Ewa Cash

3
Рейтинг: 60%
2
1-ий кредит: 2,1 %/день
Сума кредиту: 500 - 6500 грн.
Строк кредиту: 1 - 30 днів
Cтавка, макс: 3 %/день
APR, макс: 1095 %
РРПС, макс: 4848172.45 %
У партнера
Телефон, гаряча лінія: (044) 300 29 62
Юридична особа: ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ТАЙГЕР ФІНАНС»
Код ЄДРПОУ: 43561909
Адреса: 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28.
License: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане НБУ 08.02.2021 р., серія ФК № В0000150, реєстраційний номер № 1310477
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Мікрофінансові організації допомагають вирішувати безліч складних ситуацій, які виникають майже в усіх людей, зокрема успішних та забезпечених. Наприклад, можна банально забути всі гроші вдома, і опинитись у складній ситуації за кілька сотень кілометрів. Швидка позика від Єва Кеш на карту дозволить вирішити цю проблему буквально за 10-15 хвилин. І таких прикладів може бути безліч.

Серед поширених причин звернення до МФО Єва Кеш є як негативні, так і позитивні. Наприклад, негативними причинами є: хвороба та купівля ліків, брак грошей на продукти харчування, ремонт побутової техніки тощо. Позитивні причини – це придбання будь-яких предметів з вигідної акції: взяти мікропозику та встигнути на акційну пропозицію – це гарне рішення для вигідної покупки. Також кредит іноді беруть для покупки подарунків на День Народження, весілля або з інших приводів.

Умови та вимоги в компанії Єва Кеш

У компанії Ewa Cash одні з найлояльніших умов кредитування, які роблять її затребуваною та дуже надійною.

 • Максимальна сума першого кредиту – 5000 грн.;
 • Максимальна сума повторного кредиту – 15 000 грн;
 • Максимальний термін кредитування – 30 днів;
 • Вік позичальника – від 18 до 65 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України з пропискою у будь-якому населеному пункті країни та ідентифікаційний номер.

У цій МФО Єва Кеш ви можете взяти перший кредит під 0,01%  - у сто разів дешевше за стандартний тариф. Це дозволяє одноразово вирішити складну фінансову ситуацію, не переплачуючи практично жодної гривні.

Кредити онлайн без відмов у Єва Кеш

Для отримання мікропозики в компанії Єва Кеш не потрібно витрачати час на дорогу, відвідувати офіс організації та стояти в чергах. Ви можете подати заявку, залишаючись у себе вдома або в будь-якому іншому місці: в офісі, ресторані, автомобілі тощо. Вам знадобиться лише доступ до інтернету та наявність картки будь-якого банку, виданої в Україні.

Для подання заявки на отримання кредиту в компанії Єва Кеш не потрібно обов'язково офіційно працювати. МФО Єва Кеш не вимагає довідки з місця роботи або інших документів. Подати заявку на отримання позики може навіть студент чи пенсіонер. Обмеження є лише за віком. При цьому навіть немає обмеження щодо кредитної історії. Навіть якщо раніше були великі проблеми з нею, ви все одно можете подати заявку. Головне, щоб не було прострочення на момент оформлення заявки.

Ще одні важливі моменти, які вигідно виділяють МФО Єва Кеш на тлі банків та інших організацій, - це відсутність необхідності в поручителях і заставах. Практично усі громадяни України віком від 18 до 65 років мають однакові шанси на отримання кредиту. Але при цьому важливо грамотно оцінювати свої можливості – беріть суми, які ви зможете повернути.

Як отримати кредит онлайн на карту в Єва Кеш

Оформлення заявки на отримання термінової позики в МФО ЄваКеш дуже просте та швидке – впорається навіть та людина, яка раніше не стикалася з такими процесами. Вам потрібно не більше 10 хвилин, щоб оформити заявку онлайн у наступні етапи:

 1. Реєстрація облікового запису на сайті компанії Єва Кеш;
 2. Заповнення анкетних даних – це низка простих питань, пов'язаних із вашою особистою інформацією, паспортними даними та місцем роботи;
 3. Додавання та верифікація банківської картки – це може бути картка будь-якого банку України, а верифікацію можна пройти за допомогою BankID;
 4. Очікування рішення від команди МФО Єва Кеш;
 5. Отримання грошей на банківську картку.

Заповнюючи анкету, перевіряйте кожний пункт. Через будь-яку випадкову помилку можуть значно знизитися шанси на отримання кредиту. Надана інформація вивчається та перевіряється службою безпеки МФО.

Оформлення кредиту у МФО Єва Кеш

Повернення кредиту в Єва Кеш

Погашення позики вчасно – це важливий момент у співпраці з МФО Єва Кеш. Так ви не тільки збережете, а й покращите кредитну історію. Відсутність прострочення платежів – відсутність і штрафних відсотків за кредитом. Погасити позику ви можете трьома способами:

 1. В особистому кабінеті на сайті МФО EwaCash – найзручніший спосіб, тому що не потрібно нікуди йти, можна все зробити за допомогою банківської картки.
 2. У будь-якому банківському відділенні.
 3. У терміналах оплати різного типу.

При виникненні додаткових складнощів і при неможливості оплатити кредит вчасно, оформляйте пролонгацію договору позики – так ви також збережете кредитний рейтинг та уникнете штрафів за кредитом. Для цього знадобиться лише внести суму, що дорівнює накопиченим відсоткам за користування позикою. Решту грошей можна буде внести пізніше, згідно з договором пролонгації.

Погашення кредиту в Єва Кеш

Можливості особистого кабінету Єва Кеш

В особистому кабінеті ви можете отримати всю поточну інформацію про позику, а також оформити новий кредит.

Єва Кеш: вхід в особистий кабінет

EwaCash: служба підтримки та контакти 

За телефоном (044) 300 29 62 ви можете отримати консультацію щодо будь-яких питань, пов'язаних з оформленням кредиту, його оплатою та іншими поточними питаннями.

При возникновении дополнительных сложностей и при невозможности оплатить кредит вовремя, оформляйте пролонгацию договора займа – так вы также сохраните кредитный рейтинг и избежите штрафов по кредиту. Для этого потребуется только внести сумму, равную накопленным процентам за пользование ссудой. Остальные деньги можно будет внести позже, согласно договору пролонгации.

 Погашение кредита в Ева Кэш

Возможности личного кабинета Ева Кэш

В личном кабинете вы можете получить всю текущую информацию о ссуде, а также оформить новый кредит.

 Ева Кэш: вход в личный кабинет

EwaCash: служба поддержки и контакты

По телефону (044) 300 29 62 вы можете получить консультацию по любым вопросам, связанным с оформлением кредита, его оплатой и другими текущими вопросами.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі