ReCredit

ReCredit
3
Рейтинг: 50%
3
Довгострокові кредити до 30000 на 12 місяців. Рефінансування мікрокредитів.
1-ий кредит: 0,49 %/день
Сума кредиту: 7000 - 30000 грн.
Строк кредиту: 90 - 365 днів
Cтавка, макс: 0,49 %/день
APR, макс: 178.85 %
РРПС, макс: 2305 %
Телефон, гаряча лінія: 0 800 21-66-75
Юридична особа: ТОВ «Кредитсервіс»
Код ЄДРПОУ: 41125531
Адреса: 01133, Україна, Київська обл., м. Київ, вул. Коновальця, 36-Д
License: Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (Розпорядження Нацкомфінпослуг від 29.11.2018г. No2084). Серія та номер свідоцтва про реєстрацію фінансової компанії: ФК No В0000154, дата видачі 10.02.2021.
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Кредити – це один із ефективних способів вирішення фінансових проблем. Сучасні МФО пропонують різні продукти, що відрізняються доступними сумами та умовами кредитування. Так, наприклад, якщо вам потрібна одразу велика сума до 30 тисяч гривень, зверніться до компанії “Ре Кредит”, щоб оформити довгостроковий онлайн кредит. Вона працює максимально чесно та прозоро по відношенню до клієнтів та пропонує досить вигідні умови.

Що пропонує і вимагає від позичальників “Ре Кредит”

МФО “Ре Кредит” вигідно відрізняється від усіх банків та інших фінансових організацій. Тут подати заявку може практично кожен охочий. Основні параметри:

  • Сума: від 7000 до 30 000 грн;
  • Термін - від 3 до 12 місяців;
  • Пільговий процент до 0,33 на добу;
  • Вік клієнта – від 18 до 65 років;
  • Необхідні документи – паспорт громадянина України та ІПН.

 

Можливості довгострокових кредитів Ре КредитВи можете оформити довгостроковий кредит онлайн у “Ре Кредит” на будь-які цілі. Наприклад, ви можете вирішити фінансові проблеми, пов'язані з поломкою техніки, лікуванням, покупкою продуктів харчування або предметів одягу тощо. Також ви можете звернутися за допомогою, якщо просто хочете купити подарунок коханій людині. Компанія ніколи не запитує, навіщо вам потрібні кошти - важливо вчасно виплачувати кредит, до чого він потрібен нікого не цікавить.

Переваги кредитування  Ре Кредит

Рефінансування мікрокредитів

Тут ви також можете оформити послугу рефінансування та консолідації мікрокредитів. Наприклад, це корисно, якщо у вас відкриті 2 і більше мікрокредити, які потрібно оплачувати за різними графіками та різними умовами. Це не завжди зручно. До того ж, іноді мікрокредит може мати відсоток за користування дуже високим. “Ре Кредит” пропонує сплатити всі мікропозики, що відкриті – клієнт буде зобов'язаний тільки даній компанії, що вигідніше і зручніше.

Основний продукт МФО Ре Кредит

З особливостей кредитування в цій компанії можна також виділити можливість зробити все онлайн. Таким чином, весь процес подання заявки та отримання грошей займає лише 10-15 хвилин, і для цього не потрібно буде навіть виходити з кімнати. Головне - мати девайс з доступом в інтернет і банківську картку, що діє. Компанія пропонує дуже комфортні умови співпраці і вам не потрібно нікуди їздити.

Процедура оформлення довгострокового кредита онлайн “Ре Кредит”

Ви можете оформити довгостроковий кредит у “Ре Кредит” онлайн дуже легко і швидко. Зайдіть на сайт компанії та зареєструйтесь. Після цього потрібно лише заповнити невелику анкету, де зазначаються паспортні та інші дані.

Калькулятор кредиту Ре Кредит

Правильність і чесність заповнених полів – це важливий критерій схвалення позики. Важливіше ніж чистота кредитної історії. Тому, якщо вам здається, що краще десь прикрасити та написати більш високу заробітну плату, пам'ятайте, що служба безпеки компанії може перевірити цю інформацію.

Кроки оформлення кредиту Ре Кредит

Після заповнення анкети “Ре Кредит”, вибирайте необхідну суму грошей та термін, на які оформлюєте кредит. Після цього вкажіть банківську картку, верифікуйте її за допомогою BankID. Чекайте на позитивне рішення щодо позики та зарахування коштів на вказану банківську картку.

Повернення позики: всі зручні варіанти

Важливо вчасно погашати кредит онлайн. Це не тільки дозволяє уникнути штрафних відсотків та негативних моментів у кредитній історії, а й добре зміцнює співпрацю з компанією, що надалі дозволить користуватися послугами ще вигідніше. Сплатити кредит в “Ре Кредит” можна кількома способами:

  • У касі будь-якого банку України за реквізитами;
  • У платіжному терміналі;
  • Віддалено – в особистому кабінеті компанії.

Якщо виникають труднощі з оплатою, обов'язково зв'яжіться з менеджером «ReCredit».

Можливості особистого кабінету

В особистому кабінеті ви можете переглянути всю поточну інформацію про кредит: дату оформлення, графік платежів, залишок суми тощо. Тут ви можете завантажити електронну копію договору.

Вхід в особистий кабінет Ре Кредит

Служба підтримки та контакти “Ре Кредит”

З усіх питань щодо оформлення позики, оплати кредиту, а також за будь-якими супутніми моментами звертайтесь за номером телефону 0 800 21-66-75. Служба підтримки “Ре Кредит” працює цілодобово, 7 днів на тиждень.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі