Споживчі кредити

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Споживчі кредити ‒ це кошти, які надає кредитор (банк або інша кредитна установа) фізичним особам на придбання певного товару або отримання послуг, під відсотки.

Найчастіше об’єктами споживчого кредиту виступають товари тривалого користування (нерухомість, транспортні засоби, меблі, велика побутова техніка) або послуги (подорожі, лікування, навчання та ін.). Споживчий кредит може бути як у формі товару, на який дається відстрочка по його оплаті, так і у формі видачі банківського кредиту на споживчі цілі. Споживчі кредити можуть бути видані банками, кредитними організаціями, ломбардами або торговими підприємствами.

Основна інформація про споживчі кредити

Велику популярність отримали споживчі кредити під зарплату без зазначення мети, для якої видається кредит. Перевагами такого виду кредитування є відсутність застави або поручителів і дуже швидкий процес оформлення. Видача споживчих кредитів часто супроводжується додатковими зборами та комісіями (страхування товару на який видається кредит, комісія за оформлення та ін.), які значно підвищують вартість такої позики і утворюють так звану «приховану» ставку. Буває, що якісь певні умови в процентній угоді можуть залежати не лише від фінансової установи, яка видає кредит, а й від того, хто продає товар чи надає послугу.

Головні умови надання такого виду кредиту:

 • робочий стаж позичальника повинен бути не менше 1 року;
 • вік позичальника;
 • залежність розміру споживчого кредиту від того, у скільки оцінено заставу або від середньої зарплати;
 • максимальний розмір кредиту 500 000 грн.;
 • обов’язкова наявність поручителів.

Буває, що банки можуть встановити ліміт на споживчий кредит розміром в половину офіційної зарплати позичальника за рік. Розміри споживчого кредиту теж залежать від того, скільки коштують послуги або товари, які будуть об’єктом кредитування. Сума кредиту який може бути виданий для будівництва, придбання або капітального ремонту житлового, садового будинку, дачі чи інших будівель, встановлюється у межах того, скільки коштує майно, майнові права, які зазвичай передаються фінансовій установі в якості забезпечення кредиту.

Для отримання споживчого кредиту позичальникові потрібно надати фінансовій установі:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний номер;
 • довідку з роботи про зарплату позичальника за півроку;
 • за необхідності – інші документи, які затребує банк (заставу на майно, поручительство та ін.).

Термін, за який потрібно здійснити погашення споживчого кредиту визначається кредитором і позичальником у кредитному договорі та залежить від призначення кредиту, його розміру, а також від того, наскільки платоспроможний позичальник.

Під час користування кредитом процентна ставка буде нарахована на залишок заборгованості, а платежі повинні вноситись за затвердженим графіком, загальний розмір щомісячного платежу не повинен перевищувати середній заробіток позичальника (доходи рахуються за офіційними джерелами). Позичальник має право погашати споживчий кредит шляхом переказу коштів зі свого депозиту, вкладу, готівковими коштами або ж поштовими переказами.

Варіанти отримання споживчого кредиту без застави та довідок про доходи

Якщо позичальник має потребу в кредиті на споживчі потреби, а період кредитування і сума порівняно невеликі, можна скористатись альтернативними варіантами кредитування.

Мікрокредити

На сьогоднішній день – це найвідоміший і найпопулярніший вид небанківського отримання споживчих кредитів, що видаються мікрофінансовими організаціями.

Основні характеристики мікропозик:

 • невеликі кредити в сумі до 10 000 гривень, які видаються позичальнику одним з двох варіантів: відправленням грошових коштів на кредитну картку, номер якої позичальник повинен вказати при заповненні онлайн-заявки, або видачею готівки у відділеннях мікрокредитних компаній;
 • період, на який може бути виданий мікрокредит, зазвичай становить 10-14 днів;
 • самий мінімальний пакет документів, аби кредит був схвалений;
 • дуже швидка обробка заявки та її схвалення.

Банківська кредитна картка

Основні характеристики кредитних карт:

 • встановлений ліміт кредиту;
 • пільговий період – час, протягом якого процентна ставка за користування позиковими коштами, нараховуватись не буде (найчастіше пільговий період дорівнює 50 дням, хоча зустрічаються й такі кредитні картки, пільговий період у яких може бути навіть 100 днів);
 • кредитна картка оформляється у банківському відділенні, хоча є й такі банки, які доставляють її за місцем роботи або проживання клієнта;
 • для оформлення кредитної картки потрібно подати заяву, а також підписати кредитний договір;
 • кредитну карту видають протягом 1-14 днів (швидкість видачі залежить від її типу). Не треба вказувати цільове призначення кредитного ліміту.

Найвищі ризики банк несе, видаючи позичальникові споживчий кредит у вигляді картки, так як відновлюваний ліміт дає позичальникові можливість не погашати кредит повністю, а постійно утримувати допустиму заборгованість.

Кредит для покупки товару в торгових точках

Основні характеристики кредиту:

 • оформляється в магазинах електроніки і побутової техніки;
 • кредит видається під придбання конкретного товару;
 • швидка процедура оформлення (приблизно 15 хвилин);
 • кредит досить дорогий, тому що він нічим не забезпечений.

FinProm допоможе отримати споживчий кредит

FinProm – популярний сервіс в Інтернеті, на якому можна ознайомитись з умовами провідних мікрокредитних організацій та українських банків. У зазначених установах, в будь-який час доби, готові оперативно надати фінансову допомогу своїм клієнтам.

Для гарантованого отримання споживчого кредиту, варто відправити заявку відразу в кілька фінансових установ. Для цього Вам знадобиться не більше 20 хвилин, після чого гроші будуть зараховані на Вашу кредитну карту. Беріть споживчі кредити онлайн, довірившись знавцям своєї справи.

Умови кредитування в мікрокредитних організаціях максимально прозорі, тому сума, яку Ви розрахували під час оформлення кредиту, залишиться незмінною аж до погашення.

Якщо Ви терміново хочете взяти споживчий кредит, це просто зробити за допомогою сервісу FinProm! Хочете переконатися в цьому – скористайтесь нашими послугами!