Banana Credit

Banana Credit
9
Рейтинг: 69.2%
4
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 500 - 15000 грн.
Строк кредиту: 3 - 180 днів
Cтавка, макс: 2,5 %/день
APR, макс: 912,5 %
РРПС, макс: 43120 %
Телефон, гаряча лінія: +38 (073) 736-52-72
Юридична особа: ТОВ "ІНВЕСТРУМ"
Код ЄДРПОУ: 42201361
Адреса: Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Banana Credit (Банана Кредит) є однією з надійних українських мікрофінансових організацій (МФО), що надають необмежені короткострокові кредити. Головними перевагами є вигідні умови та можливість оформити позику в режимі онлайн. Клієнтам достатньо мати доступ до інтернету та документи, що підтверджують особистість. Процедура займає всього 5 хвилин, а кошти перераховуються на будь-який рахунок в банку. Відсоток на перший кредит теж приємно здивує. Для нових клієнтів Банана Кредит пропонує перший кредит під 0,01%.

Онлайн кредити у Банана Кредит

Умови кредитування та вимоги до позичальників в МФО Банана Кредит

Наявність онлайн-сервісу суттєво спрощує оформлення кредиту в Банана Кредит та забезпечує максимальну зручність. Він працює в цілодобовому режимі, тому позичальник може отримати потрібну суму в будь-який момент. Місто не має значення, оскільки для отримання грошей не потрібно відвідувати офіс. Виключення складають тільки окуповані території. Умови кредитування в Banana Credit вигідні та зрозумілі:

 • максимальний період, на який оформлюється кредит, складає 30 днів;
 • у випадку виникнення додаткових обставин, можна скористатись можливістю пролонгації (на 10/20 днів, але не більше ніж 180 днів в цілому);
 • максимальний розмір доступного кредиту складає 15000 гривень, а мінімальний – 1000 гривень;
 • клієнт не може одночасно оформити 2 та більше позик.

Стати позичальником у Банана Кредит може особа, яка досягла 18-річного віку. Проте, існує також верхня вікова межа, яка не повинна перевищувати 70 років. При собі необхідно мати ідентифікаційний код, паспорт громадянина України та карту будь-якого українського банку. Контактні дані теж будуть потрібні. Позичальнику пропонується вказати електронну адресу та номер мобільного телефону. Довідка про доходи в цьому випадку не потрібна.

Процедура оформлення позики в МФО Банана Кредит

Оформлення кредиту в Banana Credit

Отримати короткострокові мікропозики в Banana Credit дуже просто. Потрібно виконати декілька кроків:

 • Вибір суми кредиту. Для початку потрібно перейти на офіційний сайт Банана Кредит та знайти кредитний калькулятор. В ньому вказується бажана сума та строк, на який оформляється кредит. Після підрахунків в калькуляторі відображається остаточний розмір коштів та дату, до якої їх потрібно повернути. Якщо все влаштовує, то потрібно натиснути відповідну кнопку та перейти до наступного етапу.
 • Створення облікового запису. В новій формі зазначаються особисті дані (ім’я, фамілія та номер мобільного). На вказаний номер відправляється СМС-повідомлення з кодом. Його потрібно вказати у відповідному полі.
 • Заповнення анкети. Для завершення процедури ідентифікації компанії необхідна достовірна інформація про особу. Тому клієнту пропонується вказати паспортні дані, дату народження, ідентифікаційний код і т.п. Інформація повинна бути достовірною, інакше сервіс може відмовити в отриманні кредиту.
 • Додавання карти українського банку. Щоб отримати кошти, позичальнику потрібно вказати діючу карту. Для цього підходить як MasterCard, так і Visa. Щоб створити прив’язку, достатньо вказати її реквізити в анкеті.
 • Підписання кредитного договору. Banana Credit працює офіційно, тому домовленості між сторонами оформляються у вигляді договору. Клієнту потрібно тільки підписати його за допомогою коду, який він отримає в СМС-повідомленні.

Коли всі етапи пройдено, залишається тільки очікувати рішення щоб отримати безвідмовний кредит онлайн. Обробка та аналіз у Банана Кредит даних займає всього декілька хвилин.

Способи погашення боргу в Banana Credit

Банана Кредит пропонує повернути позичені гроші декількома способами:

 • Через термінал Приватбанку. Для цього потрібно обрати функцію переказу коштів на інший банківський рахунок, вказати реквізити мікрофінансової компанії та суму. Остаточний розмір на момент оплати можна дізнатись, перейшовши до особистого кабінету.
 • За допомогою банківської карти. Це найпростіший спосіб оплати. Користувачу потрібно відкрити особистий кабінет в Banana Credit, вибрати відповідну функцію та вказати суму. Після натискання кнопки «Оплатити» гроші автоматично спишуться з картки.
 • У банківському відділенні. Це можна зробити у відділені будь-якого українського банку. При оплаті потрібно зазначити реквізити МФО та внести гроші.

В будь-якому випадку потрібно дочекатись підтвердження або отримати квитанцію, яка підтверджує факт оплати.

Погашення кредиту в Банана Кредит

Можливості особистого кабінету Банана Кредит

Особистий кабінет в Banana Credit – це електронний обліковий запис, який відкриває доступ до всіх функцій сервісу. Серед них:

 • керування кредитом;
 • пролонгація (подовження терміну);
 • погашення кредиту;

Крім цього, в особистому кабінеті користувач завжди може дізнатись статус позики та нараховані відсотки.

Вхід в особистий кабінет Banana Credit

Служба підтримки і контакти МФО Banana Credit

 • Телефон: +38(063)245-25-23
 • Юридична адреса: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" "ІНВЕСТРУМ", 03150, Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72 код ЄДРПОУ 42201361 р/р UA763005280000026508000000009в АТ КБ "ОТП БАНК", МФО 300528
 • Пошта: info@bananacredit.com.ua
Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі