AvansCredit

AvansCredit
6
Рейтинг: 66.7%
3
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 1000 - 20000 грн.
Строк кредиту: 5 - 25 днів
Cтавка, макс: 1,99 %/день
APR, макс: 726,35 %
РРПС, макс: 574102.5 %
Телефон, гаряча лінія: 0 800 20 25 20
Юридична особа: ТОВ "Аванс Кредит"
Код ЄДРПОУ: 43619089
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Будь-яка сучасна людина може мати справу з фінансовими труднощами різного характеру. Наприклад, можуть знадобитися гроші на лікування, ремонт автомобіля, купівлю нової техніки тощо. Також люди шукають кошти на дорогі подарунки, весілля, різноманітні розважальні заходи. Короткострокові кредити здебільшого є оптимальним варіантом вирішення питання. Сучасні МФО допоможуть швидкою та вигідною позикою кожному повнолітньому громадянину України.

Умови отримання позики в Аванс Кредит

Мікрофінансова організація Avans Credit (Аванс Кредит) станом на 2023 рік є відносно новою, але вона вже встигла себе позитивно зарекомендувати. Тут не питатимуть, навіщо потрібні гроші. Політика компанії побудована так, щоб допомогти клієнту максимально легко та комфортно для нього. На відміну від банків, тут не проситимуть підтвердження офіційного працевлаштування та відповідної довідки. Це дозволяє отримати безвідмовні кредити онлайн будь-якому бажаючому, навіть студенту чи молодому пенсіонеру.

Зручність та швидкість – одні з основних переваг позик у Аванс Кредит. МФО розглядає заявки цілодобово. Якщо у вас сталася неприємність у пізній час чи у святковий день, тут все одно вам допоможуть. Оформлення заявки отримання кредиту займає лише кілька хвилин. Час від появи проблеми фінансового плану до її вирішення може зайняти лише 5 хвилин – вам навіть не потрібно буде вставати з улюбленого крісла вдома або в офісі.

Для оформлення вам потрібен лише телефон або інший пристрій з доступом до Інтернету та наявність банківської картки. Відповідно, подати заявку ви можете зовсім за межами свого міста чи будь-якого населеного пункту у принципі. Наприклад, якщо ви поїхали в іншу область, і на автозаправній станції виявили, що забули готівку вдома, а на карті коштів недостатньо – протягом кількох хвилин вам прийде банківський переказ, і ви зможете заправити автомобіль. І таких прикладів дуже багато.

Параметри кредитів в МФО Аванс Кредит

Основні умови кредитування в Аванс Кредит:

 • Максимальна сума першої позики – 15000 грн.;
 • Максимальна сума повторної позики – 20 000 грн.;
 • Термін кредитування – від 5 до 25 днів;
 • Вік позичальника – від 18 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Для нових клієнтів Аванс Кредит видає онлайн кредити на карту під 0.

Оформлення позики онлайн - це важливий фактор, що робить МФО настільки популярними. Вам не потрібно витрачати час і йти у відділення компанії, витрачати гроші на дорогу, простоювати в чергах та чекати на вільного оператора. Потрібно просто відкрити сайт компанії та пройти кілька кроків, щоб отримати позику. Це швидко та ефективно. Особливо якщо часу чекати немає.

Як правильно оформити позику в Аванс Кредит

Для оформлення короткострокового кредиту в мікрофінансовій організації Avans Credit пройдіть такі кроки:

 1. Реєстрація на сайті – вона вимагатиме менше однієї хвилини.
 2. Вибір термінів та суми кредитування.
 3. Заповнення анкети.
 4. Очікування результату (загалом 5-10 хвилин).
 5. Отримання позики на банківську картку.

Анкета вимагатиме паспортні дані та іншу інформацію, яка дозволить правильно оформити кредитний договір. Важливо заповнити усі поля уважно, без помилок. Саме анкета є важливим критерієм, щоб отримати кредит онлайн з поганою кредитною історією в Аванс Кредит.

Погашення позики в МФО Avans Credit: 3 способи

Етап повернення коштів до завершення дії кредитного договору є важливим. Зробивши це вчасно, ви зможете не лише уникнути штрафних санкцій, а й покращити кредитну історію. Погасити позику можна такими способами:

 1. У відділенні будь-якого банку за реквізитами підприємства.
 2. У платіжному терміналі.
 3. Онлайн на сайті МФО - це найзручніший спосіб, який не вимагає великої кількості часу клієнта.

Якщо у вас є складнощі з виплатою позики до завершення кредитного договору, обов'язково зв'яжіться з компанією та подайте заявку на пролонгацію договору. Так ви теж уникнете складнощів з кредитною історією та штрафами.

Яка інформація є в особистому кабінеті Аванс Кредит

Вхід в особистий кабінет Аванс Кредит

На сайті компанії можна зайти до особистого кабінету, створеного під час реєстрації першої заявки. Він дає не лише можливість подати повторну заявку за лічені секунди, а й надає всю інформацію щодо поточної позики: терміни, відсотки, сума тощо.

Контакти технічної підтримки Аванс Кредит

Контакти та гаряча лінія Аванс Кредит

Всі технічні та платіжні питання, пов'язані з позиками в Avans Credit, ви можете вирішити в технічній підтримці компанії за номером телефону 0-800-20-25-20.

Какая информация находится в личном кабинете Аванс Кредит

 Вход в личный кабинет Аванс Кредит

На сайте компании можно зайти в личный кабинет, созданный при регистрации первой заявки. Он дает не только возможность подать повторную заявку за считанные секунды, но и предоставляет всю информацию относительно текущего займа: сроки, проценты, сумма и т.д.

Контакты технической поддержки Аванс Кредит

 Контакты и горячая линия Аванс Кредит

Все технические и платежные вопросы, связанные с займами у Avans Credit, вы можете решить в технической поддержке компании по телефону 0-800-20-25-20.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі