Tengo

Tengo
8
Рейтинг: 80%
2
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 500 - 20000 грн.
Строк кредиту: 1 - 120 днів
Cтавка, макс: 2 %/день
APR, макс: 730 %
РРПС, макс: 26684 %
Телефон, гаряча лінія: +38 044 337 00 37
Юридична особа: ТОВ «Мілоан»
Код ЄДРПОУ: 40484607
Адреса: 04101б м.Київ, вул. Багговутівська, 17-21
License: Свідоцтво №16103409 ІК №176 про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 14.07.2016 р
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Tengo (Тенго) – українська мікрокредитна компанія, що пропонує онлайн-кредити до 15 000 гривень на будь-які цілі. Нові клієнти можуть отримати перший кредит під 0.01% без пакета документів та відвідування відділення. Для подання заявки через інтернет розроблено зручний сайт із кредитним калькулятором. А ухвалення рішення займає лише 15 хвилин, після чого гроші переказують на платіжну картку будь-якого банку України.

Умови кредитування та вимоги до позичальника в МФО Тенго

Скористатися послугами мікрокредитної компанії Тенго можуть громадяни України віком від 18 років. Для подання заяви потрібні лише паспорт та індивідуальний податковий номер (ІПН), мобільний телефон, платіжна картка з балансом не менше двох гривень.

Завдяки лояльним вимогам оформити мікрокредит у Тенго можуть студенти, пенсіонери, працевлаштовані неофіційно, жінки у декретній відпустці. Якщо ж у вас погана кредитна історія, саме отримання позики й своєчасне погашення боргу допоможе її покращити. Ви навіть можете отримати гроші у борг, якщо маєте невелику заборгованість в іншій компанії.

МФО Тенго пропонує новим клієнтам взяти найновіші кредити онлайн на наступних умовах:

 • сума – від 500 до 15 000 гривень;
 • період – від 1 до 15 днів;
 • ставка – 0,01%.

Коли успішно погасите перший мікрокредит, отримаєте низку привілеїв. До них відносяться збільшення кредитного ліміту, скорочення часу обробки заявки до 5 хвилин та персональні промокоди на знижки. До того ж ви зможете покращити кредитну історію та підвищити рейтинг позичальника.

Кредитний калькулятор Тенго

Як отримати онлайн кредит у Tengo

Мікрокредитна компанія Tengo працює 24/7, дозволяючи оперативно брати кредити онлайн під 0 на розв’язання екстрених питань. На сайті встановлено SSL-сертифікат, завдяки чому шахраї не можуть перехопити вашу особисту інформацію та платіжні дані.

Якщо хочете зараз оформити онлайн кредит на картку, перейдіть на сайт Тенго й зробіть наступне:

 1. Розрахуйте відсотки. На кредитному калькуляторі виберіть розмір мікрокредиту та період користування позиковими коштами, а система автоматично розрахує суму з відсотками та крайню дату погашення боргу. Потім натисніть кнопку «Отримати гроші».
 2. Пройдіть реєстрацію. На наступній сторінці заповніть коротку анкету.
 3. Додайте платіжні дані. Для отримання грошей знадобиться пройти верифікацію банківської картки: система заморозить суму до 2 грн, вам надішлють спеціальний код, після введення якого ці кошти розморозять.
 4. Дочекайтеся відповіді. Протягом 15 хвилин співробітники Тенго розглянуть вашу заяву та надішлють повідомлення зі статусом на вказаний в анкеті номер телефону. Таке саме повідомлення надійде на електронну пошту.
 5. Отримайте гроші. Коли компанія Tengo схвалить заявку, залишиться підписати електронну угоду смс-кодом, після чого гроші перекажуть на вашу банківську картку.

Після закриття першої позики в МФО Тенго, ви зможете брати повторні мікрокредити онлайн без реєстрації, заповнення анкети та введення платіжних даних. Вам знадобиться лише увійти до особистого кабінету, вказати суму та період позики, а протягом 5 хвилин – отримати гроші на картку.

Як погасити кредит у Тенго

Перед розглядом основних методів погашення заборгованості хочемо наголосити на важливому правилі: повертати кредитні кошти потрібно не раніше зазначеного в договорі терміну, інакше компанія запровадить штрафні санкції.

Щоб погасити кредит у Тенго, скористайтесь один із наступних способів:

 • З особистого кабінету. Авторизуйтесь на сайті Tengo, вкажіть тип оплати (частково або повністю), виберіть банківську картку та натисніть «Оплатити». Такий метод є найшвидшим, оскільки сума знімається з рахунку без верифікації та додаткових підтверджень.
 • Без входу до особистого кабінету. У шапці сайту натисніть кнопку «Погасити кредит», введіть номер договору, виберіть послугу «Погашення», вкажіть платіжні дані.
 • Через Приват24. Зайдіть до особистого кабінету Privat24, у розділі «Мої платежі» в пошукове поле впишіть Tengo, потім оберіть «Тенго ТОВ». Далі вкажіть номер кредитної угоди, виберіть часткове чи повне погашення боргу, підтвердіть правильність даних.

Ви також можете сплатити кредит через термінал ПриватБанку, IBox або EasyPay. В них практично ідентична процедура: знаходите мікрокредитну організацію, вказуєте номер договору, вибираєте часткову чи повну оплату, вносите бажану суму в термінал.

Погасити кредит в МФО Тенго

Можливості особистого кабінету Tengo

Особистий кабінет Тенго – це персональна сторінка позичальника, що надає оперативний доступ до оформлених та нових онлайн кредитів. Обліковий запис має кожен клієнт мікрокредитної компанії, оскільки для отримання першої позики потрібно пройти реєстрацію.

Особистий кабінет на сайті Тенго дозволяє в будь-який час:

 • подати заяву на оформлення мікрокредиту;
 • відстежити статус заявки на кредит;
 • дізнатися про деталі вже оформленої позики;
 • погасити заборгованість прив'язаною банківською карткою;
 • скористатися пролонгацією на 3, 7 чи 15 днів.

Для входу в обліковий запис потрібно тільки ввести номер мобільного телефону, на який прийде одноразовий код. Кожного разу приходить новий код, завдяки чому вдається досягти максимального рівня безпеки.

Вхід в особистий кабінет Тенго

Служба підтримки та контакти Тенго

Якщо хочете дізнатися подробиці умов кредитування та вимог до позичальників або виникли труднощі з поданням заявки, зверніться до фахівців служби підтримки Тенго будь-яким зручним способом:

 • за номером телефону – +38 044 337 00 37;
 • електронною поштою – info@tengo.ua;
 • через форму зворотного зв'язку на сторінці «Контакти».

Співробітники компанії готові допомогти у період з 08:00 до 20:00. Якщо ж немає питань та підходять умови кредитування, тоді переходьте на сайт Tengo, проходьте реєстрацію, заповнюйте анкету, подавайте заявку та отримуйте гроші на картку протягом 15 хвилин.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі