Просто Кредит

Просто Кредит
7
Рейтинг: 53.8%
6
1-ий кредит: 1,7 %/день
Сума кредиту: 500 - 6500 грн.
Строк кредиту: 3 - 30 днів
Cтавка, макс: 1,7 %/день
APR, макс: 620,5 %
РРПС, макс: 30171 %
Телефон, гаряча лінія: 0 (800) 33-34-34
Юридична особа: ТОВ “ФК ПРОСТО КРЕДИТ”
Код ЄДРПОУ: 43601144
Адреса: 01054, м.Київ, вул.Франка Івана, 40б, оф.206
License: Діюча ліцензія надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту Рішення №21/1429-пк від 04.06.2021
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Просто Кредит – українська мікрофінансова організація, яка пропонує мікрозайми для розв'язання нагальних фінансових питань. Для подання заявки та отримання кредиту онлайн розроблено функціональний сервіс, що працює у режимі 24/7. Ви можете у будь-який час пройти реєстрацію, заповнити анкету та подати запит, а через 10 хвилин – отримати гроші на карту. І вам навіть не доведеться збирати пакет документів, підтверджувати працевлаштування чи залишати заставу.

На що можуть розраховувати позичальники у МФО Просто Кредит

Компанія Просто Кредит має одну програму кредитування – швидкий кредит онлайн на суму до однієї мінімальної заробітної плати. Вона ідеально підходить для людей, які бажають у найкоротші терміни отримати гроші в борг на будь-які цілі, наприклад, повсякденні витрати, вирішення непередбачених ситуацій, оплату комунальних рахунків, купівлю побутової техніки чи електроніки, організацію свята.

Ви можете взяти кредит онлайн на сайті prostocredit.com.ua на наступних умовах:

 • мінімальна сума – 500 гривень;
 • максимальна сума – до 4000 гривень (перше звернення) та до 6500 грн (повторні позики);
 • мінімальний термін – 3 дні;
 • максимальний термін – до 30 днів (перша заявка) та до 90 днів (повторні звернення);
 • відсоткова ставка – до 1.7% (нові позичальники) та до 1.6% (постійні клієнти).

Оформити мікрокредит онлайн у МФО Просто Кредит можуть українські громадяни віком від 20 до 60 років. Для реєстрації потрібні e-mail та мобільний телефон. Щоб заповнити анкету, знадобиться тільки паспорт громадянина України та номер платника податків. Для отримання грошей підійде платіжна картка будь-якого українського банку.

Переваги кредитування в Просто Кредит

Процедура отримання онлайн кредиту у Просто Кредит

Мікрофінансова організація має зручний сервіс онлайн-кредитування. На ньому встановлений SSL-сертифікат, завдяки чому ваша особиста інформація та платіжні дані надійно захищені. На сторінці «Розкриття інформації» у відкритому доступі розміщено відомості про компанію, враховуючи свідоцтво про реєстрацію, звіт незалежного аудитора та фінансову звітність.

Оформлення мікропозики в МФО Просто Кредит

Щоб отримати онлайн кредит на карту під 0 на сервісі prostocredit.com.ua, зробіть наступне:

 1. Розрахуйте мікрокредит. Дізнайтесь суму переплати шляхом вибору бажаної суми та періоду на кредитному калькуляторі.
 2. Пройдіть реєстрацію. У відповідній формі введіть e-mail та номер телефону, придумайте пароль.
 3. Заповніть анкету. У ній вкажіть інформацію про позичальника, враховуючи паспортні дані та ІПН. Додатково пройдіть верифікацію через BankID.
 4. Вкажіть платіжні дані. Введіть реквізити банківської картки, на яку бажаєте отримати гроші у борг.
 5. Отримайте гроші. Коли заявку схвалять, вам прийде повідомлення на вказані контактні дані. Після чого залишиться вказати код з SMS-повідомлення та отримати бажану суму.

Створення особистого кабінету, заповнення анкети та додавання способу отримання коштів – це етапи, які потрібно пройти тільки новому клієнту. Для оформлення повторного кредиту вам достатньо увійти на персональну сторінку та надіслати заявку, вказавши в ній суму та період позики.

Кроки оформлення онлайн кредиту в Просто Кредит

Варіанти повернення боргу у Просто Кредит

Мікрофінансова організація Просто Кредит пропонує кілька варіантів погашення боргу:

 • В особистому кабінеті. На персональній сторінці виберіть активну позику та внесіть потрібну суму із верифікованої банківської картки.
 • За номером телефону. На головній сторінці виберіть відповідну послугу, знайдіть активний договір та внесіть суму.
 • Через платіжні термінали. У найближчому терміналі виберіть відповідний розділ, знайдіть компанію та договір, внесіть суму боргу.
 • У касі банку. Дізнайтеся реквізити мікрофінансової організації (на сайті або в особистому кабінеті) та сплатіть кредит у відділенні будь-якого банку України.

Способи погашення позики Просто Кредит

МФО Просто Кредит дає можливість повернути борг раніше за вказаний у договорі термін, при цьому відсотки будуть перераховані за фактичний час користування позиковими коштами. Якщо не встигаєте вчасно погасити заборгованість, тоді скористайтесь пролонгацією: сплатіть лише нараховані відсотки та виберіть нову крайню дату.

Можливості особистого кабінету Просто Кредит

При оформленні першого мікрокредиту необхідно пройти реєстрацію на сервісі онлайн-кредитування, створивши персональну сторінку. В особистому кабінеті Просто Кредит в будь-який час можно зробити наступне:

 • додати актуальні відомості про себе;
 • надіслати запит на новий кредит після закриття старого;
 • відстежити інформацію про подані заявки;
 • підписати електронні документи після схвалення запиту;
 • переглянути інформацію про активний кредит;
 • швидко погасити відкритий мікрокредит без додаткових комісій;
 • продовжити термін користування позиковими коштами без застосування штрафних санкцій та погіршення кредитної історії.

Вхід в особистий кабінет Просто Кредит

Для користування вищеописаними функціями достатньо увійти до особистого кабінету, вказавши e-mail та пароль. Якщо забудете пароль, його можна відновити за допомогою вказаного при реєстрації e-mail. 

Служба підтримки та контакти МФО Просто Кредит

У мікрофінансовій організації працюють кваліфіковані співробітники служби підтримки, які готові відповісти на ваші запитання та допомогти в оформленні мікрокредиту. Для отримання професійної допомоги достатньо зв'язатися зі спеціалістами:

 • за номером телефону – 0 (800) 33-34-34 (безоплатно);
 • електронною поштоюinfo@prostocredit.com.ua;
 • через форму зворотного зв'язку – введіть ім'я, адресу електронної пошти та тему повідомлення, а потім докладно опишіть запитання.

Якщо потрібна допомога, можете звернутися до служби підтримки клієнтів з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 18:00. Якщо ж немає питань і хочете прямо зараз оформити кредит, тоді переходьте на сайт МФО Просто Кредит та подавайте запит, а після підписання договору – отримуйте гроші на картку!

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар
Аватар