OkMoney

OkMoney
2
Рейтинг: 40%
3
Унікальна пропозиція – 7 кредитів під 0,01%!
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 100 - 18000 грн.
Строк кредиту: 1 - 365 днів
Cтавка, макс: 2 %/день
APR, макс: 730 %
РРПС, макс: 56844 %
Телефон, гаряча лінія: 0 800 214 111
Юридична особа: ТОВ “ЕСПС 100”
Код ЄДРПОУ: 44065895
Адреса: 04071,м.Київ , вул. Воздвиженська, 60 (літера А)
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Сьогодні багато мікрофінансових компаній допомагають вигідно, зручно та оперативно вирішувати грошові проблеми населення. Більшість компаній пропонують акційний тариф 0,01% на день для нових клієнтів. Якщо у таких МФО, як правило, для нових позичальників онлайн кредити на карту під 0 на день, то у МФО OK Money (ОКМані) можна отримати 7 таких кредитів!!! Відповідно, дана компанія в 7 разів вигідніша за багато аналогічних фірм.

Умови отримання кредиту в OK Money

Співпраця з компанією OK Money вигідна, зручна та безпечна. Ця компанія націлена на максимальну підтримку та допомогу для своїх клієнтів. На відміну від банків та багатьох інших організацій тут отримати кредит може майже будь-який повнолітній громадянин України. Навіть якщо кредитна історія була зіпсована. МФО OK Money dраховує кредитний рейтинг користувача, але не в першу чергу. Тут розуміють, що проблеми бувають у кожної людини.

Умови і переваги кредитування в OK Money

Основні параметри кредитування:

 • Максимальна сума позики – 18 000 грн.;
 • Термін кредитування – до 30 днів;
 • Вік позичальника – від 18 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

МФО OK Money пропонує такі умови співпраці:

 1. Оперативна допомога. Від реєстрації до отримання коштів на картку йде до 15 хвилин часу.
 2. Онлайн робота. Вам не потрібно навіть виходити з дому. Можна відправити заявку на отримання позики в будь-якому місці, включаючи міжміські траси та лісові галявини.
 3. Мінімум документів. Немає необхідності у довідках з місця роботи та в інших додаткових документах, окрім паспорта та ІПН.
 4. Повна конфіденційність. Менеджери компанії не будуть запитувати, навіщо вам потрібні гроші - ви можете витрачати їх на власний розсуд.
 5. Онлайн кредит з поганою кредитною історією без відмов та цілодобово видаеться навіть людям, які не працевлаштовані офіційно. Якщо ви студент, теж можете сміливо подавати заявку.
 6. Не потрібні поручителі чи заставне майно.
 7. Імовірність отримання позики більше 90%.

Мікрофінансова організація OK Money допомагає тисячам людей у різних ситуаціях. Ви можете звернутися сюди, якщо потрібні гроші на:

 • Ремонт техніки та транспортного засобу;
 • Купівля електроніки;
 • Оновлення гардеробу;
 • Купівля продуктів харчування та інших речей першої потреби;
 • Придбання абонента у фітнес-зал;
 • Лікування та медичне обстеження;
 • Купівля подарунка на свято для близької людини;
 • І ще сотні різних ситуацій.

Швидке оформлення кредиту в МФО OK Money

Просте оформлення позики за 5 хвилин у OK Money

Процедура оформлення кредиту в OK Money практично не відрізняється від інших МФО України. Вам потрібно пройти кілька простих кроків:

 1. Зареєструйтесь на сайті компанії.
 2. Заповніть анкету.
 3. Виберіть необхідну суму та терміни позики.
 4. Прив'яжіть банківську картку.
 5. Надішліть заявку.
 6. Дочекайтеся розгляду заявки.
 7. Отримайте грошове зарахування на банківську картку.

3 кроки для оформлення онлайн кредиту в OK Money

Заповнення анкети – один із найважливіших етапів при поданні заявки на отримання позики. Необхідно чесно та уважно заповнити усі поля. У тому числі, і про фінансовий дохід. Багато людей роблять помилку, штучно збільшуючи дані про заробіток, навіть неофіційний. У разі перевірки таких даних службою безпеки МФО ОКМані та виявлення неправдивої інформації, можливість отримання позики може помітно знизитися. Тому, якщо ви заробляєте, наприклад, 5 тисяч гривень на місяць, то про це й повідомте в анкеті – ймовірність схвалення заявки буде набагато вищою, ніж при виявленні завищеної суми.

Як правильно погасити кредит у OK Money

Для погашення позики ви можете скористатися касою будь-якого банку України або платіжним терміналом, який є майже в будь-якому супермаркеті. Але також ви можете повернути позику й онлайн – за допомогою оплати банківською карткою на сайті МФО в особистому кабінеті. Такий варіант простіше і швидше - немає необхідності кудись виходити, і для оплати потрібен лише смартфон.

Особистий кабінет OK Money: для чого він потрібен

На сайті МФО OK Money під час реєстрації ви отримуєте доступ до свого особистого кабінету. Тут ви можете отримати всю інформацію про позику або оформити новий кредит. В особистому кабінеті є доступ і до ваших анкетних даних.

Служба підтримки OK Money: вирішиться будь-яка проблема

Якщо ви хочете уточнити умови співробітництва, або у вас виникли складності при користуванні сервісом, зателефонуйте до цілодобової служби підтримки за номером: 0-800-214-111. Менеджери допоможуть ефективно та оперативно.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі