Кредити з 18 років

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Всі ми колись були молодими. Час студентства для більшості людей  –  найщасливіший період. І пояснюється це не лише цифрою в паспорті. В цей час розум людини ще нічим не затьмарений, вона непохитно вірить в себе, натхненна новими планами та ідеями.

Коли людина лише починає жити і бачити своє майбутнє  –  саме час скласти для себе план і почати рух до поставлених цілей.

Та основною проблемою для початківців є пошук грошей. Зазвичай, у молодих людей немає достатньої кількості коштів для того, аби втілити в життя якісь свої ідеї. Оформити кредит у 18 років не дуже легко.

Найчастіше молодим людям, яким виповнилося 18, кредит потрібно для таких потреб:

 1. навчання;
 2. оренда житла;
 3. вкладення грошових коштів у свою невеличку справу;
 4. відпочинок;
 5. придбання техніки, електроніки та ін.

Як отримати кредит у18 років

Згідно українського законодавства, кожен українець, який досяг повноліття (тобто 18 років) і має паспорт, може скористатись банківським кредитуванням, іншими словами – оформити кредит. Але в реальності все виходить по-іншому. Кредитні установи дуже ретельно вивчають платоспроможність позичальника і дуже рідко можуть піти на поступки. Якщо кредит хоче оформити студент без роботи, йому практично в 100% випадків відмовлять. У банках це пояснюють такими причинами:

 • неплатоспроможність клієнта;
 • позичальник немає офіційної заробітної плати;
 • у позичальника багато додаткових регулярних обов’язків: оплата за оренду житла, плата за навчання та ін.;
 • у позичальника немає ніякого заставного майна.

Що ж робити молоді і де їм оформити кредит з 18 років? Є один перевірений спосіб – позичити гроші можна в мікрофінансових організаціях, які дуже лояльно ставляться до своїх клієнтів та зі списком яких можна ознайомитися в каталозі інтернет-сервісу FinProm. Але потрібно відзначити, що перед тим як звертатися до цих організацій за кредитом, позичальник має отримати банківську кредитну або дебетову карту.

Оформити кредит з 18 років без застави та поручителів із FinProm швидко і вигідно. Будь-який парубок чи дівчина, яким виповнилося 18 років, можуть оформити кредит розміром до 10.000 грн. на період до 1 місяця. А повідомляти про це друзям чи родичам не обов’язково, якщо таке бажання відсутнє.

Що треба для того аби оформити терміновий кредит з 18 років?

Зараз молоді люди дуже добре розбираються в різних новинки і високих технологіях. Тому не обов’язково все детально пояснювати. Все, що потрібно для видачі кредиту, це виконати елементарні дії:

 • спочатку треба відвідати офіційний сайт організації, яка займається видачею кредитів і заповнити на сайті онлайн-заявку. Найкраще відправляти відразу 3-4 заявки в різні організації – якщо одна з МФО в кредиті відмовить, можливо інша його Вам видасть. Не варто турбуватись про те, що якщо заявку схвалять відразу кілька МФО, то Вам на карту перекажуть відразу кілька кредитів. Це абсолютно виключено, бо після того як відбувається схвалення кредиту, в будь-якій МФО потрібне остаточне підтвердження – процедура, під час якої Ви підтверджуєте, що згодні отримати кредит;
 • в заявку потрібно вносити тільки правдиві дані про себе, особливо, що стосується Ваших доходів і контактів. Всю інформацію під час розгляду заявки перевірятимуть і якщо знайдуть якісь невідповідності, кредит, швидше за все, не видадуть;
 • вибираючи компанію, в якій Ви хочете отримати онлайн-кредит з 18 років, вибирайте верхні позиції в нашому каталозі. Там знаходяться ті кредитні організації, які мають найвищий рівень схвалення кредитів.

Процес видачі кредитів на банківську картку представленими кредитними організаціями дуже зручний і простий. Для цього треба:

 • вибрати на кредитному калькуляторі потрібну Вам суму грошей і період користування ними;
 • відкрити на сайті особистий кабінет;
 • подати онлайн-заявку позичальника;
 • після того як Вашу заявку оброблять, гроші миттєво будуть переказані на Вашу карту (зазвичай вся процедура займає не більше 15 хв.).

FinProm допоможе отримати кредит з 18 років

FinProm ‒ зручний сервіс в Інтернеті, де можна ознайомитися з умовами кредитування від провідних МФО України. Кредитні менеджери цих МФО завжди готові прийти на виручку молодим людям, яким уже виповнилося 18 років. Кредитні організації на ставлять будь-яких перешкод чи бар’єрів при видачі грошових коштів, кредит там можна отримати швидко і просто, тому що компанії з великою лояльністю ставляться до молодих позичальників.

Якщо в банку Вам не захотіли видати кредит через відсутність заставного майна, офіційної зарплати, або з іншої причини ‒ не турбуйтесь, заповніть та надішліть заявки в кілька МФО і Ви оперативно отримаєте фінансову допомогу. Це займе близько 20 хвилин Вашого часу, після чого Ви отримаєте онлайн кредит з 18 років на банківську картку.

Умови видачі кредитів в МФО максимально прозорі, сума, яку Ви розрахуєте для себе під час оформлення кредиту, не зміниться до того моменту, коли Ви будете розраховуватись. Ніяких прихованих комісій та додаткових платежів.

Якщо Вам потрібен кредит з 18 років, це просто з сервісом FinProm! Якщо бажаєте в цьому переконатися ‒ звертайтесь!