Термінові онлайн кредити

Твоя Позика
Відгуки: 0
Просто Кредит
Відгуки: 2
Avira Credit
Відгуки: 0
Додам Кредит
Відгуки: 0
CLY
Відгуки: 0
CREDOS
Відгуки: 0
SLON Credit
Відгуки: 0
Credit 7
Відгуки: 0

Страхування

Hotline Finance
Відгуки: 0
Finance.ua
Відгуки: 0
EKTA
Відгуки: 0
VUSO
Відгуки: 0

Акції МФО

Інноваційні технології стосуються усіх сторін нашого життя. Банківська система завжди однією з перших бере на озброєння різні нововведення. Особливо зміни торкнулися сфери кредитування. Щоб оформити кредит в банку, раніше потрібно було витратити чимало сил і часу, але з розвитком сервісів онлайн-кредитування отримати гроші стало набагато простіше і швидше.

Наразі серед українців стала популярною послуга термінового кредитування, яку надають організації мікрокредитування. Тепер, щоб отримати терміновий кредит, навіть не потрібно залишати стіни свого будинку. Все, що потрібно – це наявність ПК та підключення до Інтернету. Потенційному клієнту немає необхідності приїжджати в офіс компанії, пред’являти численні довідки і документи. Спілкування з кредитором відбувається в режимі онлайн. Тому більшість людей, яким терміново потрібні гроші, вибирають цей вид послуг.

Мікрокредити – це позики невеликих сум на нетривалий термін (найчастіше до 1 місяця). Такі кредити беруть при виникненні непередбачених витрат. Наприклад, на терміновий ремонт автомобіля або купівлю ліків, при раптовій хворобі. Користуються послугою й ті, кому просто не вистачає коштів до зарплати.

Отримати потрібну суму досить просто. Потрібно подати заявку на сайті однієї з МФО, почекати її обробки. При схваленні, гроші терміново будуть перераховані на карту позичальника.

Терміновий кредит має чимало переваг

 • оформляється дуже швидко: на всю процедуру витрачається не більше 30 хвилин;
 • клієнт економить свій час: не потрібно відвідувати офіс компанії. Заявка подається через сайт організації, все спілкування відбувається в режимі онлайн;
 • немає необхідності збирати безліч документів, довідок. Для оформлення термінового кредиту досить українського паспорта та ідентифікаційного коду;
 • отримати позику можуть навіть ті, хто не влаштований офіційно або отримує зарплату «в конверті»: довідка про доходи не потрібна;
 • не потрібно вносити заставу і шукати поручителів;
 • шанси отримати гроші є навіть у тих, хто має не дуже хорошу кредитну історію (КІ);
 • при своєчасному погашенні боргу, КІ буде покращена.

Вимоги, які пред’являють МФО до позичальників

Процедура оформлення кредиту в банку може зайняти кілька днів. Крім тривалого збору документів, потрібно буде вистояти не одну чергу, кілька разів поспілкуватися з кредитним фахівцем. Схвалення заявки також необхідно чекати кілька днів. При зверненні до МФО для видачі термінового кредиту на карту, вся процедура оформлення займає кілька хвилин, а умови кредитування дуже лояльні.

Від позичальника потрібно:

 • пред’явити паспортні дані та ІПН;
 • бути повнолітнім. Вік не повинен перевищувати 71 року;
 • мати постійне місце роботи (не обов’язково офіційне) або пенсійне забезпечення;
 • вказати мобільний і електронну пошту;
 • повідомити дані карти, на яку здійснюватиметься переказ коштів.

Як за допомогою сервісу FinProm отримати терміновий кредит

На сайті FinProm можна знайти пропозиції від різних кредитних організацій. Вибираючи МФО на нашому сайті, Ви можете бути впевнені, що компанія легальна, офіційно зареєстрована. Відомі випадки, коли при оформленні термінових кредитів позичальники стикалися з недобросовісними кредиторами, які вимагали передоплату за оформлення і обробку заявки на кредит. На сайті FinProm Ви ніколи не зіткнетеся з подібними шахраями.

Отримати онлайн кредит терміново і без відмови можна, скориставшись порадами:

 • потрібно вибрати відповідну компанію, перейти на її офіційний сайт. Ви збільшите шанси, подавши заявки відразу в кілька організацій. Якщо з будь-якої причини відмовили в одній МФО, є ймовірність, що в інший заявка буде схвалена. За подачу заявок ніякої плати не потрібно;
 • надана у МФО інформація повинна бути повністю достовірною. Особливо важливо залишати правдиві відомості про джерела доходів. Слід знати, що організації мають досить широкі можливості щодо перевірки кредитоспроможності клієнта. Якщо у фахівців виникнуть сумніви в правдивості наданої інформації, терміновий кредит не видадуть;
 • на нашому сайті на перших позиціях каталогу розташовані найнадійніші компанії, які швидко розглядають заявки і нерідко виносять позитивні рішення навіть для клієнтів з поганою КІ. Рекомендуємо звернути на них увагу в першу чергу.

Щоб оформити терміновий кредит в одній з компаній, Вам не доведеться витрачати багато сил і часу. Для оформлення необхідно:

 • вибрати в кредитному калькуляторі потрібну суму і термін кредитування;
 • пройти реєстрацію на сайті компанії;
 • заповнити анкету;
 • подати заявку, зачекати на її схвалення;
 • отримати гроші на карту.

Оформити терміновий кредит допоможе FinProm

На сервісі FinProm представлені найкращі та найбільш надійні кредитні організації України. Звернутися до них можна в будь-який час доби. Для зручності своїх клієнтів вони працюють без вихідних і святкових днів.

МФО завжди раді допомогти своїм клієнтам і намагаються не створювати зайвих перепон для отримання кредитів. Швидке вирішення завдань, прозорість операцій, лояльне ставлення до позичальників – головні складові діяльності організацій.

Різні компанії при прийнятті рішення про видачу коштів використовують свої підходи та системи оцінювання. Тому не турбуйтесь, якщо Ви отримали відмову в одній з МФО.

Аби збільшити свої шанси на успіх, подавайте заявку відразу в декілька компаній. Не страшно, якщо Вам прийде кілька повідомлень про схвалення заявки. Щоб гроші були зараховані на Вашу карту, потрібно остаточне підтвердження бажання позичальника оформити терміновий кредит. Але при отриманні кількох схвалень, Ви матимете можливість вибрати організацію, яка пропонує найвигідніші умови.

Незважаючи на високі ризики, МФО повністю довіряє своїм клієнтам і просить по можливості не порушувати терміни погашення боргу. Зі свого боку, компанії гарантують повне дотримання умов кредитування. Від Вас потребується повернути лише ту суму, яка на самому початку вказується в кредитному калькуляторі. Ви можете бути впевнені, що вона ніколи не зміниться до моменту розрахунку.

Оформити терміновий кредит на карту з FinProm не складає ніяких труднощів. Скориставшись нашими послугами, Ви переконаєтесь в цьому самі.