Кредити без довідки про доходи

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Крім видачі іпотечних кредитів та автомобільного кредитування, багато банків та фінансових компаній сконцентрувались на видачі кредитів без поручителів і застави. А найпоширенішим видом позик є кредит без довідки про доходи. Для нього Вам вистачить паспорта, ідентифікаційного коду і зовсім небагато часу.

Так кому взагалі такий вид кредитів буде цікавий? Тим, хто працює без офіційного працевлаштування або згідно паперів має мінімальну заробітну плату, а решту отримує «в конверті». Також це можуть бути приватні підприємці, самозайняті люди, пенсіонери, студенти. Для цієї категорії іншого способу скористатись кредитними коштами просто немає. Крім цього, кредити без довідки про доходи можуть зацікавити й працевлаштованих офіційно, коли роботодавець не приховує він податкової оклади співробітників. Такі кредити оформляються дуже швидко: від 20 хвилин до години очікування і Вам вже видали гроші на руки. Тому не потрібно чекати оформлення довідки про доходи і витрачати час на запити в бухгалтерію.

На яку суму кредиту можна розраховувати без довідки про доходи?

Всього 3-4 роки тому подібний спосіб кредитування вважався екзотичним, і максимальна сума не перевищувала 10000-15000 гривень. На даний момент банки можуть видати від 30000 до 50000 гривень не попросивши довідку про доходи. Але, на практиці отримати таку суму зможе не кожен.

Виникає питання: «А як же банк оцінює максимальну суму, яку може дати конкретному клієнтові, котрий бажає взяти кредит без довідки?» Тут банкіри жартують, що їм стає зрозуміло, що являє собою потенційний позичальник, коли вони направляють лампу йому в обличчя і влаштовують невеликий допит.

Працівники МФО (мікрофінансових організацій) і банків ставлять питання про сімейний стан, дітей, вік клієнта, наявність вищої освіти, стаж роботи, перевіряють кредитну історію, а також цікавляться, куди клієнт планує витратити отримані гроші. Якщо в цілому, то набагато легше отримати кредит заміжнім жінкам, які мають дітей. Вони найбільш дисциплінована група позичальників і практично завжди виконують свої фінансові зобов’язання. Ось думка одного зі співробітників провідного українського банку, керівника відділу кредитування: «Хороший позичальник – той, хто має середню спеціальну або вищу освіту та загальний робочий стаж більше 10 років. А найголовніше – позитивна кредитна історія».

Запити щодо позичальників до кредитного бюро здійснюються обов’язково. Банкіри, швидше за все, відмовлять у видачі кредиту тим, у кого є непогашений кредит в іншому банку навіть, якщо він його справно погашає. Тому перед тим, як знову просити кредит, потрібно закрити старі борги.

До речі, навіть якщо потенційний позичальник платежі прострочував, але виправився і розрахувався з банком, швидше всього, у наданні чергового кредиту без довідки про доходи йому не відмовлять. Може сума буде далека від максимальної, але позику скоріше за все видадуть. Дуже багато залежить від ризик-менеджменту конкретно взятого банку або МФО, але все ж факт підсумкового розрахунку показує, що з клієнтом працювати можна.

Вся зібрана банком інформація впливає на профіль клієнта і на скоринг-бал, який є розрахунковим рівнем платоспроможності клієнта. Чим вищий бал, тим більша ймовірність надання кредиту без довідки про доходи. Також безпосередньо від скорингового балу залежить максимальна сума кредиту, який йому запропонують у фінансовій організації.

Не можна сказати, що сума позики не залежить від доходу, який був би зазначений в заявці. Банківськім співробітниках зовсім не важко дізнатись розмір офіційного окладу. Вони направляють запит у податкову і дізнаються суму податків, сплачених потенційним позичальником, а знаючи ці цифри вони легко можуть обчислити офіційний дохід. Не всі кредитні організації це визнають, але таким методом вони користуються.

Коли дохід неофіційний, співробітники кредитної організації телефонуватимуть Вашим колегам або в бухгалтерію за місцем роботи для уточнення даних про працевлаштування.

Як збільшити суму кредиту?

