Онлайн кредити з поганою кредитною історією

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Кредитування різних обсягів вже стало частиною нашого повсякденного життя. Гроші беруть в кредит на придбання квартир, будинків, автомобілів, їх ремонт та обслуговування. Сьогодні не рідкість навіть позики на відпустку, весілля, лікування, подорожі. У такому широкому асортименті пропозицій складається хибне враження, що кредити завжди і всім доступні. Якщо не в одному банку, то в іншому. На жаль, це не так.

З моменту, коли Ви взяли перший кредит, Ви відразу потрапляєте в базу, де спеціалізовані компанії зберігають кредитні історії всіх українських позичальників. Дана інформація доповнюється в процесі виплати кредитів, оформлення нових заявок на кредити.

Природно, якщо Ви жодного разу не затримували виплати і не прострочували повернення коштів, то інформація щодо Вашої кредитної історії не повинна сильно Вас хвилювати, тому що хороша кредитна історія проблем не створить. Але все ж життя непередбачуване і може вносити свої корективи в будь-який процес. Не секрет, що близько 30% позичальників України мають прострочення або несплачені кредити. В цьому випадку з кожним днем ​​прострочення, кредитна історія погіршуватиметься.

Також варто згадати, що не лише прострочення платежів чи штрафи за кредитами “створюють” погану кредитну історію. Дострокове погашення так само погано впливає на кредитну історію. Кредитні компанії в першу чергу вважають перспективним клієнтом того, хто дає на собі заробити, а дострокові виплати знижують загальну суму виплачених відсотків. Тому треба розуміти, що людина, яка взяла гроші в борг і повернула їх в тій же кількості, не принесла банку абсолютно ніякої вигоди. Таким чином, працювати з нею не цікаво і немає сенсу схвалювати кредит ще раз. Як підсумок, погана кредитна історія впливатиме на подальші кредитні можливості клієнта. Навіть при подачі заявки на невеликий кредит, Вам може бути відмовлено. Але, як ми говорили раніше, іноді гроші життєво необхідні. На цьому етапі виникає питання: як і де можна отримати кредит з поганою кредитною історією без відмови?

Що потрібно знати позичальникові при оформленні кредиту

На етапі розгляду заявки на видачу кредиту, банки та інші фінансові установи, завжди здійснюють перевірку кредитної історії позичальника. Кредитна історія (КІ) ‒ це своєрідна база даних, в якій відображені виконані і невиконані зобов’язання по кредитах. Всю інформацію про кредитну історію зберігають спеціалізовані органи ‒ БКІ (бюро кредитних історій). Інформація туди надходить з організацій, що виступають в ролі кредитора. Зберігається вона протягом 10 років. За кордоном бюро кредитних історій іноді навіть збирають інформацію про платежі за спожиті послуги ЖКГ, про страхові внески, оплату мобільного зв’язку, але в нашій країні такі процедури поки не практикують. В Україні, на даний момент, кредитну історію кредитори запитують у трьох організацій:

 • Міжнародного бюро кредитних історій;
 • Першого всеукраїнського бюро кредитних історій;
 • Українського бюро кредитних історій.

Дані, які вони надають для скорингу (розрахункового рівня вашої кредитоспроможності) дуже сильно впливають на рішення з видачі нового кредиту.

Що таке кредитна історія

Кредитна історія ‒ це своєрідний маркер, який показує Вашу фінансову благонадійність. Якщо говорити зовсім просто, то КІ ‒ це Ваша фінансова репутація. Псується вона дуже легко, а, щоб відновити її потрібно дуже сильно постаратись. До того ж, крім витрат особистого часу і уважності, для поліпшення кредитної історії знадобляться ще й фінансові витрати. Історія Ваших виплат ‒ це перше на що дивляться у фінансових організаціях під час розгляду заявки на кредит.

Немає єдиного правила, яке визначає поріг, при якому кредитна історія стає поганою. У кожної фінансової компанії, залежно від кредитного продукту і політики ризик-менеджера, своє бачення градації кредитної історії. Тому не отримавши кредит в одній компанії через погану кредитну історію, цілком реально отримати кредит в іншій.

