Finsfera

5
Рейтинг: 100%
0
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 100 - 14000 грн.
Строк кредиту: 1 - 30 днів
Cтавка, макс: 2,99 %/день
APR, макс: 1,091.35 %
РРПС, макс: 782902.23 %
У партнера
Телефон, гаряча лінія: 0 800 31 01 11; +380 73 222 01 01; +380 96 222 01 01; +380 99 222 01 01
Юридична особа: ТОВ “ІННОВА ФІНАНС”
Код ЄДРПОУ: 44127243
Адреса: Україна, 01032, місто Київ, вулиця Жилянська, 68, приміщення 280
License: Рішення Національного банку України від 14.05.2021 № 21/1200-пк (свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, серія ФК № В0000242, реєстраційний номер 48)
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Швидкі позики в мікрофінансових організаціях мають великий попит. Вони дозволяють вирішувати величезну кількість проблем, пов'язаних із нестачею грошей. На відміну від банків та інших кредитних організацій, тут розуміють, наскільки важливо отримати грошову допомогу швидко і легко. У МФО ФінСфера пропонують дуже вигідні умови кредитування, включаючи перший онлайн кредит лише під 0,01%, що дає змогу вирішити фінансову проблему практично безкоштовно.

Основні вимоги та умови кредитування у МФО ФінСфера

Основними перевагами даної мікрофінансової компанії є такі моменти, як:

 1. Можливість звернутися по допомогу цілодобово. Для цього потрібно мати лише доступ до інтернету та карту будь-якого банку України. Не потрібно нікуди їхати, а заявку відправити можна навіть о 3-й годині ранку, отримавши кредит на картку буквально за кілька хвилин.
 2. Чесні та прозорі умови співробітництва. Немає жодних прихованих платежів чи додаткових комісій. Кредит можна закрити достроково, не сплачуючи відсоток за зайві дні, а покривши лише відсоток за час фактичного користування кредитними коштами.
 3. Відсутність вимоги щодо надання великого пакету документів. Для подання заявки необхідний паспорт громадянина України та ІПН. Усі інші документи та довідки, які часто запитують у банківських та інших МФО України, не потрібні.
 4. Подати заявку може будь-який бажаючий, якому виповнилося 18 років. Можна подавати заяву на отримання кредиту навіть у тому випадку, якщо ви не працюєте офіційно. Таке право мають й студенти.
 5. Кредитна історія не є основним показником під час розгляду заявки до МФО. Якщо раніше були складності з виплатою кредитних коштів, ви все одно можете отримати позику у ФінСфера з великою ймовірністю. Головне – не мати поточного кредиту з протермінуванням.

Переваги кредитування в компанії ФінСфера

Ви можете брати кошти на будь-які цілі: менеджери не будуть запитувати про причини отримання кредиту і не вимагатимуть жодних звітів. Головна вимога – вчасно повернути борг, а навіщо його брали – нікому не цікаво

Серед основних умов співробітництва можна виділити:

 • Максимальна сума першої позики – 4000 грн.;
 • Максимальна сума повторної позики – 14 000 грн.;
 • термін кредитування – до 30 днів;
 • Вік запозичальника – від 18 років;
 • Необхідні документи – паспорт та ідентифікаційний код.

Як швидко та правильно оформити позику у ФінСфера

Розрахунок вартості кредиту в МФО Фінсфера

Процес оформлення та отримання кредиту у мікрофінансовій компанії ФінСфера досить простий. Дотримуйтесь простого алгоритму:

 1. Зайдіть на сайт компанії та пройдіть реєстрацію.
 2. Отримавши доступ до власного кабінету, заповніть анкетні дані.
 3. Виберіть необхідну суму та строки кредиту.
 4. Прикріпіть банківську картку.
 5. Дочекайтеся рішення щодо позики.
 6. Ознайомтеся з договором та підпишіть його.
 7. Отримайте кошти на вказану банківську картку.

Головне – правильно та чесно заповнювати анкетні дані. Саме від анкети в основному залежить можливість отримання кредитних коштів. Важливо заповнювати всі дані без прикрас та максимально прозоро.

Процедура оформлення позики в компанії ФінСфера

Як правильно погашати позику у ФінСфера

Щоб уникнути підвищених відсотків та негативної зміни кредитної історії, важливо вчасно повернути кредитні кошти, які були отримані в мікрофінансовій організації ФінСфера. Зробити це можна кількома способами:

 1. Оплата за реквізитами через касу будь-якого банку.
 2. Платіж через термінал, який є майже у будь-якому супермаркеті.
 3. Онлайн оплата через особистий кабінет за допомогою банківської картки.

Третій варіант – найпростіший та оперативніший. Вам не потрібно нікуди йти і сплатити можна всього за пару хвилин.

Погашення кредиту в МФО ФінСфера

Якщо виникнуть труднощі з оплатою, зверніться до закінчення терміну дії кредитного договору до менеджера ФінСфера та оформіть пролонгацію позики. Це дозволить уникнути будь-яких негативних наслідків та повернути кредит пізніше. Головне при цьому сплатити відсотки, нараховані за час дії основного кредитного договору.

Можливості особистого кабінету ФінСфера

На вашій сторінці в особистому кабінеті компанії ФінСфера ви можете отримати всю основну інформацію щодо поточної позики, включаючи строки оплати, суму, номер кредитного договору тощо. Тут же ви можете оформити і повторну позику, не заповнюючи анкету вдруге.

Як зв'язатися зі службою підтримки ФінСфера

У будь-яких незрозумілих та складних ситуаціях, які можуть виникнути при співпраці з компанією ФінСфера, телефонуйте на гарячу лінію: 0 800 31 01 11.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі