SOS CREDIT

SOS CREDIT
4
Рейтинг: 66.7%
2
Програма лояльності зі знижками до 50%, Обробка до 10 хвилин, Кредит за SMS-запитом
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 500 - 15000 грн.
Строк кредиту: 7 - 65 днів
Cтавка, макс: 1,35 %/день
APR, макс: 492,75 %
РРПС, макс: 196086.56 %
Телефон, гаряча лінія: 0 (800) 211-767
Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ"
Код ЄДРПОУ: 39487128
Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23
License: Нацкомфінпослуг: розпорядження № 127 (безстрокова) від 14 січня 2016 року, переоформлена 26.01.2017 року: розпорядження № 163
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

СОС Кредит – одна з перших українських мікрофінансових організацій, яка надає послуги з кредитування з 2014 року. На сервісі SOS Credit можна взяти кредит онлайн без довідок про доходи, застави та поручителів. Подати заявку на позику можна у будь-який час доби, рішення приймає автоматизована система за хвилину, а гроші приходять на картку одразу після підписання електронних документів.

Умови кредитування та вимоги до позичальників СОС Кредит

Мікрофінансова організація створена з метою спростити процес отримання грошей у борг, уникнувши банківської бюрократії, ризиків втрати майна в ломбарді та незручних розмов з родичами (друзями, колегами). Скористатися її послугами можуть люди віком від 18 до 90 років, які є громадянами України, мають паперовий або ID-паспорт, ІПН, мобільний телефон, електронну пошту, дебетову чи кредитну картку.

Переваги кредитування в СОС Кредит

Якщо відповідаєте вищезгаданим вимогам, тоді переходьте на сервіс SOS Credit і беріть кредит онлайн на таких умовах:

 • сума позики – від 500 до 15 000 гривень;
 • термін користування коштами – від 7 до 15 днів;
 • відсотки за кредитом – від 0.01% на день;
 • можливість заощадити – промокоди для зниження процентної ставки, які розміщують на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Постійні клієнти можуть скористатися різними привілеями. При оформленні повторного онлайн-кредиту максимальний термін погашення платежів зростає до 65 днів. На подачу заявки замість стандартних 15-20 хвилин потрібно всього 5 хв. А промокоди для зниження відсотків надходять у розсилках на вказану Вами електронну пошту.

Як оформити кредит онлайн у SOS Credit

МФО СОС Кредит максимально спростила процес отримання грошей у борг, створивши багатофункціональний сервіс, який працює 24/7. На ньому встановлено SSL-сертифікат, який засвідчує справжність веб-ресурсу та підтверджує наявність захищеного з'єднання. До того ж під'єднано технологію 3D Secure, яка гарантує безпеку дебетових та кредитних карт позичальників.

Кредитний калькулятор МФО СОС Кредит

Щоб швидко взяти кредит на картку без відмови під 0.01% на сайті SOS Credit, дотримуйтесь покрокової інструкції:

 1. Розрахуйте відсотки за користування кредитними коштами, обравши необхідну суму та терміни на кредитному калькуляторі.
 2. Пройдіть швидку реєстрацію, ввівши номер телефону, E-mail та пароль у відповідну форму.
 3. Заповніть анкету, вказавши паспортні дані та ІПН.
 4. Додайте активну платіжну картку з позитивним балансом (банк-емітент не має значення).
 5. Ознайомтеся з умовами пропозиції та підпишіть електронний кредитний договір (СМС-код прийде на номер телефону, який вказаний при реєстрації).

Прості кроки оформлення кредиту в СОС КредитГроші надійдуть на картку одразу, як тільки Ви підпишете договір. При повторному оформленні кредиту онлайн не доведеться знову заповнювати анкету, оскільки дані надійно зберігаються на сервісі. Ми рекомендуємо прямо зараз пройти реєстрацію, заповнити анкету та прикріпити платіжну картку, щоб в екстреній ситуації залишилось тільки авторизуватися на сайті, подати заявку, підписати документи та отримати позику.

Як погасити онлайн кредит у SOS Credit

Мікрофінансова організація СОС Кредит дає можливість повернути борг раніше за вказаний у договорі термін. У разі дострокового погашення переплата розраховується лише за фактичні дні користування кредитними коштами.

Щоб погасити онлайн кредит у SOS Credit, використовуйте один з таких способів:

 • особистий кабінет – авторизуйтесь на сервісі, виберіть активну позику та сплатіть борг за допомогою прикріпленої банківської картки;
 • платіжні термінали – погасити платіж можна через будь-який термінал, достатньо мати при собі номер договору та ІПН;
 • каса банку – надайте касиру реквізити (зазначені в договорі, особистому кабінеті, на сайті) та назвіть суму;
 • Укрпошта – звернутися можна до будь-якого відділення по всій Україні, а процедура ідентична попередньому способу.

Якщо закінчується термін погашення онлайн кредиту, а у Вас немає коштів на повернення боргу, тоді активуйте пролонгацію. Вам достатньо вибрати відповідну функцію в особистому кабінеті, вказати новий період та сплатити відсотки за фактичний час користування позикою.

Можливості особистого кабінету SOS Credit

Компанія СОС Кредит надає кожному користувачеві персональну сторінку для зручного доступу до всіх можливостей. Для входу достатньо ввести номер телефону та пароль. В особистому кабінеті можна відредагувати анкету, надіслати запит на отримання кредиту та дізнатися про його статус, подивитися деталі позики, повернути борг або активувати пролонгацію.

Реєстрація особистого кабінету в СОС Кредит

Служба підтримки та контакти SOS Credit

Якщо виникли питання чи потрібна допомога в оформленні, погашенні або продовженні кредиту, зверніться до співробітників МФО СОС Кредит. Ви можете отримати кваліфіковану допомогу, написавши або зателефонувавши їм з понеділка по неділю з 08:00 до 21:00.

Для звернення до служби підтримки SOS Credit використовуйте:

 • онлайн-чат – клацніть на іконку в нижньому правому кутку та натисніть «Почати розмову»;
 • месенджери – в тому самому місці знаходяться посилання для спілкування через Viber або Telegram;
 • мобільний телефон – телефонуйте на (044) 36 36 767 або 0 (800) 211 767;
 • електронна пошта – напишіть на support@sos-credit.com.ua.

Якщо потрібна фінансова допомога, підходять умови кредитування та зрозуміла процедура кредитування, тоді прямо зараз створюйте особистий кабінет, заповнюйте анкету та подавайте заявку. Коли підпишете кредитний договір та отримаєте гроші на картку, зможете використовувати їх для розв'язання будь-яких фінансових питань. А кожен вчасно закритий кредит позитивно вплине на Ваші умови кредитування та кредитну історію.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі