MyCredit

MyCredit
12
Рейтинг: 66.7%
6
Видача ЦІДОДОБОВО, Регулярні акції, Кешбек програма, Кредити студентам
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 100 - 50000 грн.
Строк кредиту: 1 - 180 днів
Cтавка, макс: 2,5 %/день
APR, макс: 912,5 %
РРПС, макс: 90465.53 %
Телефон, гаряча лінія: 0-800-214-111, +38(067)-369-41-11, +38(050)-369-41-11, +38(073)-369-41-11
Юридична особа: ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ"
Код ЄДРПОУ: 39861924
Адреса: 01010, м.Київ, ПЛОЩА АРСЕНАЛЬНА, будинок 1-Б
License: ІК № 146 від 20.10.2015
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

MyCredit (МайКредит) – одна з найвідоміших мікрофінансових організацій в Україні, яка видає швидкі мікрокредити на розв'язання нагальних фінансових питань. На зручному сервісі нові клієнти можуть взяти кредит онлайн під 0.01%, незалежно від дня тижня та часу доби. Для подання заявки достатньо заповнити невелику анкету, а після схвалення запиту гроші миттєво перекажуть на картку.

Які умови кредитування у МайКредит

МФО МайКредит створена з метою допомогти українським громадянам швидко взяти гроші у борг, не виходячи з дому. З нею Вам не потрібно стикатися з банківською бюрократією, ризикувати дорогоцінними речами в ломбарді, розповідати про свої тимчасові труднощі рідним та друзям. А позикові кошти можна використовувати на будь-які цілі, наприклад оплата лікування, купівля електроніки, ремонт житла, покриття щоденних витрат.

Умови кредитування в МФО МайКредит

На сервісі MyCredit новий клієнт може оформити кредит онлайн на таких умовах:

 • сума – від 100 до 12 000 гривень;
 • термін – від 1 до 15 днів, з можливістю продовження;
 • процентна ставка – від 0,01% на день;
 • одержання грошей – на платіжну картку будь-якого банку України.

Після першої оформленої та вчасно закритої позики компанія покращить умови кредитування. Тож Ви зможете брати кредити на суму до 18 000 гривень на термін до 30 днів. Постійні клієнти автоматично стають учасниками лояльності, отримуючи знижки до 80%.

Скористатися вищеописаними кредитними послугами можуть громадяни України віком від 18 до 70 років (на момент підписання договору). Для проходження реєстрації знадобиться мобільний телефон, а для заповнення заявки – цивільний паспорт та індивідуальний податковий номер (ІПН). А гроші компанія може переказати на активну платіжну картку, яка випущена будь-яким українським банком.

Кредитний калькулятор МайКредит

Як оформити кредит онлайн у МайКредит

Спочатку відзначимо систему підвищеного захисту позичальників. Як і всі МФО України дотримується принципу конфіденційності, а для захисту персональної інформації та платіжних даних позичальника співпрацює з надійним хостинг-провайдером, регулярно тестує ресурс на наявність вразливостей, використовує оновлений сертифікат PCI DSS. У компанії є зручний мобільний додаток на iOS та Android, який теж надійно захищений.

Мобільний додаток МайКредит

Ви можете прямо зараз оформити онлайн кредит без відмови 24/7, перейшовши на сервіс МайКредит та виконавши наступні дії:

 1. Дізнайтеся деталі мікрокредиту. На головній сторінці виберіть розмір позики та терміни користування коштами. Натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Пройдіть реєстрацію. Для створення власного кабінету необхідно один раз вказати номер телефону. На нього прийде СМС-код, який потрібно ввести у відповідне поле на сайті. Потім придумайте пароль та натисніть «Зареєструватися».
 3. Заповніть анкету позичальника. Для швидкого внесення даних використовуйте захищену систему BankID НБУ: виберіть банк зі списку та авторизуйтесь. Вам залишиться лише перевірити інформацію та натиснути «Далі».
 4. Прив'яжіть банківську картку. Введіть дані активної платіжної картки, виданої на Ваше ім'я.
 5. Отримайте гроші. Повторно перевірте заявку та надішліть її на розгляд. Коли запит буде схвалено, підпишіть кредитний договір та отримайте гроші на картку.

Переваги кредитування в МайКредит

Статус заявки відображається в особистому кабінеті. Після схвалення Ви також отримаєте повідомлення на вказаний номер телефону та адресу електронної пошти. Завдяки розгляду запитів в автоматичному режимі, цей процес займає всього 5-10 хвилин. А заявки постійних позичальників схвалюють протягом 1-2 хвилин.

Як погасити кредит у MyCredit

МФО МайКредит дає можливість погашати платежі раніше зазначеного терміну, причому відсотки розраховуються лише за фактичний час користування позикою. Ви також можете повертати борг частинами, спираючись на поточну фінансову ситуацію.

Погасити кредит у МайКредит можна наступними способами:

 • В особистому кабінеті. На сторінці «Мої кредити» виберіть відповідну функцію, введіть дані банківської картки та підтвердіть оплату.
 • Через онлайн банкінг. Можете використовувати будь-який онлайн-банкінг, наприклад ПриватБанк. Тільки обов'язково вказуйте призначення платежу: «Погашення кредиту», ПІБ та ІПН.
 • У відділенні банку. Реквізити вказані у кредитному договорі, в особистому кабінеті та на сайті компанії у відкритому доступі. Й не забувайте зазначати призначення платежу.
 • У терміналах самообслуговування. Ви можете використовувати будь-який термінал, в тому числі ПриватБанк, Ibox, EasyPay, City24. На екрані виберіть MyCredit, введіть номер телефону та внесіть оплату.

Способи погашення позики в МайКредит Способи погашення позики в МайКредит

Якщо виникли труднощі з оплатою боргу у вказані раніше терміни, скористайтесь послугою «Пролонгація». Для продовження кредитного договору потрібно сплатити лише нараховані відсотки. Щоб скористатися послугою, перейдіть на персональну сторінку, виберіть умови продовження, підпишіть договір та внесіть кошти.

Для чого можна використовувати власний кабінет МайКредит

При першому зверненні до мікрофінансової організації МайКредит Ви проходите реєстрацію, після чого отримуєте доступ до персональної сторінки. Її можна використовувати у будь-який час доби, щоб зробите наступне:

 • оновити анкету, наприклад, після зміни місця роботи;
 • подати заявку на кредит онлайн;
 • дізнатися про статус поданого запиту;
 • переглянути деталі відкритого кредиту, враховуючи поточні відсотки та крайню дату погашення;
 • закрити оформлені позики за допомогою платіжної картки;
 • скористатися пролонгацією, виплативши відсотки та збільшивши строки користування позиковими коштами.

Вищеописані функції доступні в мобільному додатку. Для входу як до програми, так і в особистий кабінет МайКредит потрібно ввести лише номер телефону та пароль. Якщо раптом забули пароль, можете легко відновити його, вказавши прив'язаний мобільний телефон або електронну пошту та дату народження.

Вхід в особистий кабінет МайКредит

Служби підтримки та контакти МайКредит

МФО «МайКредит» пропонує новим та постійним клієнтам професійну допомогу. Ви можете звернутися до менеджерів для отримання більш детальної інформації про кожен доступний кредитний продукт, допомогу в проходженні реєстрації, поданні заявки, погашенні боргу та інших питаннях.

Для зв'язку зі службою підтримки МайКредит використовуйте такі способи:

 • онлайн-чат – спілкуйтеся з оператором через зручний чат із можливістю прикріплення файлів;
 • мобільний телефон – 0 800 214 111, 050 369 41 11, 073 369 41 11, 067 369 41 11;
 • електронна поштаsupport@mycredit.ua;
 • месенджери – Telegram, Viber, Facebook Messenger;
 • форма зворотного зв'язку – розміщена на сторінці «Контакти».

Ви можете звернутися до служби підтримки з 08:00 до 00:00, отримавши допомогу у найкоротші терміни. Якщо питань немає й потрібні кошти, тоді переходьте на сервіс MyCredit, проходьте реєстрацію, подавайте заявку на онлайн кредит та отримуйте гроші на карту!

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар