Швидко Гроші

Швидко Гроші
Лідер офлайн мікрокредитування, Найбільша мережа відділень
Phone: 0 (800) 50-10-20
Name: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР"
ID: 37356833
Adress: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А

Компанія "Швидко Гроші" - безперечний лідер швидкого оффлайн кредитування в Україні. Компанія нараховує 185 відділень (на липень 2017 року) по всій Україні і регулярно розширює мережу своїх відділень. На даний момент "Швидко Гроші" видає перший кредит тільки готівкою у своїх відділеннях, однак подати заявку і отримати схвалення на видачу кредиту можна через веб-сайт компанії в режимі онлайн, що істотно спрощує і прискорює отримання грошей. В подальшому повторні кредити є можливість отримувати на банківську картку.

Умови отримання кредиту Швидко Гроші

Відділення "Швидко Гроші" працюють у наступних містах України:

Київ (42)*, Бахмут (1), Біла Церква (3), Бердичів (1), Бердянськ (1), Бориспіль (2), Бровари (1), Вінниця (4), Кам'янське (2) (бувш. Дніпродзержинськ), Дніпро (10), Житомир (4), Запоріжжя (7), Івано-Франківськ (2), Ізмаїл (1), Черноморськ (1) (Іллічівськ), Калуш (1), Кам'янець-Подільський (1), Кропивницький (6) (Кіровоград), Ковель (1), Конотоп (1), Коростень (1), Краматорськ (1), Кременчук, Кривий Ріг (6), Лозова (1), Луцьк (2), Львів (10), Маріуполь (6), Мелітополь (2), Ніжин (1), Миколаїв (5), Нікополь (1), Одеса (6), Павлоград (1), Полтава (3), Прилуки (1), Рівне (2), Сєвєродонецьк (1), Суми, Тернопіль (3), Ужгород (2), Умань (2), Фастів (1), Харків (16), Херсон (5), Хмельницький (2), Черкаси (2), Чернігів (2), Чернівці (3),  Шостка (1).

* - у дужках зазначено кількість відділень

Карта відділень Швидко Гроші

Міста України у яких є відділення компанії

Кредитний калькулятор

У компанії Швидко Гроші самий простий кредитний калькулятор серед усіх інших компаній. Тут можна обрати тільки суму кредиту.

Швидка коротка заявка на кредит

Для швидкої подачі заявки на кредит необхідно вказати тільки ім'я та телефон.

Швидка заявка на кредит Швидко Гроші

Реєстрація на сайті

На сайті компанії "Швидко Гроші" можна зареєструвати свій особистий кабінет, ввести самостійно необхідні для отримання кредиту дані (особисту інформацію, інформацію про сімейний стан, роботу) та отримати одобрення кредиту не виходячі з дому, у режимі онлайн. Для цього необхідно:

Крок 1. Перейти на сторінку реєстрації особистого кабінету

Тут необхідно ввести ім'я та номер мобільного телефону.

Реєстрація особистого кабінету

Після цього на цей номер прийде SMS-повідомлення с кодом підтвердження, який необхідно ввести у наступному вікні.

Введення пін-коду

Крок 2. Особисті і контактні дані

Тут також все просто. Необхідно ввесті основні персональні дані.

Персональні дані в анкеті Швидко Гроші

Крок 3. Інформація про працевлаштування та контакти довірених осіб

Дані про роботу

Крок 4. Дані банківської карти

На випадок повторних кредитів можна пропустити.

Дні банківської карти

Крок 5. Дані про місце проживання та реєстарції

Дані про реєстрацію та проживання

Після цього ваша заявка відправляється на обробку. У випадку одобрення, вам необхідно відвідати найближче відділення компанії для підписання договору і отримання грошей (при отриманні першого кредиту). У подальшому, заявки на кредит будуть оброблятися упродовж 5-ти хвилин, а гроші поступати безпосередньо на банківску карту або їх можна буде брати у зручному відділенні.

За статусом обробки заявки можна спостерігати у особистому кабінеті.

 

Відгуки і коментарі

Аватар Aaaa :

Не рекомендую

Аватар Ириан :

Так як я живу в селі,в нас немає відділення швидко гроши,але я один раз приїхала на відділення а далі собі беру через інтернет на карточку і оплачую також в інтрнеті,доречі ну дуууже зручно.Всім раджу,якщо є потреба в грошах.