CCLoan

CCLoan
Міжнародна компанія, Дуже швидка обробка, Перша позика 0 відсотків
Phone: +38 (044) 222-77-33, +38 (097) 583-11-77 +38 (095) 583-11-77 +38 (093) 583-11-77
Name: ТОВ "CC ЛОУН"
ID: 40071779
Adress: 01021, м. Київ, Печерський район, Кловський узвіз, будинок 7, літера А.
License: Свидетельство о регистрации финансового учреждения серия ФК № В0000108 от 23.12.2020, выданное Национальным банком Украины

CCLoan (ССЛоун) - один із топових гравців швидкого онлайн кредитування в Україні. Міжнародна мікрофінансова компанія, яка такоє працює в Грузії та Казахстані. Компанія CCLoan видає кредити тільки на банківську картку.

Серед "фішок" компанії - перший кредит під 0,01 %.

Кредитний калькулятор CCLoan

Обов'язковий атрибут всіх сайтів швидкого кредитування - кредитний калькулятор - присутній і на сайті CCLoan. З нього і починається заявка на кредит. За допомогою калькулятора можна вибрати суму кредиту (до 10000 грн.) та термін кредитування (до 29 днів). Після цього калькулятор розрахує повну суму до повернення, дату повернення та суму відсотків за користування кредитом.

Кредитний калькулятор CCLoan

Онлайн-анкета на кредит

Розглянемо уважніше кроки, як необхіно пройти при заповненні онлайн-анкети на кредит у компанії CCLoan

Крок 1. Телефон та електронна пошта

Пошта та телефон

Крок 2. Верифікація мобільного телефону

На даному єтапі необхідно ввести код отриманий у SMS повідомленні.

Підтвердження телефону

Крок 3. Сімейний стан

Необхідно зазначити: прізвище, ім'я, та по-батькові, паспортні дані, ІПН і т.н.

Особисті дані в анкеті CCLoan

Крок 4. Інформація про доходи та працевлаштування

На цьому кроці необхідно зазначити інформацію про роботу, доходи, витрати. Вказуйте максимально достовірні дані, від цього залежить імовірність отримання кредиту.

Інформація про доходи та міцсе роботи

Крок 5. Адреса проживання та реєстрації

На даному етапі необхідно надати інформацію про адресу реєстрації та фактичного проживання.

Адреса реєстрації та проживання

Крок 6. Особисте фото з паспортом в руках

На цьому кроці необхідно завантажити власне фото із розгорнутим паспортом у руках. Якщо ви використовуєте смартфон, планшет, ноутбук або персональний комп'ютер з камерою, то ви можете зробити фото миттєво, натиснувши кнопку "Зробити фото".

Фото обличчя з паспортом

Крок 7. Дані банківської картки та її верифікація

На цьму кроці вкажіть дані картки, на яку ви хочете отримати кредит. Використовуйте дійсну картку з позитивним балансом, так як для її верифікації система тимчасово заблокує випадкову суму до 1 грн.

Дані банківської карти

Підтвердження платежу

Фінал. Після підтвердження блокування суми, ваша заявка відправляється на обробку. Після обробки упродовж 10 хвилин, ви отримаєте повідомлення із рішенням про видачу кредиту. Також за статусом своєї заявки можно слідкувати в особистому кабінеті.

Відгуки і коментарі

Аватар Зоряна :

Найжахливіша компанія в який я взагалі брала кошти жахливі працівники не розумію Як таких можна брати на роботу, брала 1500 грн продовжувала довго часу без прострочок оплатила відсотків 6000 грн. не встигала прострочила на один день можна сказати навіть на пів дня нарахували мені з півтора тисячі 500 грн відсотків і пені. хоч я заплатила відсотків 6000 плюс Подзвони до мене угрожали що будуть телефонувати всім моїм родичам знайомим і позичати 600 грн на продовження почали до мене кричати. Хоть я сказала що я все оплачу. з відділу заборгованості телефонувати, це жах обслуговування одні погрози і нічого більше. Хоть я завжди ніколи не прострочувала настільки знервувати людину. Я звісно одразу все оплатила, і не збираюся в цій шарашкіній конторі ніколи брати кредит. не рекомендую тут брати кошти потім пошкодуєте. За пів дня купу погроз чути в свою сторону.

Аватар Наталия :

Брала уже кредит. Первый раз нормально прошло. Второй раз три дня билась с тех службой,обрывала телефоны. Писала на почту и прикрепляла скрины,о том что сервер не работал!!!! Три дня меня отправляли от специалиста к специалисту, в конечном итоге начислили 700 грн на 135 грн,которые по тех причинам,невозможно было оплатить. Никому не советую!!!! Сначала все хорошо и сладко,а потом вы ничего не докажете. Хорошо,что сумма маленькая была.

Аватар Игорь :

20.03.2018. Оскорбление, угрозы, маты, размещение непристойностей в И-те, по долгу человека которого мы не знаем. Причем охватывают максимум родных и близких моей семьи. CCLOAN – полные МРАЗИ!

Аватар Саша :

Компания беспредельщиков! Звери ведут себя лучше чем эти Твари! Заявления на данную компанию уже поданы в правоохранительные органы.

Аватар Павел :

Компания беспредела!!!! Неадекватное и хамское поведение сотрудников! Угрозы расправой родственникам! Смс с угрозами! И это ещё не всё что ждёт вас после связи с этой компанией!!! Терпение исходит, они вынуждают обратиться в полицию, так как нарушают все мои права! Если не будет принято никаких мер, то я пойду на всё чтобы наказать звонящих мне людей! Люди давайте огласку этому беспредела! Не молчите!

Аватар Alex Virenko :

Подтверждаю. Первый кредит почти 0%. Взял 1200 гривен на 7 дней. Вернул 1201. Посмотрим, как будет дальше. Отправлял заявку в Кредион , Манивео и Сслоан. Сслоан самые быстрые оказались.

Аватар OlenaREST :

В цілому непогана компанія. Досить швидко обробили мою заявку і десь через 15 хвилин відправили гроші на картку. Погасила кредит у визначений термін (7 днів). Так як це був перший кредит, то процент склав 0,01% як і обіцяли.