Selfie Credit

Selfie Credit
5
Рейтинг: 55.6%
4
2 програми кредитування: стандартний онлайн-кредит до 10.000 грн., та довгострокові кредити до 50.000 на 7 місяців.
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 500 - 50000 грн.
Строк кредиту: 5 - 365 днів
Cтавка, макс: 2,2 %/день
APR, макс: 803 %
РРПС, макс: 203406.11 %
Телефон, гаряча лінія: 044 333 43 56
Юридична особа: ТОВ «Селфі Кредит»
Код ЄДРПОУ: 43979069
Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
Акція: Виграй Iphone 13! Акція з розіграшем подарунків “iLito” від Selfie Credit
Виграй Iphone 13! Акція з розіграшем подарунків “iLito” від Selfie Credit
Знижки на кредит 99%, подарункові сертифікати загальною сумою на 7000 грн. Суперприз – Iphone 13!
ДЕТАЛЬНІШЕ
License: Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, серія ФК №В0000369 від 21.09.2021
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

SelfieCredit (Селфі Кредит) – це один з кращих українських онлайн-сервісів, який дозволяє швидко отримати грошові кошти в кредит. Він відрізняється зручним інтерфейсом, цілодобовим режимом роботи, а також можливістю отримати як мікрозайми, так і великі суми в максимально короткі терміни.

Клієнтам доступно до 50 тисяч гривень, а на перший кредит для нових позичальників  нараховується всього 0,01%. Проте, головна особливість інноваційної мікрофінансової компанії полягає в отриманні анкетних даних по фото користувача (селфі). Це означає, що для отримання позики не потрібно збирати цілий пакет документів, а достатньо зробити селфі та вказати паспортні дані.

Кредит по фото у Селфі Кредит

 

Умови кредитування та вимоги до позичальника в Селфі Кредит

SelfieCredit (Селфі Кредит) являє собою компанію, що має повністю іноземний капітал. Це дозволяє МФО забезпечувати надзвичайно вигідні умови кредитування та погоджувати близько 97% заявок. Проте, до клієнтів є певні вимоги:

 • наявність громадянства України;
 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність документів, що підтверджують особистість (ідентифікаційний код та паспорт).

Умови кредитування в Селфі Кредит

Позичальнику також необхідно мати активну платіжну картку з будь-якого українського банку. На ній повинна бути сума, не менша за 1 гривню. Додатково потрібно мати також пристрій, оснащений камерою, для коректного заповнення заявки. Це може бути комп’ютер, планшет або смартфон. Всі бажаючі, котрі дотримались вимог, можуть оформити NewShortCredit або LongCredit.

Перший різновид передбачає надання від 500 до 10000 тисяч гривень на період до 1 року (365 днів) за умов пролонгації. Стандартна відсоткова ставка в цьому випадку складає 2,2%. Проте, в період з 5-го по 30-й день кредиту вона знижується до 0,01 %. LongCredit - це довгострокові кредити на карту, що передбачають отримання значно більших сум. Клієнту може отримати позику розміром від 5 до 50 тисяч гривень. Термін користування складає від 8 до 26 тижнів. Щоб оформити будь-який з кредитів в Селфі Кредит не потрібно надавати довідки про наявність нерухомості та про доходи.

Як оформити кредит на карту в Селфі Кредит

Селфі Кредит пропонує максимально просту та зручну процедуру отримання кредиту. Вона передбачає декілька етапів:

 • Вибір умов кредитування. Позичальнику спочатку потрібно відкрити офіційний сайт мікрофінансової компанії Селфі Кредит і знайти там спеціальний калькулятор. В цьому випадку він знаходиться в верхній частині. За допомогою калькулятора можна вибрати потрібну суму та термін, а також дізнатись відсоткову ставку. Після вибору оптимальних умов потрібно натиснути відповідну кнопку.
 • Заповнення заявки на позику. На цьому етапі система запропонує ідентифікацію особистості. Для цього потрібно зробити селфі. По фото виконується аналіз даних та кредитної історії. Це дуже зручно, оскільки користувачу не потрібно самостійно заповнювати особисті дані. Якщо десь є неточності, можна виправити їх, вказавши вірну інформацію.
 • Прикріплення платіжної карти. Для цього достатньо вказати реквізити в окремому розділі особистого кабінету.
 • Оформлення домовленостей. Отримання кредиту у Селфі Кредит засвідчується підписанням договору. Для цього необхідно вказати код, що відправляється системою на вказаний номер мобільного телефону.
 • Завершальним етапом є зарахування грошових коштів на карту позичальника. Процес зазвичай займає не більше 5-10 хвилин.

Оформлення кредиту в Селфі Кредит

Погашення кредитів в МФО Селфі Кредит

Сплатити отримані мікрокредити в SelfieCredit можна одним з наступних способів:

 • В касі банку. На сайті мікрофінансової компанії вказані реквізити, по яким можна легко провести платіж у відділенні будь-якого українського банку.
 • В платіжних терміналах. Обравши цей варіант, потрібно відкрити розділ «Банківські послуги». Якщо це City 24 то можна провести оплату по номеру кредитного договору. У випадку з iBox потрібно вказати номер мобільного або ІПН. Залишається знайти опцію погашення кредиту та внести необхідну суму.
 • В особистому кабінеті на офіційному сайті Селфі Кредит. Для цього спочатку потрібно пройти авторизацію, а потім перейти в категорію «Активний кредит». В ньому є розділ з відповідною назвою, в якому можна зробити відповідний платіж.

Незалежно від способу погашення, варто зберегти підтвердження внесення грошових коштів (скріншот, квитанція).

Погашення кредиту в Selfie Credit

Особистий кабінет Селфі Кредит: функціонал та можливості

Щоб отримати повноцінний доступ до всіх інструментів Selfie Credit, клієнту потрібно створити особистий кабінет. Він дає змогу виконувати наступні дії:

 • повертати грошові кошти;
 • дізнаватись поточний стан кредиту;
 • подовжувати термін позики;
 • редагувати особисті дані.

Selfie Credit - особистий кабінет

Крім цього, в особистому кабінеті завжди можна побачити суму відсотків, нараховану за час користування кредитом.

Контактна інформація та служба підтримки Selfie Credit

 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
 • Телефон гарячої лінії: (044) 333 43 56 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора)
 • Електронна пошта: info@selfiecredit.com.ua
Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі