Онлайн кредит за SMS-запитом

Кредит під 0%

CreditKasa
Відгуки: 222
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0

Акції МФО

Цікаву і в деякому роді новаторську послугу отримання кредиту на карту за допомогою SMS-запиту в Україні пропонують кілька мікрокредитних компаній. Переваги послуги в тому, що можна швидко отримати позику на карту, відправивши коротке повідомлення на номер кредитної компанії. Перша компанія, яка впровадила подібну послугу – це МФО Глобал Кредит.

Як скористатися послугою СМС-кредит?

Щоб отримувати гроші на карту в будь-якій компанії по SMS, необхідно стати постійним клієнтом компанії. Це нескладно. Для цього достатньо хоча б 1 раз взяти кредит онлайн на карту і погасити його без прострочень. Оформити кредит в будь-якій представленій компанії дуже просто. Для цього потрібно виконати прості дії:

Натиснути кнопку “Отримати гроші” під обраною компанією. Після цього в новій вкладці автоматично відкриється сайт сервісу;
На сайті компанії необхідно зареєструвати особистий кабінет, заповнити анкету позичальника і відправити заявку на розгляд;
Після схвалення заявки, система автоматично перерахує гроші на вказану банківську карту.

Після погашення першої позики, послуга СМС-кредитування стане доступною автоматично. Не зайвим буде нагадати, що у всіх зазначених компаніях діє пільгове пропозиція – перший онлайн кредит на карту під 0%.

рекомендуємо подивитися: детальна інструкція з оформлення онлайн кредиту за допомогою сервісу FinProm.

Схема отримання кредиту на картку за допомогою SMS-запиту

В загальних рисах алгоритм отримання грошей дуже простий:

  • Відправляєте SMS-повідомлення на номер компанії, в якому вказуєте необхідну суму кредиту;
  • Після цього Ви отримаєте відповідь з сумою, яку Вам затвердили;
  • Залишається відправити повідомлення з підтвердженням Вашої згоди на отримання цієї суми і після цього гроші надійдуть на зазначену в системі банківську карту.

Важливо! Відправляти СМС-повідомлення необхідно з мобільного номера, який вказаний в особистому кабінеті, як фінансовий номер.