Avira Credit

Avira Credit
4
Рейтинг: 50%
4
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 1000 - 6400 грн.
Строк кредиту: 7 - 21 днів
Cтавка, макс: 5 %/день
APR, макс: 1825 %
РРПС, макс: 6251367 %
Телефон, гаряча лінія: (044) 498 68 98, (050) 335 09 48, (063) 707 75 48, (098) 185 17 38
Юридична особа: ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «АВІРА ГРУП».
Код ЄДРПОУ: 43174156
Адреса: 04071, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА, будинок 5/2В
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Avira Credit (Авіра Кредит) – українська мікрокредитна компанія, що пропонує швидкі кредити онлайн. Ви можете оформити перший мікрокредит розміром до 3 000 гривень на будь-які цілі. Вам навіть не потрібно збирати пакет документів та їздити до офісу, тому що компанія дає можливість подати заявку на зручному сервісі кредитування, а через 5 хвилин – отримати гроші на картку від Авіра Кредит.

Які умови і вимоги в МФО Avira Credit

Для оформлення кредиту онлайн в Авіра Кредит потрібно бути громадянином України віком від 18 років. Для проходження реєстрації та подання заявки потрібні лише мобільний телефон та електронна пошта (необов'язково), паспорт, ідентифікаційний код, активна платіжна картка будь-якого українського банку. Такі лояльні умови відкривають доступ до мікрокредитування людям з поганою кредитною історією або її відсутністю, неофіційно працевлаштованим, фрилансерам, студентам, жінкам у декретній відпустці.

Чому варто взяти кредит на картку в Авіра КредитНові клієнти можуть взяти кредит онлайн в Avira Credit на наступних умовах:

 • сума – від 2 000 до 3 000 гривень;
 • відсоткова ставка – 5% на день;
 • термін користування – від 7 до 14 днів.

Постійні клієнти Авіра Кредит отримують доступ до покращених умов кредитування. До них відноситься більша сума позики та терміни користування коштами, спеціальні пропозиції для зменшення відсоткової ставки, знижки у вигляді промо-кодів.

Інструкція з отримання кредита на карту в Авіра Кредит

Процедура оформлення кредиту проходить через сервіс кредитування, який працює в режимі 24/7. На ньому встановлено SSL-сертифікат, що забезпечує надійний захист даних. Для додаткового захисту платіжних карток використовується протокол 3-D Secure та стандарт безпеки PCI DSS. А законність роботи ТОВ «Фінансова компанія «Авіра Груп» підтверджують свідоцтво про реєстрацію, ліцензія, звітність та інші документи, доступні у відкритому доступі на сайті.

Вибір параметрів позики в Авіра Кредит

Щоб взяти перший кредит онлайн, перейдіть на сервіс Авіра Кредит та дотримуйтесь інструкції:

 1. Розрахуйте переплату. На кредитному калькуляторі Авіра Кредит виберіть суму та терміни, а система автоматично розрахує розмір позики з урахуванням актуальної ставки. Якщо згодні з умовами, натисніть «Отримати кредит».
 2. Пройдіть реєстрацію. У відповідній формі введіть номер телефону та електронну пошту.
 3. Заповніть анкету. Щоб отримати онлайн кредит без відмови, вкажіть повну інформацію про себе. Перед збереженням анкети обов'язково перевірте відсутність помилок, інакше система автоматично відхилить запит.
 4. Додайте банківську картку. Для підтвердження платіжних даних система заморозить 1 гривню, перевірить інформацію, а за хвилину – розморозить.
 5. Подайте заявку. Розгляд запиту проходить в автоматичному режимі, завдяки чому відповідь надходить у вигляді SMS протягом 5 хвилин.
 6. Підпишіть договір. Вам нікуди не треба їздити. Достатньо ввести код із повідомлення, яке прийде на вказаний номер телефону.
 7. Отримайте гроші. Відразу після підписання договору компанія надішле гроші на вашу платіжну картку.

Для оформлення повторних позик в Авіра Кредит не потрібно знову реєструватися та заповнювати анкету. Вам достатньо увійти в особистий кабінет, вибрати бажану суму та період, надіслати заявку, а після її схвалення – підписати документи та отримати гроші на картку.

Способи повернення боргу в Avira Credit

Мікрокредитна компанія Авіра Кредит дає можливість вносити оплату поступово або одночасно сплатити всю суму позики. Якщо не встигатимете повністю повернути борг, скористайтесь пролонгацією: виберіть новий термін (до 30 днів) та сплатіть нараховані відсотки. Можете встановити максимально можливий період, оскільки компанія стягує відсотки лише за фактичне користування грошима.

Для погашення кредиту в Авіра Кредит є такі способи:

 • Особистий кабінет. Для оплати використовуйте раніше верифіковану банківську картку. Перейдіть на сайт та авторизуйтесь, натисніть «Оплатити», після чого підтвердіть платіж за допомогою SMS-коду.
 • Термінал ПриватБанку. Реквізити можна дізнатися на самому сервісі мікрокредитування, в особистому кабінеті або в кредитному договорі.
 • Відділення банку. Для виконання платежу зверніться до відділення будь-якого банку України, надайте реквізити компанії та назвіть касиру суму.

Погашення кредиту банківською картою в особистому кабінеті Авіра Кредит – це простий, зручний та швидкий спосіб. Якщо обробка платежу через термінал і касу банку триває 3-5 робочих днів, то через обліковий запис – максимум 5 хвилин. До того ж вам не доведеться платити комісію за переказ коштів.

Особистий кабінет Авіра Кредит: функціонал та можливості

Особистий кабінет на сервісі Авіра Кредит – це персональна сторінка позичальника, яку ви створюєте при оформленні першої позики. Там зберігаються ваші верифіковані банківські картки та особисті дані, які в будь-який момент можна змінити, наприклад, оновити інформацію про поточне місце роботи та розмір заробітної плати.

Вхід в особистий кабінет Авіра Кредит

В особистому кабінеті Авіра Кредит можна оперативно подати заявку на онлайн кредит та відстежити статус надісланого запиту. Там же можна швидко підписати кредитний договір після схвалення заявки. Завдяки цілодобовій роботі сервісу мікрокредитування, можна будь-коли дізнатися деталі оформленого мікрокредиту, погасити платежі або продовжити терміни користування позиковими коштами без штрафних санкцій.

Авіра Кредит: контакти служби підтримки позичальників

Компанія Авіра Кредит максимально спростила процес отримання грошей у борг, надала докладні інструкції щодо подання заявки та погашення платежів. На сайті також є сторінка з найпоширенішими питаннями та відповідями, приклад кредитного договору.

Якщо ж у вас залишилися питання, можете звернутися до служби підтримки Avira Credit будь-яким зручним способом:

 • мобільний телефон – (044) 498 68 98, (050) 335 09 48, (063) 707 75 48, (098) 185 17 38;
 • електронна пошта – info@aviracredit.com.ua;
 • особиста зустріч – офіс знаходиться за адресою: м. Київ, вулиця Ярославська, будинок 5/2В.

Якщо ж хочете розв’язати фінансові питання та погоджуєтесь з умовами кредитування, тоді прямо зараз перейдіть на сайт компанії Авіра Кредит та подавайте заявку. Сервіс мікрокредитування працює цілодобово, а запити перевіряються автоматизованою системою, завдяки чому ви зможете швидко дізнатися відповідь, підписати договір та отримати гроші на картку!

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі