Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/bu453442/finprom.net/www/wp-content/themes/ampfullmy/inc/set-cookie.php on line 35
CLY (КЛАЙ, Займер) - Відгуки, контакти, особистий кабінет, взяти онлайн кредит | ФінПром

CLY

CLY
7
Рейтинг: 77.8%
2
1-ий кредит: 5 %/день
Сума кредиту: 1000 - 6400 грн.
Строк кредиту: 7 - 24 днів
Cтавка, макс: 5 %/день
APR, макс: 1825 %
РРПС, макс: 6251367 %
Телефон, гаряча лінія: 0443900332, +380682994659, +380504195898, +380637077229
Юридична особа: ТОВ "ЗАЙМЕР"
Код ЄДРПОУ: 42146903
Адреса: 04071, м.Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 5\2В
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

CLY (Клай) – мікрофінансова організація, яка належить європейській компанії ТОВ «Займер». МФО допомагає громадянам України оперативно взяти кредит онлайн на розв'язання будь-яких фінансових питань, незалежно від поточного статусу та кредитної історії. Рішення приймає автоматизована система, завдяки чому на оформлення позики та отримання грошей на картку потрібно лише 5 хвилин.

Умови кредитування та вимоги до позичальників у CLY

Мікрофінансова організація CLY надає послуги кредитування з 2018 року, дотримуючись європейських правил та норм ведення бізнесу. Вона готова видати гроші у борг громадянам віком від 18 до 65 років. Стати клієнтом МФО можуть пенсіонери, студенти, фрилансери, громадяни з нульовою чи поганою кредитною історією. Для подання заявки знадобиться лише цивільний паспорт та ідентифікаційний код, а для отримання грошей – активна дебетова чи кредитна картка будь-якого банку України.

Умови і переваги кредитування в CLY

На сервісі CLY можна оформити безвідмовні онлайн кредити на карту за таких умов:

 • розмір позики – від 3 000 до 5 000 гривень;
 • терміни погашення платежів – від 7 до 14 днів;
 • відсоткова ставка – 5% на день;
 • отримання грошей – на банківську картку VISA чи MasterCard.

Компанія не обмежує клієнтів у використанні позикових коштів. Ви можете взяти гроші у борг до зарплати, на оплату навчання, медичних послуг, купівлю лікарських препаратів, ремонт житла тощо. До того ж мікрофінансова організація передає відомості в БКІ, завдяки чому можна оформити кредит онлайн із поганою кредитною історією, вчасно повернути позику та підвищити рейтинг позичальника.

Як оформити кредит онлайн у МФО CLY

Процедура оформлення проходить через сервіс мікрокредитування, який працює цілодобово, без перерв та вихідних. Він захищений передовими технологіями безпеки: SSL-сертифікат підтверджує справжність веб-ресурсу та підключення зашифрованого з'єднання, стандарт PCI DSS та технологія 3D Secure гарантують захист платіжних даних, а верифікація клієнтів через BankID захищає від шахраїв.

Розрахунок вартості і строку повернення кредиту в CLY

Щоб взяти кредит онлайн на сервісі CLY, дотримуйтесь покрокової інструкції:

 1. Виберіть суму позики та термін платежу на кредитному калькуляторі.
 2. Введіть номер телефону та електронну адресу (необов'язково).
 3. Заповніть анкету позичальника, вказавши паспортні дані та основну інформацію про себе.
 4. Додайте дані платіжної картки MasterCard або VISA, на яку хочете отримати кошти.
 5. Підпишіть електронний кредитний договір з компанією шляхом введення СМС-коду та отримайте гроші на картку.

При першому зверненні процедура оформлення кредиту триватиме близько 15 хвилин, як і в інших МФО України. Коли вирішите взяти повторну позику, знадобиться всього 3-5 хвилин: достатньо увійти до особистого кабінету, подати заявку, вивчити договір та поставити електронний підпис, отримати кошти. При кожному повторному зверненні зростає максимальна сума позики та покращується Ваша кредитна історія.

Як погасити онлайн кредит у CLY

МФО CLY дає можливість оплачувати кредит як частинами, так і внести відразу всю суму. Для погашення платежів використовуйте найбільш зручний для себе спосіб:

 • особистий кабінет – авторизуєтесь на сервісі, натискаєте «Сплатити» біля активного договору, вказуєте суму та проводите платіж із прикріпленої банківської картки;
 • онлайн-банкінг – знаходите компанію CLY, вказуєте номер договору та суму боргу, проводите оплату;
 • термінал ПриватБанку – закриваєте борг за вказаними на сайті реквізитами;
 • каса будь-якого банку України – надаєте касиру реквізити компанії та називаєте суму, віддаєте гроші та отримуєте квитанцію.

Якщо Ви не зможете вчасно повернути борг, скористайтеся функцією «Пролонгація». Для її підключення достатньо погасити відсотки за фактичний час користування позикою та обрати новий термін кредиту. До речі, як при повному/частковому погашенні, так і продовженні кредиту вигідніше та швидше використовувати особистий кабінет, адже платежі проходять за пару хвилин і немає додаткових комісій.

Можливості особистого кабінету CLY

Однією з ключових переваг МФО CLY є функціональний особистий кабінет. Ви отримуєте доступ до всіх функцій одразу після проходження реєстрації та заповнення анкети. Для входу достатньо ввести номер телефону та код з SMS-повідомлення, яке одночасно прискорює доступ до персональної сторінки та оберігає від шахраїв.

Вхід в особистий кабінет CLY

В особистому кабінеті можна в будь-який час відредагувати анкету або додати нові відомості (наприклад, про підвищення доходу або зміни місця роботи) для збільшення шансів на отримання кредиту онлайн без відмови. У ньому також можна подати заявку, переглянути статус запиту, дізнатися про інформацію позики, погасити платежі або активувати пролонгацію.

Служба підтримки та контакти CLY

Коли знадобиться допомога, зателефонуйте до служби підтримки за телефоном 0443900332 (+380682994659, +380504195898 або +380637077229) або напишіть листа на адресу info@cly.com.ua. Компанія оперативно відповість на запит, надавши повноцінну консультацію. Якщо ж хочете взяти кредит онлайн прямо зараз, тоді перейдіть на сервіс, пройдіть реєстрацію, надішліть заявку та отримайте гроші на карту.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Символи: 0