Кредити в банку

Ідеа Банк
Відгуки: 0
Альфа-Банк
Відгуки: 1
ПриватБанк
Відгуки: 1
Райфайзен Банк
Відгуки: 0
ПУМБ
Відгуки: 4
Monobank
Відгуки: 0
У партнера

Акції МФО

Як і де отримати кредит в банку готівкою просто та швидко? Коли мова йде про суму в кілька сотень гривень, як правило, звертаються до родичів чи знайомих, у мікрофінансові організації (МФО) або використовують кредитну карту. Але що робити, коли йдеться про велику суму в кілька десятків або сотень тисяч гривень? В такому випадку краще не турбувати близьких людей, адже, як відомо, борги псують стостунки. Для вирішення фінансових труднощів й працює наш сервіс. У нас зібрані та систематизовані пропозиції провідних банків і фінансових компаній України, де Вам з радістю нададуть кредит готівкою до 300.000 гривень, строком до 5 років. В багатьох українців панує усталена думка, що кредит в банку ‒ це нудна тяганина, з купою документів і довгим очікування, та ще й часті відмови. Фахівці нашого сервісу авторитетно заявляють, що все не так! Сучасні тенденції кредитування змусили банківських фахівців переглянути механізм заявок, їх затвердження та оформлення кредитів у банку. В даний момент процедура подачі заявки на кредит дуже проста (всі дії можна виконати, не виходячи з дому, в онлайн режимі), а рівень схвалення доходить до 80%.

NB! Як альтернативу банкам, для отримання довгострокового кредиту, можна розглянути фінансові кредитні компанії.

Кому підійде кредит в банку

Чи звертали Ви увагу, що при пошуку довгострокових кредитів багато пропозицій саме від згадуваних вище мікрокредитних компаній. Зрозуміло, що для довгострокових потреб такі кредити не підходять. Вам підійде кредит в банку, якщо:

  • потрібні суми ‒ 20 000, 30 000, 50 000, 75 000, 100 000, 200 000, 300 000 гривень;
  • термін кредитування ‒ 1 місяць, 3 місяці, 6 місяців, 9 місяців, 1 рік, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років.

Чи потрібно вказувати мету кредиту

При даному кредитуванні банки не вимагають вказувати мету кредитування, тобто такий кредит можна використовувати на будь-які потреби, в тому числі й споживчі. Зі свого боку, ми можемо вказати потреби, для яких даний вид кредиту буде найбільш підходящим:

  • ремонт квартири чи будинку;
  • розвиток або старт невеликого бізнесу;
  • вигідна інвестиція;
  • придбання підтриманого авто або нового, якщо на нього не вистачає частини суми;
  • медичні послуги, лікування;
  • освітянські послуги (навчання, курси підвищення кваліфікації);
  • відпочинок і подорожі;
  • святкування весілля;
  • покупка меблів.

Як зробити онлайн-заявку на кредит в банку

На нашому сайті Ви легко знайдете пропозиції найбільш відоміших і надійних українських банків. Все що від Вас потребується ‒ перейти на сайт банку і подати заявку. Які ж умови кредитування на даний момент пропонують банки України:

  • максимальна сума кредитування до 300.000 гривень;
  • термін кредиту до 5 років;
  • ефективні процентні ставки від 60% до 100% річних;
  • час розгляду заявки від 30 хвилин до 3 днів (кілька днів розглядаються заявки на великі суми від 100.000 грн.).

Вимоги до позичальників у банках теж досить скромні:

  • українське громадянство чи реєстрація (для нерезидентів і переселенців);
  • вік від 18 до 71 року;
  • постійний трудовий дохід або пенсійне забезпечення. Це може бути робота найманця, в тому числі, якщо це неофіційне працевлаштування. Також в банку не виникне питань, якщо Ви самозайнята людина чи приватний підприємець (ФОП).

Також варто відмітити, що банки не вимагають документально підтверджувати свої доходи (без довідки про доходи), досить надати контакти керівника, бухгалтера або співробітника з роботи, для того аби банк міг з ними зв’язатись, а він у свою чергу повинен підтвердити, що Ви дійсно працюєте у цій компанії.

На що звернути увагу при оформленні банківського кредиту готівкою?

Кредити в банку готівкою на велику суму ‒ це важливий і відповідальний крок, тому для того аби потім не було головного болю, потрібно уважно зважити всі за і проти, а також скрупульозно вивчити умови кредитування та банківський договір. Які ж важливі моменти потрібно продивитись, перш ніж укласти кредитний договір:

  • Процентна ставка по кредиту. Це найважливіший параметр, що визначає фінальну суму до погашення. Варто відзначити, що заявлені в рекламі банку процентні ставки можуть відрізнятися від ефективної ставки, за якою власне й потрібно буде погашати кредит. Не полінуйтесь розрахувати реальну ефективну процентну ставку, дізнатись які додаткові платежі включені у послугу користування кредитом. Це можуть бути платежі за розрахунково-касове обслуговування, SMS-інформування, також банк може стягувати додаткові платежі, у разі, якщо платіж по кредиту вносить третя особа.
  • Умови дострокового погашення. При достроковому погашенні банки можуть брати з Вас повну/часткову суму відсотків, які Ви повинні були б сплатити в разі користування кредитом повний термін. Безглуздість, але деякі банки досі грішать такими умовами.
  • Умови нарахування відсотків і штрафів у випадку прострочення. Потрібно переконатись, що ці суми знаходяться в розумних межах, тому що недобросовісні банки можуть за 1‒2 дня прострочення нарахувати штраф, рівнозначний місячній сплаті за користування кредитом.
  • Порівнюйте пропозиції банків. На сайті кожного банку є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна попередньо розрахувати суми щомісячних платежів по кредиту та повну суму до повернення. Витратьте 15‒20 хвилин, щоб порівняти суми до погашення в різних банках, за однакових умов кредитування.
  • Читайте відгуки. Вивчення відгуків про банк дає важливу інформацію потенційному позичальникові про позитивні та негативні сторони співпраці. Відгуки найкраще вивчати на сторонніх сайтах (не на сайті самого банку). Остерігайтесь банків тільки з позитивними відгуками. Також звертайте увагу, чи працюють представники компаній з поганими відгуками. Банки, які піклуються про свою репутацію, завжди відповідають на погані відгуки і в багатьох випадках з’ясовується, що поганий відгук це підступи конкурентів або просто неправильне розуміння людиною умов роботи банку.

Звісно ж, це не вичерпний список рекомендації і можливо його можна доповнити, але ми сподіваємося, що в більшості випадків, наші рекомендації допоможуть Вам уникнути проблемних ситуацій при співпраці з банківськими установами.