Miloan

Miloan
6
Рейтинг: 54.5%
5
Автоматична видача, Нуль відсотків на 1-у позику
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 1000 - 20000 грн.
Строк кредиту: 1 - 120 днів
Cтавка, макс: 0,01 %/день
APR, макс: 730 %
РРПС, макс: 23625 %
Телефон, гаряча лінія: +38 (044) 337-36-67
Юридична особа: ТОВ "МІЛОАН"
Код ЄДРПОУ: 40484607
Адреса: 01135, Київ, вул. В. Чорновола, 12, Приміщення 1
License: Нацкомфінпослуг, розпорядження від 26.01.2017 №163
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Мікрофінансові компанії допомагають за будь-яких проблем, що вимагають термінового фінансового рішення. Наприклад, це може бути покупка лікарських засобів, ремонт холодильника, покупка нового взуття та багато іншого. Іноді до МФО звертаються, щоб влаштувати свято та сплатити вечерю в ресторані, купити подарунок коханій людині тощо. Причин звернення до МФО дуже багато. Серед усіх компаній вигідно виділяється Мілоан – вона пропонує умови кредитування, які порадують усіх клієнтів.

Чому багато людей обирають Мілоан?

Умови кредитування в Miloan колосально відрізняються від умов отримання кредиту в банку, а також вигідно відрізняються від багатьох аналогічних МФО. Тут вся діяльність спрямована на те, щоб клієнт зміг ефективно та в найкоротші терміни вирішити свої проблеми, а не заповнювати десятки паперів та чекати на рішення кілька днів.

Мобільний застосунок Мілоан

Основні параметри кредитування:

 • Максимальна сума позики – 15 000 грн.;
 • термін кредитування – до 30 днів;
 • Вік запозичальника – від 18 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Для нових клієнтів є дуже вигідна акція – 99% знижка. Таким чином, ви зможете вирішити свою проблему та повернути компанії практично стільки, скільки й позичили. Для постійних клієнтів доступна програма лояльності, що дозволяє знижувати відсоткову ставку з кожним, успішно погашеним кредитом.

Параметри кредитування в Мілоан

Серед основних особливостей МФО Мілоан можна виділити такі моменти:

 1. Можливість отримати допомогу у будь-який час дня та ночі. Заповнюючи заявки онлайн, ви можете перебувати у будь-якій точці країни. Головне – мати доступ до інтернету та карти будь-якого банку України. Немає жодної прив'язки ні до місця, ні до часу оформлення позики, що робить співпрацю дуже зручною та ефективною.
 2. МФО не вимагає жодних документів, крім паспорта та ІПН. Довідки з місця роботи та інші документи просто не потрібні, що дає рівні можливості для багатьох верств населення, включаючи студентів та неофіційно працюючих громадян. Також не потрібні поручителі чи заставне майно.
 3. Абсолютна конфіденційність. Компанія не передає ваші особисті дані третім особам. Також ніхто не вимагає звіту про витрачені кредитні гроші – ви можете сплатити ними, що завгодно. Головне для Мілоан – вчасно отримати гроші назад.

Якщо у вас не найкращий кредитний рейтинг, ви також можете сміливо подати заявку на отримання позики в Мілоан - він має далеко не основне значення при розгляді заявки на отримання кредиту.

Оформлення кредиту Miloan: 5 кроків

У МФО Miloan оформити онлайн кредит можна дуже просто та швидко. Для цього потрібно:

 1. Зареєструвати обліковий запис на сайті компанії.
 2. Заповнити анкету.
 3. Додати та верифікувати банківську картку – можна використовувати BankID.
 4. Вибрати необхідну суму та термін кредитування.
 5. Отримати гроші на банківську картку.

Під час заповнення анкети вказуйте всі дані максимально чесно – їх можна перевірити службою безпеки банку. Грамотно та прозоро заповнена анкета – це 95% ймовірності отримання позики. Договір буде доступний в особистому кабінеті, а також надіслано на електронну пошту клієнта.

Що треба для погашення займу в Мілоан?

Погасити позику в Мілоан можна декількома способами – кожен клієнт самостійно вибирає найбільш вигідний та зручний варіант:

 1. У касі будь-якого українського банку.
 2. У будь-якому платіжному терміналі, які є у більшості супермаркетів.
 3. В особистому кабінеті за допомогою онлайн платежу з банківської картки – це найбільш швидко та зручно.

Погашення позики в Мілоан

У разі неможливості вчасно закрити позику, оформіть послугу пролонгації. Це дозволить уникнути штрафів та інших негативних наслідків. Головне – вчасно погасити відсотки, що накопичилися, за користування кредитом.

Особистий кабінет Мілоан: можливості

Усі поточні дані про кредит ви можете переглянути в особистому кабінеті на сайті Мілоан. Тут же можна завантажити договір про кредитування, подати заявку на нову позику.

Вхід в особистий кабінет Мілоан

Як зв’язатися зі службою турботи Мілоан?

Уточнити будь-яку інформацію про роботу компанії, а також вирішити технічні труднощі, що виникли (при реєстрації, заповненні анкети, верифікації картки, оплати кредиту і так далі) ви можете в службі підтримки Мілоан за номером телефону +38 044 337 36 67.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар
Аватар
FinPromAdmin