Нові кредити

Нові кредити
6
Рейтинг: 66.7%
3
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 1000 - 10000 грн.
Строк кредиту: 1 - 61 днів
Cтавка, макс: 1,99 %/день
APR, макс: 726,12 %
РРПС, макс: 11573.28 %
Телефон, гаряча лінія: 0 800 301 008
Юридична особа: ТОВ "Фінансова Компанія "Нові Кредити"
Код ЄДРПОУ: 42152351
Адреса: 02002, м. Київ, вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4-а
License: Ліцензія на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, видана відповідно до Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг №1491 від 28.08.2018 р.Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме надання послуг з факторингу від 21.05.2020 р. відповідно до Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послу №949 від 21.05.2020 р.
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Кредити допомагають вирішувати багато фінансових питань будь-якої сучасної людини. Іноді потреба у фінансах виникає несподівано і гроші потрібні максимально швидко. І тут допомагають надійні мікрофінансові організації. Одна з них – Нові Кредити, яка має на меті максимальну підтримку своїх клієнтів. У Нові кредити прозорі та справедливі умови кредитування, які дозволяють вирішити багато фінансових проблем. Для нових клієнтів діє акція – кредит під 0,01%, що є практично безоплатною послугою.

Умови кредитування та вимоги в компанії Нові Кредити

Компанія Нові Кредити пропонує такі умови кредитування:

 • Максимальна сума першого кредиту – 5000 грн;
 • Максимальна сума повторного кредиту – 10000 грн;
 • Максимальний термін кредитування – 30 днів;
 • Вік позичальника – від 18 до 65 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України з пропискою у будь-якому населеному пункті країни та ідентифікаційний номер.

Нові кредити: переваги кредитування

Серед основних переваг МФО Нові Кредити можна також виділити такі особливості кредитування:

 • Цілодобовий прийом заявок від клієнтів;
 • Час розгляду заявки – до 15 хвилин;
 • Можливість позитивної відповіді – до 95%;
 • Отримати кредит онлайн можна у будь-якому місті України: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Херсон, Харків, Суми тощо.

Для отримання кредиту в МФО Нові Кредити вам знадобиться доступ в інтернет та карта будь-якого українського банку. Оформити позику можна не тільки у себе вдома чи в офісі, але й у будь-якому іншому місці. У тому числі, будучи десь у дорозі за межами населеного пункту. Наприклад, така термінова позика може допомогти при оплаті палива на автозаправній станції за тривалого шляху.

Часті причини оформлення позики в МФО Нові Кредити:

 • Купівля лікарських засобів;
 • Оплата за навчання;
 • Купівля нового одягу та взуття за сезоном;
 • Придбання продуктів харчування;
 • Купівля техніки з вигідної акції;
 • Ремонт автомобіля чи побутової техніки;
 • Підготовка подарунка друзям на весілля;
 • І так далі.

Причин оформлення кредиту може бути безліч. При цьому компанія Нові Кредити ніколи не вимагає звіту, на що саме було витрачено гроші – головне їх вчасно повернути.

Оформлення кредиту на картку у Нові кредити: покрокова інструкція

Для оформлення позики у МФО Нові Кредити вам потрібно пройти лише кілька кроків:

 1. Реєстрація на сайті МФО Нові кредити;
 2. Верифікація користувача (можна пройти через BankID);
 3. Заповнення анкетних даних: особиста інформація, дані про місце роботи та доход і так далі;
 4. Вибір необхідної суми та термінів кредиту;
 5. Очікування зарахування грошей на банківську картку.

Після цього ви можете сміливо користуватися отриманою позикою. Головне – вчасно повернути гроші. Рекомендуємо уважно оцінювати можливості та брати рівно такий кредит, який ви зможете сплатити у строки, зафіксовані у договорі.

Кредитний калькулятор Нові кредити

Заповнення анкетних даних – один із важливих етапів під час оформлення кредиту. Головне – писати все грамотно та уважно, чесно відповідати на кожне запитання анкети. Навіть якщо вам здається, що правдива інформація може погіршити шанси отримання кредиту. Насправді все навпаки. Якщо у вас низька заробітна плата та неофіційне місце роботи, то краще так і написати в анкеті, а не вигадувати високу зарплату на престижній посаді. Служба безпеки МФО Нові кредити детально вивчає та перевіряє інформацію. При виявленні неправди шанси отримання позики значно знижуються.

Оформлення позики в Нові Кредити

У МФО Нові Кредити може сміливо подати заявку навіть та людина, яка раніше мала проблеми з іншими позиками, і зараз її кредитна історія зіпсована. МФО дає шанс кожному. Головне – не мати поточної заборгованості. У цій особливості – одна з головних переваг МФО Нові кредити на відміну від банків та інших кредитних підприємств.

Як повернути кредит у МФО Нові Кредити

Щоб погасити кредит, вам навіть необов'язково кудись йти чи їхати – ви можете зробити це з будь-якого місця за допомогою особистого кабінету – просто сплатіть позику своєю банківською карткою. Також сплатити кредит ви можете й іншими способами:

 • У платіжному терміналі;
 • У будь-якому банку України.

За неможливості вчасно заплатити за позику, ви можете оформити пролонгацію кредитного договору – така можливість дозволить зберегти кредитну історію в порядку, а також унеможливить накладення штрафних відсотків. Для пролонгації потрібно буде сплатити лише відсотки, що накопичилися, а тіло кредиту можна буде сплатити пізніше (в обумовлені терміни).

Особистий кабінет МФО Нові кредити

В особистому кабінеті клієнта ви можете подивитися всю поточну інформацію по кредиту: терміни виплати, суму, що залишилась, накопичені відсотки і так далі. Тут ви можете оформити повторний кредит – для цього не доведеться навіть повторно заповнювати анкету.

Особистий кабінет Нові кредити

Нові кредити: контакти служби підтримки

У разі виникнення будь-яких питань технічного плану (зарахування коштів на картку, проблема зі входом у особистий кабінет тощо), ви можете зв'язатися зі службою підтримки за номером телефону 0 800 301 008 – вона працює цілодобово, без вихідних.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі