Гроші в кредит до зарплати

Просто Кредит
Відгуки: 2
CreditKasa
Відгуки: 222
NaVse
Відгуки: 0
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
Твоя Позика
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Останнім часом можна бачити активізацію організацій, які пропонують так звані «гроші до зарплати (ЗП)». Рекламу подібного роду можна побачити в метро, на громадському транспорті, на вуличних білбордах, наклеєною на вході у під’їзди, на банерах в інтернеті. Але назви самих компаній є маловідомими.

Виявилося, що потрібно бути дуже уважними при зверненні в таку організацію. На ринку існує багато порядних кредитних компаній, але не рідко під вивіскою «кредити до зарплати» зустрічаються відверті шахраї.

У цій статті будуть розглянуті пропозиції тих організацій, які дійсно видадуть гроші до ЗП і порадимо, як не потрапити в лапи шахраїв.

Гроші до зарплати – не багато, але терміново

Всі кредитні сервіси, які видають гроші до зарплати, надають те, що обіцяють. Розміри таких кредитів 1500 — 10000 гривень, що зовсім не багато, а самі стандартні пропозиції становлять близько 5000 гривень. Період, на який зазвичай надається кредит варіюється від 7 днів до одного місяця.

Ще одним важливим аспектом, щодо суми позики до ЗП: позичальникові, який вперше звертається за кредитом до зарплати, основна маса організацій не зможе запропонувати більше 1-2 тисяч гривень. Але вже після погашення першого позики, кредитний ліміт буде більше і буде збільшуватися по мірі справного погашення наступних.

Для клієнтів, з якими компанія співпрацює досить довго і вважає їх перевіреними, вони можуть збільшитися до 10-15 тис. гривень.

Як оформити гроші до зарплати онлайн на картку?

Процес оформлення і отримання позики дуже простий. З моменту оформлення заявки, яка підкріплена ідентифікаційним кодом і паспортом, до моменту отримання грошей до ЗП проходить десь 30 хвилин. Основна маса кредитних організацій заявляють про те, що вся процедура займає до 20 хвилин, а деякі обіцяють видати гроші до зарплати за 7-8 хвилин, після оформлення заявки.

Більшість компаній, що займаються видачею кредитів до зарплати на карточку, досить технологічні, так що не завжди потрібно відвідувати відділення організації. Подати заявку можна прямо на сайті, надавши свої дані, і через досить короткий проміжок часу Вам поступить дзвінок від менеджера компанії, який повідомить про результат.

Як варіант, замість дзвінка можуть повідомити повідомленням на телефон, який Ви залишите при заповненні анкети. Перше повідомлення надійде, коли заявку приймуть в обробку (за умови, що заявка заповнена правильно), а друге — коли заявку розглянуть. Трапляється, що працівник компанії телефонує, щоб запропонувати меншу суму позики, якщо у потенційного клієнта є шанси на позитивну відповідь щоб отримати гроші до ЗП.

Про сумне або скільки треба заплатити за терміновий кредит до ЗП?

Відсотки річних по онлайн кредитах до ЗП можуть становити приблизно 400-1000 процентів від суми позики, що є шокуючою цифрою для більшості людей. Але це всього лише специфіка такого роду кредитування: невеликий термін позики й маленька сума. Якщо взяти, приміром, середньоринкові умови, то позичивши 1000 гривень на одну-два тижні, повертати доведеться десь 1150-1200 гривень.

Можна сказати, що Ви платите за терміновість. Подібні умови кредитування дуже схожі на ломбардне кредитування, а основною відмінною рисою кредитів до зарплати є відсутність застави і поручителів.

Не плутайте подібні кредити до ЗП з кредитними пропозиціями в банках, які в основному під кредитами до зарплати мають на увазі своє готівкове кредитування або кредитки з лімітами до 5-10 тисяч гривень. Ми розглядаємо виключно позики МФО (мікрофінансових організаціях).

Чи законно видавати гроші в кредит до ЗП в Україні?

Найчастіше, в таких організацій відсутня ліцензія, як, наприклад, у банків або кредитних спілок. Вони ведуть свою діяльність під девізом «що не заборонено, те дозволено». МФО керуються законом, де сказано, що дозволяється кредитувати будь-кого «власними грошима засновників компанії». Так що наявність державної ліцензії не обов’язкова, але все ж серйозні учасники ринку, її мають.

УВАГА: Часто за вивіскою «гроші до ЗП» прикриваються відверті шахраї, але у випадку з МФО варто просто бути уважними в деяких моментах, що допоможе розпізнати шахраїв і отримати гроші в кредит до зарплати.

Поради та рекомендації з оформлення кредитів до зарплати на картку онлайн

Далі наведено перелік фактів, які допоможуть Вам не стати жертвами розлучення. При зверненні в МФО варто звертати увагу на відсутність будь-яких додаткових платежів за позикою до ЗП, крім відсотків.

Компанія, яка кредитує не повинна:

  • стягувати плату за розгляд заявки або її обробку;
  • пропонувати клієнтові будь-які види внесків для отримання можливості оформити гроші до зарплати;
  • у будь-якій формі приймати засоби, крім відсотків за користування позикою;
  • надавати інші види послуг, крім фінансових;
  • вимагати надати заставу або поручителя;
  • давати обіцянки про великі суми позики.

Якщо, вивчивши договір кредитування, Ви не знайшли подібних пунктів, можете не турбуватися на рахунок чесності і прозорості МФО. Всі витрати клієнта, як правило, вказані в рекламних брошурах та інших інформаційних матеріалах, які можна знайти на сайті компанії або в відділенні. Чесні кредитори зацікавлені у дистанціюванні від шахраїв, оскільки вони вклали серйозні кошти в рекламу і створення мережі філій. Шахраї псують репутацію всім учасникам ринку.

Помилкові судження про послугу “гроші до ЗП”

Міф перший. Найбільш поширеним міфом про МФО є те, що всі компанії співпрацюють з клієнтами з «чорного списку». Це не зовсім так. Після подачі десяти заявок на гроші до ЗП в різні МФО нас повідомили з БКІ, що 7 з них подавали запит на кредитну історію. Звідси можна зробити висновок, що більшість компаній все ж потенційних клієнтів перевіряють.

Міф другий. “Гроші до зарплати” — це не банк, а значить колекторів не підключать, тобто борг можна не віддавати. Це не так, оскільки мікрофінансові організації прийшли на ринок з серйозними намірами закріпитися на ньому. Вони, як і банки, можуть «нацькувати» на боржника колекторів або застосувати інші прийоми зі свого арсеналу.

Для початку вони застосовують «м’які» методи роботи з боржником, так званий «софт-коллекшин», оскільки у боржника можуть бути вагомі причини для несплати за його фінансовими зобов’язаннями. На цьому етапі регулярно нагадують про борг в повідомленнях або ввічливими дзвінками.

Але якщо боржник не реагує на це досить тривалий час, то компанія переходить до набагато більш жорсткого комплексу заходів, які професіонали називають «хард-коллекшин». На цьому етапі працівник може прийти додому чи на роботу до боржника, а крайнім заходом буде подача позову в суд. Як було сказано раніше, МФО працюють на законних підставах, навіть не маючи ліцензії, закон на їх стороні. Не рідко суд накладає арешт на авто або нерухоме майно до погашення боргу.

Відсоткові ставки за гроші до зарплати – що, де і по чому

Невелике число найбільш активних і впливових бліц-кредиторів розкидали свої відділення по всій країні. В основному це «спальники» великих міст або просто місця масового скупчення потенційних клієнтів.

Скільки доведеться віддати, взявши гроші до ЗП на картку або готівкою розміром 2000 гривень:

1 тиждень 2196 грн.
2 тижні 2281 грн.
3 тижні 2392 грн.

Процентні ставки в різних МФО, які видають «кредити до зарплати» приблизно схожі, але все ж можуть відрізняться. Таблиця наведена для прикладу, з розрахунку, що сума кредиту склала 2000 грн., але точні суми виплати оператори розрахують індивідуально.