картку у відділенні банку, яке знаходиться біля вас або оформити доставку на будинок.

Для оформлення кредитки потрібні мінімальні терміни, зазвичай, вже через пів години клієнту дають відповідь про позитивному вирішенні. Це ще раз підтверджує те, що банк з уважительностью ставиться до клієнтів не змушують їх довго чекати. Ще Альфа Банк один з небагатьох, хто пропонує своїм клієнтам скористатися послугою доставки кредитки прямо додому. Вам не обов'язково їхати в банківське відділення, кур'єр може привезти картку додому.

Які документи потрібні, щоб оформити кредитну карту

За причиною того, що Альфа Банк пропонує вигідні умови кредитування, щоб отримати кредитку позичальнику потрібен мінімальний перелік документів:

 • паспортні дані
 • ідентифікаційний номер
 • для найманих робітників, ще треба написати адресу і назву компанії, в якій вони працюють.

Потенціал кредитки від Альфа Банку

Користувачеві кредитки від Альфа Банку не потрібно відмовляти собі в чомусь. Купити потрібний товар можна прямо сьогодні. Ще, у власників кредитних карток є можливість отримати потрібну суму готівкою в банкоматах Альфа Банку або в касах банківських відділень.

З допомогою кредиток Альфа Банку можна розплачуватися в будь-якому місці, де є платіжний термінал:

 • на автомобільних заправках
 • в аптеках
 • у кафе, барах і ресторанах
 • в будь-якій торговельній точці, що знаходиться на території країни.

Пільговий період на використання кредитної лінії 55 днів

Замовити кредитну картку Альфа-БанкуБанк дає для своїх клієнтів пільговий період (грейс-період)для безвідсоткового погашення кредиту. За цей період банком не будуть нараховані відсотки за використання кредиту.

наприклад, власник картки "Максимум" першого червня 2017 року зняв з неї дві тисячі гривень. Згідно з умовами даного тарифу, пільговий період - коли відсотки на кредитні кошти не нараховуються, дорівнює 55 днів. Значить, поповнивши свою кредитну картку на дві тисячі гривень у період цих 55 днів з моменту зняття, в даному прикладі до 24 липня, користувачеві не доведеться сплачувати ще й відсотки за використання кредиту. Якщо до 24 липня заборгованості на кредитці позичальника не буде, йому потрібно буде сплатити лише 0,01% за спеціальною пільговою ставкою, за використання кредитних коштів.

Кращі компанії категорії Банки

Відгуки і коментарі

Аватар