У будь-якому випадку, погана кредитна історія стане підставою для зменшення Вашого кредитного ліміту або навіть відмови у видачі кредиту. Але все ж, на сьогоднішній день на ринку України присутня достатня кількість компаній, де можна отримати кредит з поганою кредитною історією. Більша ймовірність отримати в мікрокредитних компаніях (онлайн на карту чи готівкою). Та варто враховувати, що в таких організаціях зазвичай процентна ставка вища, якщо порівнювати з банківським кредитом або кредитною карткою.

Фактори впливу на кредитну історію

 • Найсерйозніший ‒ це наявність невиплачених кредитів. Через це Вашу заявку швидше за все не схвалять, навіть якщо кредит не знаходиться в простроченні і Ви його акуратно погашаєте. Зрозуміло, що чим більше у людини поточних кредитів, тим вищий ризик несплати зобов’язань;
 • Прострочення по виплатах, які становлять 5-30 днів. Невеликі прострочення можуть не брати до уваги і лояльно до цього поставитись, навіть якщо їх багато, але вони всі в результаті закривались. На простроченнях кредитори можуть заробляти, не менше, ніж на відсотках, тому такі клієнти для них цікаві;
 • “Повислі” невиплачені кредити ‒ найгірший варіант. У такій ситуації кредит навряд чи хтось дасть;
 • Кілька достроково погашених кредитів ‒ фактор, який банк приймає до уваги, адже в таких випадках зменшується фінансова вигода для банкірів, або відсутня зовсім;
 • Прострочення по аліментах, адже аліменти теж є фінансовим зобов’язанням;
 • Кримінальні справи і судові позови теж псують підсумковий кредитний рейтинг позичальника.

Якщо так вже склалося, що Ваша кредитна історія погана або далека від ідеалу, це не означає, що у Вас немає шансів отримати кредит. Як говорилося вище, з такими клієнтами цілком успішно працюють мікрофінансові організації. В таких компаніях набагато легше отримати кредит з поганою кредитною історією. В силу цього багато людей з поганою кредитною історією користуються цим, аби в майбутньому отримати більший кредит в банку. Адже МФО також передають всю інформацію про кредити в бюро кредитних історій і кілька вчасно виплачених мікрокредитів можуть значно поліпшити КІ.

Де і як отримати кредит, маючи погану кредитну історію?

Споживчі кредити

Отже, з поганою кредитною історією кредит оформити можна, але для цього Вам потрібно докласти певних зусиль і трохи витратитись. У ситуації, коли гроші в кредит необхідні, а кредитна історія зовсім погана, важливо знати процес формування кредитної історії. Вона зберігається 10 років, однак найбільш значущі дані становлять останні 1,5-2 роки. Взявши кілька споживчих кредитів або мікрокредитів, і виплативши їх згідно договору і термінів, Ви певним чином очистите і поліпшите свою кредитну історію. Досить взяти в кредит будь-яку побутову техніку, що коштує недорого, а значить виплати теж будуть невеликими. Також можна взяти кредит на карту на 1-1,5 тисячі гривень, днів на 5-7 ‒ заплатите 100-150 грн., і кредитна історія отримає нові поліпшення. Будьте дуже уважні в процесі виплати, виконуйте всі умови виплати кредиту і терміни погашення, адже саме незначне порушення погану кредитну історію зробить ще гіршою.

Кредитні карти в банку

Також можна оформити кредитну карту. Як правило, заявки задовольняють досить охоче, а саму послугу (оформлення кредитної картки) банки часто нав’язують самі. Навіть в організаціях з найсуворішими вимогами кредитну карту дадуть, тільки обмежать її ліміт до безпечної (з токи зору банку) межі. Зате кредитка не лише допоможе Вам фінансово, а й поліпшить кредитну історію, якщо вчасно і в повній мірі повертати на неї кошти.

Мікрокредити або онлайн кредити

Як ми вже говорили, завжди можна звернутись до мікрофінансової організації. У нашій країні їх безліч, а найнадійніші представлені у нас на сайті в розділі Мікрокредити. МФО надають онлайн кредити з поганою кредитною історією, але умови в них не дуже вигідні. Мікрокредитування пов’язане з високим ризиком, який покривається за рахунок високої процентної ставки. Зате Вам не потрібно оформляти заставу чи шукати поручителя. Ще один плюс ‒ такі кредити видають без довідки про доходи. Також врахуйте, що у випадку невиплати мікрокредиту, МФО досить швидко передає Ваш борг третім особам (колекторам, які не відрізняються особливою етикою роботи). Банки теж звертаються до колекторів, але там процес більше затягнуть. Жителі України, які змушені шукати способи взяти кредит з поганою кредитною історією, можуть розглянути ще низку варіантів кредитування. Українці, на жаль, мало знають про це. Мова йде про такі послуги:

 • Приватний кредитор. Знайти його можна через дошку кредитних оголошень. Там завжди знайдуться люди, готові дати кредит з поганою кредитною історією, а свої умови вони розміщують безпосередньо в оголошеннях. Шукати приватних кредиторів потрібно на перевірених ресурсах і бажано перед укладенням угоди проконсультуватись у юриста. Крім цього, потрібно дуже ретельно вивчити умови, тому що з приватними кредиторами звичайні правила можуть не діяти, шукайте можливий підступ;
 • Кредитний брокер ‒ це людина, яка допоможе Вам знайти кредитора або кредитну організацію, яка видасть кредит позичальникові з поганою кредитною історією. Працюють вони за відсотки від суми кредиту, це означає, що кредитний брокер не зацікавлений в кредитах на маленьку суму. Багато хто вважає, що такі послуги не вигідні. Але врахуйте, що кредитний брокер ‒ це людина зі зв’язками, які допомагають вирішити проблему видачі кредиту з поганою кредитною історією в найкоротші терміни.

Тому варіантів вирішення Вашої проблеми достатньо, потрібно лише підібрати варіант, який стане найбільш вигідним.

Кредит в банку з поганою кредитною історією

Якщо Ви твердо вирішили взяти онлайн кредит з поганою кредитною історією саме в банку, то потрібно бути готовим до цілого ряду труднощів і додаткових витрат:

 • Високі процентні ставки, які можуть досягати 70-80% на рік. Цим банк намагається захистити власні кошти. Чим більше у банку проблемних боржників, тим ближче він до банкрутства. У разі банкрутства засоби втрачають не тільки власники, а й безліч вкладників;
 • Потрібен надійний поручитель. Це може бути хороший друг або хтось із родичів. Так банк намагається підвищити Ваше почуття відповідальності, адже при невиплаті кредиту проблеми чекають вже на поручителя;
 • Заставне майно, яке виступить гарантією того, що кредит буде сплачений. Цей варіант найбільш ризикований, адже у випадку несплати кредиту Ви ризикуєте назавжди втратити майно, однак в такій ситуації погана кредитна історія вже мало хвилюватиме банк, адже кредит забезпечений заставою.

Всі ці вимоги максимально захищають банки від розорення, тому не потрібно їм дивуватися. Та й самі банки, як правило, позичають засоби у більш крупних організацій. Для них схвалити кредит людині з поганою кредитною історією ‒ рішення ризиковане і вони намагаються всіляко перестрахуватися. Як підсумок, якщо Вам «пощастило» бути власником поганої кредитної історії, Вам треба буде пройти ряд труднощів на своєму шляху до позикових коштів. І запам’ятайте, який би спосіб Ви не обрали, після отримання кредиту з поганою кредитною історією, уважно вивчайте договір і сумлінно виконуйте графік погашення. Саме це дозволить Вам виправити помилки, допущені в минулому, і очистити кредитну історію, щоб це більше не було Вашим головним болем.