Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/bu453442/finprom.net/www/wp-content/themes/ampfullmy/inc/set-cookie.php on line 35
NaVse (НаВсе від Кредит Каса) - Відгуки, контакти, особистий кабінет, взяти онлайн кредит | ФінПром

NaVse - довгостроковий кредит від Кредит Каса

NaVse
4
Рейтинг: 66.7%
2
Довгострокові онлайн кредити до 50000 на 10 місяців
1-ий кредит: 1,5 %/день
Сума кредиту: 5000 - 50000 грн.
Строк кредиту: 70 - 300 днів
Cтавка, макс: 1,5 %/день
APR, макс: 547,5 %
РРПС, макс: 29218 %
Телефон, гаряча лінія: 0 800 20 02 21
Юридична особа: ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС»
Код ЄДРПОУ: 38548598
Адреса: 01133, м.Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
License: ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС», зареєстрований Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №116. Єдиний вид діяльності компанії - інші види кредитування
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Вирішення фінансових проблем – це завдання, яке, як правило, не терпить зволікань. Наприклад, якщо захворів родич, згорів холодильник, вийшов з ладу автомобіль або ж у багатьох інших випадках потрібно вирішувати проблему швидко і ефективно. Кредити – один із способів вирішення цього питання, а допоможе в цьому довгостроковий онлайн кредит “На Все” від відомої МФО Кредит Каса.

Умови кредитування та вимоги до позичальника

Довгостроковий онлайн кредит “На Все” - це продукт компанії з кредитування, але він є вже не мікропозикою, а повноцінним кредитом, тому що тут можна отримати одразу на руки суму до 50 тисяч гривень. Цієї суми достатньо для вирішення багатьох питань. У тому числі, можна навіть зробити невеликий ремонт у парі кімнат.

Серед основних умов кредитування можна виділити такі моменти:

 • Доступна сума – від 5 до 50 тисяч гривень;
 • Строки кредитування – від 2 до 10 місяців;
 • Періодичність виплат – кожні 2 тижні.

Велика різниця із банківською позикою полягає в тому, що не потрібно збирати великий пакет документів, а ймовірність позитивного рішення за заявкою становить близько 95%. Навіть у тому випадку, якщо позичальник раніше мав проблеми із кредитами, та його кредитний рейтинг досить низький. Не потрібно надавати навіть довідку з місця роботи, що дуже зручно та вигідно – отримати позику може навіть та людина, яка працевлаштована неофіційно.

Можливості довгострокового кредиту На Все

Ще одна суттєва відмінність між банком та довгостроковим онлайн кредитом “На Все” полягає у можливості подання швидкоЇ заявки та у швидкості її розгляду. Ви можете подати заявку будь-якої хвилини дня та ночі – не потрібно чекати робочого дня. При цьому розглядається заявка не кілька днів, як у багатьох банках, а до 10 хвилин. Відповідно, вирішення фінансового питання прискорюється у багато разів.

Переваги кредиту На Все

Онлайн подання заявки – ще один великий плюс у порівнянні із банками. Вам не потрібно нікуди йти чи їхати. Не обов'язково виходити з дому чи офісу. Ви можете залишатися в улюбленому кріслі під час оформлення заявки на отримання кредиту. Або ж, навпаки, ви можете перебувати десь за межами міста. Головне – мати доступ до інтернету та картку українського банку. Весь процес співробітництва може бути віддаленим: від подання заявки та підписання договору до отримання коштів та оплати кредиту.

Умови кредитування в МФО На Все

Як оформити довгостроковий онлайн кредит “На Все”

Для того, щоб оформити онлайн кредит “На Все”, зайдіть на сайт navse.in.ua і зареєструйтесь там. Це займе кілька хвилин. Далі – обирайте необхідну суму позики та заповнюйте анкету: паспортні дані, особисту інформацію, номер банківської картки тощо. Усі питання стандартні, не викликають складності. Важливо грамотно і без помилок надати всю потрібну інформацію. При цьому пам'ятайте, що всі дані можуть бути перевірені службою безпеки компанії, і будь-яке нестикування - мінус до ймовірності схвалення заявки.

Кредитний калькулятор продукту На Все

Як погасити онлайн кредит “На Все”

Щоб погасити даний кредит, раз на два тижні перераховуйте певну суму, позначену в договорі, на рахунок компанії. Це можна зробити трьома способами:

 1. В особистому кабінеті просто оплачуйте послугу своєю банківською карткою.
 2. У будь-якому банку України за платіжними реквізитами.
 3. За допомогою платіжного терміналу.

Важливо не забувати про планові виплати, оскільки прострочення платежу може негативно вплинути на вашу кредитну історію, а також стати причиною штрафних відсотків. Якщо виникають труднощі з оплатою позики, зв'яжіться з представником компанії – він підкаже оптимальний вихід із будь-якої ситуації.

Оплата кредиту На Все

Робота з особистим кабінетом “На Все”

В особистому кабінеті «NaVse» ви можете переглянути всю поточну інформацію про довгостроковий онлайн кредит “На Все”:

 • Всі платежі;
 • Залишок суми виплат;
 • Дата наступного внеску;
 • Відсотки, що накопичилися;
 • І так далі.

Вхід в особистий кабінет На Все

Служба підтримки та контакти

Ви можете звернутися до технічної підтримки компанії Кредит Каса у будь-який час дня та ночі – працює вона цілодобово та 7 днів на тиждень. Просто зателефонуйте за номером 0 800 20 02 21.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Символи: 0

Аватар
Аватар