CashUP

5
Рейтинг: 62.5%
3
Довгострокові кредити до 12 місяців під 0,4% в день
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: - 3000 грн.
Строк кредиту: 3 - 30 днів
Cтавка, макс: 1,5 %/день
APR, макс: %
РРПС, макс: %
У партнера
Телефон, гаряча лінія: +38 (044) 227-52-70, +38 (073) 571-78-78, +38 (097) 571-78-78, +38 (095) 571-78-78
Юридична особа: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "БІЗНЕС КАПІТАЛ"
Код ЄДРПОУ: 40489610
Адреса: 01001, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЕСПЛАНАДНА, будинок 34/2, офіс 18
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

CashUp (КешАп)– український сервіс мікрокредитування, який належить ТОВ «ФК Бізнес-Капітал», що працює з 2016 року. Він доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень, завдяки чому Ви можете взяти кредит на карту онлайн без довідок про доходи у будь-який зручний час. Процедура оформлення проходить повністю через інтернет, а гроші надходять на картку відразу після схвалення заявки.

Умови кредитування та вимоги до позичальників в CashUp

МФО лояльно ставиться до потенційних клієнтів, даючи можливість оформити кредит онлайн з 18 років. Для проходження реєстрації та заповнення анкету знадобиться мобільний телефон та електронна пошта, цивільний паспорт та ідентифікаційний код (ІПН), а для отримання коштів – дебетова чи кредитна картка будь-якого банку України. Такі вимоги відкривають доступ до мікрокредитів фрилансерам, студентам, пенсіонерам, людям з нульовою або поганою кредитною історією.

Вибір параметрів кредиту в CashUp

Нові клієнти можуть оформити онлайн кредит у CashUp на наступних умовах:

 • розмір позики – від 500 до 7 000 гривень;
 • період погашення платежів – від 1 до 30 днів;
 • відсотки за кредитом – 1.7% на день.

Умови кредитування безпосередньо залежать від тривалості співробітництва з компанією та якості виконання зобов'язань позичальника. Постійні клієнти можуть брати довгострокові кредити онлайн розміром до 100 000 гривень терміном до 365 днів. До речі, що довше успішно співпрацюєте з компанією, то меншою стає відсоткова ставка, яка може знизитися до 0.4% на день.

Як оформити кредит онлайн у КешАп

МФО надає послуги кредитування, дотримуючись вимог чинного Законодавства України. На платформі у відкритому доступі розміщене свідоцтво про реєстрацію, користувальницька угода, політика конфіденційності, приблизний договір та інша юридична інформація. Сам сервіс надійно захищений передовими технологіями, включаючи SSL-сертифікат (зашифроване з'єднання, оберігає від шахраїв) та 3D Secure (додатковий рівень безпеки банківських карток в інтернеті).

Процедура оформлення кредиту в CashUp

Коли вам знадобиться безвідмовний онлайн кредит на картку, перейдіть на сервіс CashUp та зробіть наступне:

 1. На кредитному калькуляторі розрахуйте переплату, вибравши суму та термін позики.
 2. Заповніть анкету, детально відповівши на кожне питання.
 3. Додайте банківську картку, вказавши її номер, термін дії та код CVV.
 4. В особистому кабінеті ознайомтеся з умовами кредитного договору та поставте електронний підпис за допомогою коду з СМС.
 5. Отримайте гроші на картку, які будуть автоматично переказані одразу після підписання документів.

Анкета позичальника заповнюється лише один раз після реєстрації. При повторних зверненнях Вам достатньо увійти до особистого кабінету, вказати суму та строк у заявці. Коли співробітники схвалять заявку, кошти надійдуть на картку.

Як погасити онлайн кредит у CashUp

Якщо сумлінно виконуватимете зобов'язання позичальника, МФО запропонує відповідну суму та терміни, у тому числі великі довгострокові кредити, а також знизить відсоткову ставку до мінімуму. До того ж компанія передає дані в БКІ, завдяки чому кожна вчасно погашена позика позитивно впливає на кредитну історію.

Способи повернення боргу в CashUp

Щоб погасити онлайн кредит у КешАп, використовуйте:

 • онлайн-банкінг – знайдіть мікрофінансову організацію, введіть реквізити та погасіть платіж за допомогою банківської картки;
 • банківський переказ – поверніть борг через касу будь-якого банку України, тільки не забудьте вказати у призначенні платежу «Погашення кредиту за Договором №*****» та ІПН;
 • термінали самообслуговування – у категорії «Мої платежі» знайдіть CashUp, виберіть рахунок та внесіть гроші, після чого обов'язково роздрукуйте чек.

Якщо Ви не можете вчасно виплатити борг, рекомендуємо увімкнути функцію «Пролонгація»: виплачуєте нараховані за час користування позиковими відсотками та вибираєте новий крайній термін погашення боргу. Ви також можете скористатись послугою «Продовження за комісію»: вносите необхідну суму та продовжуєте період користування на 7-15 днів.

Можливості особистого кабінету CashUp

Під час подання заявки на перший онлайн кредит потрібно пройти реєстрацію, після чого Ви отримаєте доступ до персональної сторінки. В особистий кабінет можна зайти у будь-який час, незалежно від дня тижня та доби. У ньому зручно доповнювати анкету або змінювати зазначені дані, відстежувати статус запиту, повертати борг за допомогою раніше доданої банківської картки, активувати одну з двох пролонгацій.

Форма реєстрації на сайті CashUp

Служба підтримки та контакти CashUp

Якщо виникнуть питання, зверніться до служби підтримки CashUp одним із таких способів:

 • мобільний телефон – +380668326453;
 • електронна пошта – info@cashup.com.ua;
 • Facebook Messenger – зв'язуйтесь через офіційну сторінку.

Співробітники компанії готові надати професійну консультацію з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 19:00, а також у суботу з 10:00 до 18:00. Якщо ж немає питань і хочете взяти кредит онлайн, тоді подавайте заявку на сервіс CashUp та отримуйте гроші на картку!

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі