Компаньйон Фінанс

Компаньйон Фінанс
2
Рейтинг: 50%
2
Мережа відділень по всій Україні, Видача готівкою та по СМС
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: - 15000 грн.
Строк кредиту: 5 - 30 днів
Cтавка, макс: 0,01 %/день
APR, макс: %
РРПС, макс: %
Телефон, гаряча лінія: 0 (800) 30-00-88
Юридична особа: ТОВ "КФ.ЮА"
Код ЄДРПОУ: 41940643
Адреса: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, будинок 6А, офіс 602
License: Розпорядження Нацкомфінпослуг від 13.04.2017 № 1127
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Компаньйон Фінанс – українська фінансова компанія, що видає короткострокові мікрокредити через Інтернет. На сервісі KF.UA можна взяти перший кредит онлайн під 0.01 відсоток, потрібно лише мати паспорт та ідентифікаційний податковий номер. Для отримання позики не потрібно збирати пакет документів, їхати в офіс та спілкуватися з менеджером, а після схвалення заявки гроші моментально перекажуть на картку.

Які умови кредитування у Компаньйон Фінанс

Мікрофінансова організація орієнтована на видачу короткострокових позик на будь-які цілі, наприклад, покриття повсякденних витрат до зарплати, оплату лікування, купівлю побутової техніки. МФО пропонує взяти перший кредит онлайн розміром до 17 000 гривень під 0,01% на 5-30 днів. При повторному зверненні максимальна сума зросте до 22 000 гривень, а відсоткова ставка – до 1.89%.

Основні умови оформленя кредиту в МФО Компаньйон Фінанс

Компаньйон Фінанс потрапила у список МФО України як відкрита до співпраці з громадянами України, яким на момент підписання договору є 18 або більше років. Для оформлення кредиту онлайн знадобиться:

 • мобільний телефон;
 • внутрішній паспорт;
 • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);
 • кредитна або дебетова платіжна картка (на Ваше ім'я).

Мікрофінансова організація лояльно ставиться до потенційних позичальників, тому пропонує фінансову допомогу студентам, пенсіонерам, фрилансерам, працевлаштованим неофіційно. Її послугами можуть скористатися і люди з поганою кредитною історією, якщо немає серйозних прострочок та судових розглядів. А вчасно закритий мікрокредит навіть допоможе покращити кредитну історію.

Переваги оформлення позики в Компаньйон Фінанс

Як оформити кредит онлайн у Компаньйон Фінанс

Для швидкого отримання грошей у борг створено сервіс KF.UA, доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень. Процес подання заявки проходить повністю через інтернет, а гроші приходять на рахунок позичальника, завдяки чому не потрібно витрачати час на поїздки та очікування. На сервісі встановлено SSL-сертифікат, тому треті особи не зможуть скористатися особистою інформацією та платіжними даними.

Розрахунок кредиту Компаньйон Фінанс

Щоб взяти кредит онлайн під 0,01%, перейдіть на сервіс KF.UA та зробіть наступне:

 1. Розрахуйте першу позику. Вкажіть потрібну суму та термін, а система самостійно розрахує відсоток. Натисніть «Отримати гроші».
 2. Пройдіть реєстрацію. У відповідній формі вкажіть номер телефону та введіть SMS-код для підтвердження.
 3. Заповніть анкету. Заповніть кожне поле, вказавши ключову інформацію про себе. Потім пройдіть верифікацію через сервіс BankID НБУ.
 4. Додайте банківську картку. Для отримання грошей підійде як дебетова, так і кредитна картка будь-якого банку України. Головне, щоб вона була випущена на Ваше ім'я.
 5. Отримайте гроші у борг. Коли заявку схвалять, прийде повідомлення на телефон та електронну пошту. Вам залишиться підписати кредитний договір кодом із SMS та отримати кредит на картку.

Як швидко оформити позику в Компаньйон Фінанс

При першому зверненні на розгляд заявки потрібно 10-15 хвилин. При оформленні наступних мікрокредитів відповідь надходить протягом 5 хвилин, оскільки Ваші дані вже внесені до бази. Навіть якщо зараз не потрібна фінансова допомога, можете все одно пройти реєстрацію та додати особисту інформацію. В екстреній ситуації Вам знадобиться лише авторизуватися на сайті та подати заявку, а через 15 хвилин – отримати кошти, заощадивши чимало часу.

Як погасити кредит у Компаньйон Фінанс

Команда професіоналів KF.UA створила комфортні умови не лише для оформлення позики, а й для її закриття. Ми хочемо виділити такі способи погашення кредиту в МФО Компаньйон Фінанс:

 • через особистий кабінет – авторизуйтесь, виберіть відповідний пункт меню та дотримуйтесь інструкцій;
 • через термінали самообслуговування – у головному меню iBox (EasyPay, City24, 2Click, «Система» або 24NonStop) виберіть компанію, введіть номер телефону та суму, внести гроші та заберіть чек;
 • у касі банку – на сайті вказані реквізити мікрофінансової організації, з якими можна звернутись до будь-якого банку України та провести платіж.

Якщо Ви візьмете кредит онлайн та не зможете вчасно його закрити, скористайтеся пролонгацією, тобто продовженням терміну позики без збільшення процентної ставки та погіршення кредитної історії. Для підключення пролонгації достатньо сплатити відсотки, нараховані за фактичний час користування грошима. Після успішної оплати в особистому кабінеті зміниться крайня дата погашення платежів.

Як можна використовувати особистий кабінет Компаньйон Фінанс

На другому етапі оформлення кредиту слід пройти реєстрацію, після чого у Вас з'явиться персональна сторінка. Її можна відвідати у будь-який час, просто ввівши номер телефону та СМС-код у формі авторизації.

В особистому кабінеті Компаньйон Фінанс можна відредагувати раніше вказані персональні дані або додати нову важливу інформацію для підвищення шансів отримання позики без відмови. Там же можна подати заявку на кредит онлайн та дізнатися статус запиту, подивитися деталі оформленого мікрокредиту, закрити борг за допомогою платіжної картки або скористатися пролонгацією.

Служба підтримки та контакти Компаньйон Фінанс

На сервісі KF.UA можна оперативно отримати консультацію, допомогу в оформленні та закритті кредиту від команди професіоналів. Для звернення до служби підтримки скористайтеся одним з наступних способів:

 • консультація за телефоном – 0 800 30 08 83;
 • онлайн-чат – Telegram, Viber, Facebook Messenger;
 • електронний лист – info@kf.ua.

Якщо ж Вам все зрозуміло та потрібні гроші в кредит, переходьте на сервіс мікрокредитування, проходьте реєстрацію, заповнюйте анкету та подавайте заявку. Коли компанія схвалить запит, залишиться підписати кредитний договір та отримати гроші на картку!

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар Людмила :

Велике спасибі за надану мені позику.Вітаю усіх жінок з 8 березня.Бажаю усіх благ.