Збільшити шанси на видачу кредиту без довідки про доходи можливо за допомогою непрямих доказів Вашій платоспроможності. Наприклад, таким доказом може бути закордонний паспорт, з якого зрозуміло, що останні кілька років позичальник активно подорожував. Банківські фахівці стверджують, що також в якості подібного роду доказів підійде інформація про придбані нещодавно автомобілі, нерухомість чи інші активи. Також підійде інформація про чинний депозитний рахунок, виписка з карти, на яку регулярно надходили гроші протягом останніх 6 місяців. Всі ці факти розглядаються кредиторами як підтвердження клієнтської платоспроможності.

Обробка заявки на кредит та прийняття рішення займе не більше однієї години, але потрібно розуміти, що часу на перевірку піде більше, якщо Вам потрібен кредит на велику суму (50-300 тис. грн.). У цьому випадку на прийняття рішення може знадобитись до 2-ох тижнів.

Варіанти кредитів без довідки про доходи в Україні

Кредитування без пред’явлення довідок про доходи в Україні дуже популярне. У цьому легко переконатись, звернувши увагу на рекламу кредитних установ, якою рясніють громадський транспорт, білборди, банери в інтернеті. Основні заклики такої реклами: “Без довідки про доходи”, “Оформлення 15 хвилин”, “Без застави та поручителів”.

Без довідки про доходи реально отримати:

Мікрокредит (кредит до зарплати)

Поширений вид кредитування. Дозволяє отримати швидкий кредит без довідки про доходи, без застави та поручителів буквально за 20-30 хвилин. Такі кредити видають небанківські мікрофінансові організації (МФО). При першому зверненні до МФО можна розраховувати на суму 1000-2000 грн. терміном на 7-14 днів. Ставка досить висока – 1,52% в день. Постійні клієнти МФО можуть отримувати до 15000 грн. терміном до 30 днів, зі ставкою близько 0.7-1% на день.

Швидкість і простота оформлення дійсно важливі переваги МФО. Більшість МФО надають можливість отримати мікрокредит дуже швидко і без потреби візиту до відділення компанії. Для цього потрібно на сайті компанії заповнити анкету позичальника, вказавши в ній всі необхідні дані. Після цього заявка відправляється на обробку, яка займає 15-20 хвилин. Після схвалення заявки кредит моментально перераховується на банківську карту позичальника. Це дуже зручно і швидко.

Також варто відзначити, що сайти мікрофінансових організацій приймають заявки на онлайн кредити цілодобово.

Кредит у банку на велику суму без довідки про доходи

Банки давно вже підключились до ніші кредитування без довідок про доходи. Якщо Вам необхідна сума близько 10-50 тисяч гривень, терміном від року до трьох, тут допоможе лише банк, та й ставка по кредиту буде набагато нижча, ніж у мікрокредитів.

Проте, великі суми збільшують термін оформлення такої позички. Для оформлення кредиту в банку все ж потрібно буде відвідати відділення з документами та підписати договір. На щастя, багато банків також приймають і обробляють заявки через інтернет. Тому після схвалення кредиту візит буде потрібен для підписання договору та отримання грошей.

Без довідки про доходи в банках можна розраховувати на такі умови:

  • сума кредиту до 50000 гривень;
  • термін кредитування – 12-18 місяців;
  • ефективна річна ставка – 65-120% річних;
  • вік позичальника 22-25 років.

Кредитні картки

Зручний і популярний вид кредитування – банківська кредитна картка давно увійшла в побут жителів України. Довго говорити про переваги кредитної картки немає сенсу, всі й так їх знають. Досить перерахувати базову інформацію:

  • без довідки про доходи можна розраховувати на кредитну лінію до 50000 гривень (з довідкою і достатнім доходом – до 200000);
  • відносно невисока процентна ставка – 2-3 відсотки на місяць;
  • пільговий період використання кредитних коштів (грейс-період) – у більшості банків не нараховують відсотки в перші 50-60 днів використання кредитного ліміту.

Скористайтесь сервісом FinProm для оформлення кредиту без довідки про доходи

Сервіс підбору кредитів FinProm підібрав і розмістив на своїх сторінках пропозиції з кредитування без довідок про доходи усіх провідних українських банків та МФО. Не потрібно витрачати час на пошук і вибір кредиту, переглядаючи десятки різних сайтів, досить подивитись розділи нашого сайту і вибрати відповідну за умовами пропозицію. Після цього потрібно перейти на сайт обраної фінансової компанії, відправити заявку на кредит і після схвалення отримати його на картку або готівкою в найближчому відділенні компанії.