Credit 7

Credit 7
2
Рейтинг: 50%
2
Нова компанія з першим безвідсотковим кредитом. Виплата на карту будь-якого банку.
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 500 - 2000 грн.
Строк кредиту: 5 - 365 днів
Cтавка, макс: 1,99 %/день
APR, макс: 726,35 %
РРПС, макс: 101583.87 %
Телефон, гаряча лінія: 0 -800-33-07-33; 097 733 07 33; 093 033 07 33
Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА"
Код ЄДРПОУ: 42753492
Адреса: 04107, м.Київ, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 23
Акція: Скажи “НІ” блекауту разом з Credit7
Скажи “НІ” блекауту разом з Credit7
4 Повербанки та Зарядна станція! Необхідно оформити онлайн кредит на суму не менше 1000 гривень і зробити хоча би одне мінімальне погашення.
ДЕТАЛЬНІШЕ
License: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК № 1177 від 19.03.2019р.; Ліцензія НКФП № 529 від 04.04.2019р.
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Споживче мікрокредитування – найшвидший спосіб для фізичної особи отримати необхідне фінансування. За допомогою такого кредиту можна купити новий смартфон, взяти участь у модному розпродажі, закрити борги з комунальних платежів або влаштувати веселе свято з друзями. Отримати фізичним особам гроші в борг до зарплати чи пенсії без поручителів та заставного майна всього під 0,01% пропонує мікрофінансова організація Credit 7 (Кредит 7).

Умови та вимоги при оформленні кредиту в МФО Кредит 7

Онлайн-сервіс швидкого кредитування фізичних осіб Credit 7 (Кредит 7) належить товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІНЕУРА УКРАЇНА». Стати клієнтом кредитного сервісу Кредит 7 та отримати позику можуть особи, які відповідають наступним вимогам:

 • громадянство та постійне проживання на території України (крім тимчасово окупованих територій);
 • вік від вісімнадцяти до шістдесяти п'яти років;
 • наявність мобільного телефону українського оператора зв'язку;
 • наявність паспорта громадянина України чи ID-картки, а також індивідуального податкового номера;
 • наявність платіжної картки будь-якого українського банку.

Кредитний калькулятор Кредит 7

Максимальна сума першої позики у Кредит 7 становить п'ятнадцять тисяч гривень, а після успішного погашення кредитний ліміт розширюється до двадцяти тисяч. Взяти кошти у борг можна терміном до року (365 днів) з можливістю вибору періодичності погашення процентних платежів. Для оформлення мікрокредиту не потрібно надавати компанії надійних поручителів, заставу та довідку з місця роботи із зазначенням розміру грошового доходу. Кредитний рейтинг заявника перевіряється, але не має вирішального значення – головною умовою є відсутність активних прострочених позик перед іншими мікрофінансовими організаціями України.

Як оформити онлайн кредит на карту в Кредит 7

Для оформлення першої позики в мікрофінансовій організації Credit 7 користувачі повинні:

 1. зайти на головну сторінку сайту компанії Кредит 7;
 2. вказати в онлайн-калькуляторі всі умови позики – суму та період погашення;
 3. натиснути на кнопку «Взяти кредит онлайн» та пройти реєстрацію Особистого кабінету (потрібно вказати номер мобільного телефону та точну дату народження);
 4. заповнити кредитну заявку – необхідно вказати мінімальний набір особистої інформації;
 5. заповнити реквізити банківської картки та пройти просту перевірку – правилами сервісу забороняється використовувати картки інших осіб;
 6. дочекатися схвалення заявки та підписати договір за допомогою унікального СМС-коду;
 7. отримати гроші на карту.

Умови кредитування у Кредит 7

Проблеми під час оформлення та перевірки заявки в Кредит 7 можуть виникнути лише у тих користувачів, які вказали неточні дані. Вперше вся процедура займе трохи більше п'ятнадцяти хвилин, а для наступних позик вона скоротиться до п'яти. Кошти можуть бути зараховані на будь-яку картку з активним балансом.

Способи погашення кредиту в Кредит 7

Погасити оформлений мікрокредит можна банківською карткою через головну сторінку сайту Кредит 7 (без авторизації) або Особистий кабінет (з авторизацією), систему онлайн-банкінгу Приват24, платіжні термінали самообслуговування ПриватБанк, iBox, Easy Pay, City24, 2Click або банківським переказом у будь-якому українському банку. Здійснюючи платіж важливо розуміти, що банківський платіж може бути надійти на рахунок онлайн-сервісу Credit 7 протягом трьох робочих днів, тому цей спосіб не рекомендується використовувати клієнтам з кредитним договором, термін виконання якого закінчується.

Кредит 7: способи погашення кредиту

Погасити онлайн кредит в Кредит 7 можна повністю або частково. У разі часткового погашення відсотки нараховуватимуться лише на суму, що залишилася. Якщо користувач не має коштів для повного погашення – він може скористатися послугою пролонгації позики. Єдиною умовою пролонгації є повна оплата нарахованих відсотків. Кількість пролонгацій не обмежена за умови, що тіло кредиту становить щонайменше 500 гривень.

Можливості Особистого кабінету Credit 7

Кредит 7: вхід в особистий кабінет

У Особистому кабінеті на сайті мікрофінансової організації Кредит 7 користувач може відстежувати поточний статус своєї заборгованості, погашати старі та оформлювати нові позики, активувати послугу пролонгації та дізнаватися про нові кредитні продукти. Якщо з будь-якої причини клієнт вирішив відмовитися від співпраці з мікрофінансовою організацією, він може деактивувати свій кабінет з усією збереженою інформацією самостійно або звернувшись до служби клієнтської підтримки Кредит 7.

Служба підтримки та контакти Кредит 7

Контакти МФО Кредит 7

Зв'язатися зі спеціалістами товариства з обмеженою відповідальністю «ЛІНЕУРА УКРАЇНА» (МФО Credit 7) можна наступними способами:

 • поштою – 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п.318 (код за КОАТУУ 8039100000);
 • електронною поштою – info@credit7.ua;
 • за телефоном цілодобового контакт-центру – 0 (800) 330733 (безкоштовно по Україні);
 • через месенджери Viber, Telegram та сторінку мікрофінансової організації в соціальній мережі Facebook.
Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі