MyCredit

MyCredit
8
Рейтинг: 80%
2
Видача ЦІДОДОБОВО, Регулярні акції, Кешбек програма, Кредити студентам
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 100 - 50000 грн.
Строк кредиту: 1 - 180 днів
Cтавка, макс: 2,5 %/день
APR, макс: 912,5 %
РРПС, макс: 90465.53 %
Телефон, гаряча лінія: 0-800-214-111, +38(067)-369-41-11, +38(050)-369-41-11, +38(073)-369-41-11
Юридична особа: ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ"
Код ЄДРПОУ: 39861924
Адреса: 01010, м.Київ, ПЛОЩА АРСЕНАЛЬНА, будинок 1-Б
License: ІК № 146 від 20.10.2015
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

MyCredit (МайКредит) – одна з найвідоміших мікрофінансових організацій в Україні, яка видає швидкі мікрокредити на розв'язання нагальних фінансових питань. На зручному сервісі нові клієнти можуть взяти кредит онлайн під 0.01%, незалежно від дня тижня та часу доби. Для подання заявки достатньо заповнити невелику анкету, а після схвалення запиту гроші миттєво перекажуть на картку.

Які умови кредитування у МайКредит

МФО МайКредит створена з метою допомогти українським громадянам швидко взяти гроші у борг, не виходячи з дому. З нею Вам не потрібно стикатися з банківською бюрократією, ризикувати дорогоцінними речами в ломбарді, розповідати про свої тимчасові труднощі рідним та друзям. А позикові кошти можна використовувати на будь-які цілі, наприклад оплата лікування, купівля електроніки, ремонт житла, покриття щоденних витрат.

Умови кредитування в МФО МайКредит

На сервісі MyCredit новий клієнт може оформити кредит онлайн на таких умовах:

 • сума – від 100 до 12 000 гривень;
 • термін – від 1 до 15 днів, з можливістю продовження;
 • процентна ставка – від 0,01% на день;
 • одержання грошей – на платіжну картку будь-якого банку України.

Після першої оформленої та вчасно закритої позики компанія покращить умови кредитування. Тож Ви зможете брати кредити на суму до 18 000 гривень на термін до 30 днів. Постійні клієнти автоматично стають учасниками лояльності, отримуючи знижки до 80%.

Скористатися вищеописаними кредитними послугами можуть громадяни України віком від 18 до 70 років (на момент підписання договору). Для проходження реєстрації знадобиться мобільний телефон, а для заповнення заявки – цивільний паспорт та індивідуальний податковий номер (ІПН). А гроші компанія може переказати на активну платіжну картку, яка випущена будь-яким українським банком.

Кредитний калькулятор МайКредит

Як оформити кредит онлайн у МайКредит

Спочатку відзначимо систему підвищеного захисту позичальників. Як і всі МФО України дотримується принципу конфіденційності, а для захисту персональної інформації та платіжних даних позичальника співпрацює з надійним хостинг-провайдером, регулярно тестує ресурс на наявність вразливостей, використовує оновлений сертифікат PCI DSS. У компанії є зручний мобільний додаток на iOS та Android, який теж надійно захищений.

Мобільний додаток МайКредит

Ви можете прямо зараз оформити онлайн кредит без відмови 24/7, перейшовши на сервіс МайКредит та виконавши наступні дії:

 1. Дізнайтеся деталі мікрокредиту. На головній сторінці виберіть розмір позики та терміни користування коштами. Натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Пройдіть реєстрацію. Для створення власного кабінету необхідно один раз вказати номер телефону. На нього прийде СМС-код, який потрібно ввести у відповідне поле на сайті. Потім придумайте пароль та натисніть «Зареєструватися».
 3. Заповніть анкету позичальника. Для швидкого внесення даних використовуйте захищену систему BankID НБУ: виберіть банк зі списку та авторизуйтесь. Вам залишиться лише перевірити інформацію та натиснути «Далі».
 4. Прив'яжіть банківську картку. Введіть дані активної платіжної картки, виданої на Ваше ім'я.
 5. Отримайте гроші. Повторно перевірте заявку та надішліть її на розгляд. Коли запит буде схвалено, підпишіть кредитний договір та отримайте гроші на картку.

Переваги кредитування в МайКредит

Статус заявки відображається в особистому кабінеті. Після схвалення Ви також отримаєте повідомлення на вказаний номер телефону та адресу електронної пошти. Завдяки розгляду запитів в автоматичному режимі, цей процес займає всього 5-10 хвилин. А заявки постійних позичальників схвалюють протягом 1-2 хвилин.

Як погасити кредит у MyCredit

МФО МайКредит дає можливість погашати платежі раніше зазначеного терміну, причому відсотки розраховуються лише за фактичний час користування позикою. Ви також можете повертати борг частинами, спираючись на поточну фінансову ситуацію.

Погасити кредит у МайКредит можна наступними способами:

 • В особистому кабінеті. На сторінці «Мої кредити» виберіть відповідну функцію, введіть дані банківської картки та підтвердіть оплату.
 • Через онлайн банкінг. Можете використовувати будь-який онлайн-банкінг, наприклад ПриватБанк. Тільки обов'язково вказуйте призначення платежу: «Погашення кредиту», ПІБ та ІПН.
 • У відділенні банку. Реквізити вказані у кредитному договорі, в особистому кабінеті та на сайті компанії у відкритому доступі. Й не забувайте зазначати призначення платежу.
 • У терміналах самообслуговування. Ви можете використовувати будь-який термінал, в тому числі ПриватБанк, Ibox, EasyPay, City24. На екрані виберіть MyCredit, введіть номер телефону та внесіть оплату.

Способи погашення позики в МайКредит Способи погашення позики в МайКредит

Якщо виникли труднощі з оплатою боргу у вказані раніше терміни, скористайтесь послугою «Пролонгація». Для продовження кредитного договору потрібно сплатити лише нараховані відсотки. Щоб скористатися послугою, перейдіть на персональну сторінку, виберіть умови продовження, підпишіть договір та внесіть кошти.

Для чого можна використовувати власний кабінет МайКредит

При першому зверненні до мікрофінансової організації МайКредит Ви проходите реєстрацію, після чого отримуєте доступ до персональної сторінки. Її можна використовувати у будь-який час доби, щоб зробите наступне:

 • оновити анкету, наприклад, після зміни місця роботи;
 • подати заявку на кредит онлайн;
 • дізнатися про статус поданого запиту;
 • переглянути деталі відкритого кредиту, враховуючи поточні відсотки та крайню дату погашення;
 • закрити оформлені позики за допомогою платіжної картки;
 • скористатися пролонгацією, виплативши відсотки та збільшивши строки користування позиковими коштами.

Вищеописані функції доступні в мобільному додатку. Для входу як до програми, так і в особистий кабінет МайКредит потрібно ввести лише номер телефону та пароль. Якщо раптом забули пароль, можете легко відновити його, вказавши прив'язаний мобільний телефон або електронну пошту та дату народження.

Вхід в особистий кабінет МайКредит

Служби підтримки та контакти МайКредит

МФО «МайКредит» пропонує новим та постійним клієнтам професійну допомогу. Ви можете звернутися до менеджерів для отримання більш детальної інформації про кожен доступний кредитний продукт, допомогу в проходженні реєстрації, поданні заявки, погашенні боргу та інших питаннях.

Для зв'язку зі службою підтримки МайКредит використовуйте такі способи:

 • онлайн-чат – спілкуйтеся з оператором через зручний чат із можливістю прикріплення файлів;
 • мобільний телефон – 0 800 214 111, 050 369 41 11, 073 369 41 11, 067 369 41 11;
 • електронна поштаsupport@mycredit.ua;
 • месенджери – Telegram, Viber, Facebook Messenger;
 • форма зворотного зв'язку – розміщена на сторінці «Контакти».

Ви можете звернутися до служби підтримки з 08:00 до 00:00, отримавши допомогу у найкоротші терміни. Якщо питань немає й потрібні кошти, тоді переходьте на сервіс MyCredit, проходьте реєстрацію, подавайте заявку на онлайн кредит та отримуйте гроші на карту!

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар Натали :

Уж куда только не подавала заявки. С десяток сервисов перебрала. И везде – отказ. И непонятно почему, то ли плохая кредитная история, то ли уровень доходов не подходит. Раньше брала кредиты и все время рассчитывалась! А вот в Майкредит все одобрили очень быстро. Даже на работу никто не звонил. Очень довольна!

Аватар MyCredit :

Спасибо Вам за отзыв, наша компания всегда готова помочь. В данный момент мы разрабатываем новую бонусную систему поощрений для наших клиентов. Постоянные заемщики МайКредит получать интересные и выгодные условия кредитования – скидки, повышенные суммы кредита и др.

Аватар Евгений :

Попал однажды в непростую историю – сломалась машина на мосту, а денег на эвакуатор как назло не было. Так как под рукой был только смартфон, единственный вариант, который мог мне помочь – взять онлайн кредит на карту. Сделал заявку в первой попавшейся компании. Заявку на 1000 грн одобрили через 7 минут. Я только потом узнал, что меня выручил МайКредит. Спасибо!

Аватар MyCredit :

Выражаем Вам благодарность за отзыв! Мы готовы помочь в любую минуту, а наша служба поддержки работает круглосуточно. поэтому можете смело обращаться в удобное время.

Аватар Сергей :

Нужны были срочно 2000 грн. для оплаты обучения. Подал более 7 заявок в разные компании. 5 отказали, причем сразу, в одно согласились выдать аж 300 грн.! Только МайКредит одобрил мою заявку и выдал нужные 2000 грн. на 3 недели.

Аватар Николай :

Отличная компания! После 3-го кредита убедился, что с МайКредит финансовая помощь доступна в любой момент.

Аватар Світлана :

Ніколи не уявляла, що буду користуватися подібними кредитами… Насправді у Майкредит дуже зручний і швидкий сервіс… Нічого не приховують, можна повернути гроші раніше, прицьмо треба оплатити відсотки тільки за дні користування позикою.

Аватар Роман :

За несколько лет перепробовал с десяток МФО. На постоянно основе пользуюсь займами только в MyCredit. Совсем недавно взял уже 7-ой кредит в компании. После заявки деньги на карту поступают практически мгновенно. Очень удобный и функциональный личный кабинет. Большое количество вариантов погашения кредита, есть пролонгация.

Аватар Толя :

Как всегда после отпуска не было денег на необходимые нужды. Почти месяц ждал зарплату, но нужно было срочно заплатить коммуналку. Решил взять микрокредит, тем более что многие дают первый займ под 0%. Самый быстрый оказался МайКредит – через 20 минут деньги пришли на карту.

Аватар MyCredit :

Спасибо за Ваш отзыв! Рекомендуем подписаться на наши страницы в Instagram (https://www.instagram.com/my_credit) или в нашем Telegram-канале (https://t.me/MyCreditua). Там Вы всегда найдете актуальные промокоды на онлайн кредиты в нашей компании.

Аватар Нина :

Могу сказать, что я регулярно пользуюсь онлайн микрозаймами в МайКредит. Проблем пока не возникало. Нравиться, что не звонят родственникам. Рекомендую всем.

Аватар MyCredit :

Всегда рады помочь своим клиентам. И особенно радует слышать от них слова благодарности! Спасибо!

Аватар Юрий :

Первый раз обратился в МайКредит, когда оформлял загранпаспорт, не хватало 300 грн. на оплату услуг. Чтобы не возвращаться домой, оформил онлайн-заявку на сайте компании. очень удивился, когда мне перевели нужную сумму на карту. Я боялся, что откажут, так как ранее допускал просрочки по кредитам.

Аватар Роман :

Деньги за 15 минут, как утверждала реклама, взять не получилось, так как пытался использовать заблокированную карту и долго не мог понять, почему у меня ничего не выходит. В техподдержке мне указали на мою ошибку. Я указал другую карту и получил свой кредит.

Аватар Татьяна :

Молодцы майкредит, никаких лишних звонков и вопросов. Все быстро, надежно, качественно! Спасибо Вам большое!

Аватар Наталия :

Добрый день! Не хватает заплатить за ком услуги,нашла ваш сайт взять не большую сумму к общей суме своих денег!