Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/bu453442/finprom.net/www/wp-content/themes/ampfullmy/inc/set-cookie.php on line 35
Додам Кредит - Відгуки, контакти, особистий кабінет, взяти онлайн кредит | ФінПром

Додам Кредит

Додам Кредит
6
Рейтинг: 66.7%
3
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 100 - 25000 грн.
Строк кредиту: 1 - 140 днів
Cтавка, макс: 1,99 %/день
APR, макс: 726,35 %
РРПС, макс: 36111 %
Телефон, гаряча лінія: 0 800 30 53 53
Юридична особа: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВІВА КАПІТАЛ"
Код ЄДРПОУ: 40860735
Адреса: Україна, 20603, Черкаська область, Звенигородський район, м. Шпола, вул. Таранця, буд. 20. (код території за КОАТУУ 7125710100)
License: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії ФК № 822 від 22.11.2016
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Додам – українська мікрокредитна компанія, яка надає фінансову підтримку у потрібний момент. На сервісі Dodam Credit новий клієнт може взяти кредит онлайн під 0.01%, надавши лише номер телефону, паспорт та ідентифікаційний код. На розгляд заявки знадобиться 15 хвилин, а після її схвалення мікрофінансова організація оперативно перекаже гроші на картку.

Умови кредитування та вимоги до позичальника в МФО Додам

Компанія Додам (ТОВ «Віва Капітал») дає можливість новим клієнтам оформити кредит онлайн на суму від 1000 до 6000 гривень на період від 5 до 15 днів. Постійні клієнти можуть брати позики від 100 до 25 000 гривень на строк від 1 до 30 днів. Відсоткова ставка становить лише 0.01% на день, тобто переплата сягає максимум 9 грн.

Умови кредитування Додам

Щоб отримати  у Додам кредит онлайн на картку, потрібно відповідати таким вимогам:

 • вік – від 18 до 70 років включно;
 • контакти – мобільний телефон;
 • документи – паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер (ІПН);
 • спосіб отримання – активна платіжна картка будь-якого банку України.

Враховуючи мінімальні вимоги, взяти кредит онлайн в МФО Dodam може більшість категорій позичальників. До них відносяться учні середніх та вищих навчальних закладів, пенсіонери по старості та інвалідності, працевлаштовані неофіційно. Якщо у вас є прострочення за попередніми позиками, оформлення та своєчасне закриття мікрокредиту дозволить покращити кредитну історію та підвищити рейтинг позичальника.

Оформлення онлайн кредиту у Додам

Як оформити онлайн кредит в МФО Додам

Для швидкого подання заяви через інтернет створено багатофункціональний онлайн-сервіс Додам. На ньому можна скористатися кредитним калькулятором, подати заявку на мікрокредит, переглянути відгуки клієнтів та отримати відповіді на всі питання. На сторінці «Розкриття інформації» розміщені ліцензії та дозволи, фінансова звітність та інша юридична інформація, що підтверджує законність та надійність мікрофінансової організації.

Умови отримання кредиту у Додам

Для початку розглянемо, як подати заявку на кредит онлайн в МФО Додам:

 1. Розрахуйте вартість кредиту. Коли ви перейдете на головну сторінку, побачите кредитний калькулятор. Вам достатньо вибрати розмір та термін позики, а система автоматично розрахує суму з урахуванням відсотків та крайню дату погашення заборгованості. Якщо погоджуєтесь з умовами, натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Створіть особистий кабінет. Для реєстрації введіть актуальний номер телефону та створіть надійний пароль.
 3. Заповніть анкету. Докладно заповніть кожне поле, ввівши ПІБ, паспортні дані, місце роботи та розмір доходу, контакти та інші корисні відомості. Там же вкажіть дані банківської картки, на яку плануєте взяти гроші в борг.
 4. Пройдіть авторизацію Bank ID. Компанія Додам Кредит відповідально підходить до вивчення клієнтів, уникаючи шахраїв. Для користування її послугами потрібно обрати свій банк у Bank ID та підтвердити авторизацію.
 5. Отримайте мікрокредит. На розгляд запиту треба 10-15 хвилин, після чого вам прийде повідомлення зі статусом заявки. Якщо заява схвалена, перейдіть на сторінку підписання кредитного договору, вивчіть документ та натисніть «Згоден». На телефон прийде повідомлення з шестизначним кодом, яке потрібно ввести у відповідне поле. Після підписання договору гроші перекажуть на банківську картку.

Коли ви закриєте перший кредит у Додам, отримаєте доступ до розширених можливостей. До них відноситься подання заявки без реєстрації, заповнення анкети та додавання платіжних даних, збільшення максимальної суми позики до 25 000 гривень, розгляд запиту за 3 хвилини.

Як погасити кредит в МФО Додам

Клієнти мікрокредитної компанії Додам можуть повертати борг частинами, причому будь-якими сумами та у будь-який час до встановленої в договорі дати. Для здійснення оплати навіть не обов'язково авторизуватись на сайті: натискаєте кнопку «Сплатити», вводите номер телефону, на який оформляли мікрокредит, та суму.

Якщо вирішите погасити заборгованість через особистий кабінет Додам, тоді зробіть наступне:

 1. Авторизуйтесь на сервісі. На відповідній сторінці введіть логін та пароль.
 2. Перейдіть до оплати. У власному кабінеті натисніть кнопку «Сплатити».
 3. Виберіть картку. Виберіть прив'язану банківську картку, введіть суму та виконайте платіж.

Погашення кредиту у Додам

Альтернативний спосіб закрити кредит у компанії Долам – відділення будь-якого банку України. Реквізити знаходяться в особистому кабінеті, а також на сторінці «Питання-Відповіді» та «Розкриття інформації». У призначенні платежу вказуйте: «Погашення кредиту згідно з договором (номер вашої угоди)».

Можливості особистого кабінету Додам Кредит

Для оформлення першого кредиту необхідно пройти реєстрацію на сервісі мікрокредитування Додам. Власний обліковий запис позбавляє необхідності постійно заповнювати анкету та вказувати платіжні дані, дозволяючи брати мікрокредити за пару хвилин, просто ввівши потрібну суму та період користування позиковими коштами. Причому користуватися персональною сторінкою абсолютно безпечно, оскільки на сайті підключений SSL-сертифікат, що захищає особисті дані користувачів.

Ви можете використовувати особистий кабінет Додам у таких цілях:

 • оперативно подати заяву на онлайн кредит;
 • переглянути статус надісланої заявки;
 • дізнатися деталі поточного боргу, враховуючи суму та строки;
 • закрити оформлений мікрокредит за допомогою прив'язаної банківської картки;
 • скористатися пролонгацією, сплативши відсотки, які компанія нарахувала за час користування позикою.

Для входу в особистий кабінет Додам введіть номер телефону та пароль, які ви вказували під час реєстрації. Для відновлення пароля можна використати електронну пошту або мобільний телефон.

Служба підтримки та контакти Додам Кредит

Мікрокредитна компанія Додам приділяє максимум часу своїм клієнтам, пропонуючи професійну підтримку. Якщо хочете дізнатися про деталі кредитних продуктів та вимоги до позичальників або потрібна допомога з поданням заяви, скористайтеся одним із таких способів:

 • безоплатний дзвінок – 0 800 30 53 53;
 • програми-месенджери – зв'яжіться з консультантом через Telegram або Viber;
 • електронна пошта – зверніться до служби підтримки на support@dodam.com.ua або запитайте про погашення кредиту на debt-support@dodam.in.ua.

Співробітники служби підтримки готові відповісти на ваші запитання з 09:00 до 21:00. Якщо ж питань немає, а гроші потрібні, тоді переходьте на сайт МФО Додам, проходьте реєстрацію, заповнюйте анкету, вказуйте спосіб отримання грошей та надсилайте заявку на онлайн кредит. Відповідь прийде протягом 15 хвилин, а гроші на картку – одразу після підписання вами кредитного договору.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Символи: 0