CCLoan

5
Рейтинг: 62.5%
3
Міжнародна компанія, Дуже швидка обробка, Перша позика 0 відсотків
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 100 - 25000 грн.
Строк кредиту: 5 - 14 днів
Cтавка, макс: 2 %/день
APR, макс: 730 %
РРПС, макс: 60564 %
У партнера
Телефон, гаряча лінія: +38 (044) 222-77-33, +38 (097) 583-11-77 +38 (095) 583-11-77 +38 (093) 583-11-77
Юридична особа: ТОВ "CC ЛОУН"
Код ЄДРПОУ: 40071779
Адреса: 01021, м. Київ, Печерський район, Кловський узвіз, будинок 7, літера А.
License: Свидетельство о регистрации финансового учреждения серия ФК № В0000108 от 23.12.2020, выданное Национальным банком Украины
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Життя – непередбачувана річ, і ситуації можуть відбуватися абсолютно різні. У тому числі, можуть статися труднощі, які потребують термінових фінансів. Наприклад, хвороба родича, поломка побутової техніки або автомобіля, необхідність купувати квитки до іншого міста, зміна гардеробу тощо. Часто такі витрати потрібні саме тоді, коли до зарплати ще кілька тижнів, що дуже незручно. І в такій ситуації приходить на допомогу ефективна та надійна МФО ССлоан.

Чому позика від ССлоан така популярна?

На відміну від банківських чи інших фінансових установ, МФО має багато переваг. Тут усе спрямоване на те, щоб допомогти клієнту максимально швидко і надійно. На відміну від компаній, які видають нові кредити онлайн, CCLoan займає одне з почесних місць, має чимало грамот і премій. Вся діяльність спрямована на максимально просте та вигідне співробітництво, що дозволить зручно та безпечно вирішувати термінові фінансові проблеми.

Що пропонує клієнтам ССлоан

Серед основних умов співробітництва можна виділити:

 • Максимальна сума позики – 25 000 грн.;
 • Термін кредитування – до 14 днів;
 • Вік позичальника – від 18 років;
 • Необхідні документи – паспорт та ідентифікаційний код.

Компанія ССЛоун не вимагає додаткових документів та довідок – не потрібно надавати виписки з банків або паперів з місця роботи. Клієнт може зовсім не працювати офіційно чи бути студентом. Не потрібна застава чи поручитель. Тут ніхто не спитає, для чого саме потрібні гроші – ви можете витрачати їх навіть на розваги. Головне – вчасно повернути борг.

Вибір параметрів кредиту в ССлоун

Конфіденційність – один із основних принципів роботи МФО ССлоан. Усі особисті дані захищені та використовуються виключно для оформлення та видачі кредитів у цій компанії. Також порадують і інші особливості співробітництва, які роблять CCLoan затребуваною та вигідною:

 1. Перший кредити онлайн під 0 - зі знижкою 99%, що дуже порадує нових клієнтів.
 2. Оформлення онлайн – не потрібно нікуди йти чи їхати, прив'язуватись до робочого графіка МФО. Ви можете оформити позику у будь-який час дня та ночі, абсолютно з будь-якої точки України.
 3. Подання заявки на отримання кредиту протягом 10 хвилин, приблизно стільки ж часу потрібно і на розгляд заявки.
 4. Можливість оформити позику у ССЛоун навіть у тому випадку, якщо у вас не найкраща кредитна історія. Головне не мати поточних заборгованостей на момент звернення до МФО.

Що треба для оформлення кредиту в ССЛоун?

Для того, щоб оформити кредит з дуже поганою кредитною історією у ССлоан, зареєструйтесь на сайті компанії. Потім слідуйте простому алгоритму:

 1. Заповнення анкетних даних. Робіть це відповідально та грамотно, не допускайте помилок та не вигадуйте того, чого немає – служба безпеки компанії перевіряє надану інформацію. Чесно та повністю заповнена анкета – це близько 95% схвалення позики.
 2. Прикріплення банківської картки – вкажіть її дані та пройдіть верифікацію через BankID.
 3. Вибір терміну позики та суми грошей. Намагайтеся вказувати такі параметри, щоби потім вчасно повернути борг.
 4. Отримання грошей на банківську картку.

Погашення кредиту від CCLoan: як це зробити?

Погашення позики в обумовлений термін – це важливий етап співпраці з МФО. Тільки так можна уникнути штрафних санкцій, погіршення кредитного рейтингу та інших неприємних моментів. Оплата кредиту в ССЛоун можлива різними способами:

 • Через касу у будь-якому банку України.
 • За допомогою платіжного терміналу.
 • В особистому кабінеті з банківської картки - найзручніший варіант, який займе не більше однієї хвилини.

Інструкція для позичальників ССлоан

Особистий кабінет ССлоан: навіщо він потрібен?

На сайті МФО є особистий кабінет, увійшовши до якого ви зможете отримати вичерпну інформацію щодо поточного кредиту: сума, відсотки, строки тощо. В особистому кабінеті ви також легко зможете оформити повторну позику за одну хвилину.

Вхід в особистий кабінет ССлоун

Контакти служби підтримки ССЛоун

Компанія ССлоан намагається надавати максимально комфортний сервіс своїм клієнтам. Отримати відповіді на будь-які питання, пов'язані з кредитуванням тут, ви можете у менеджера технічної підтримки за номером 0 800 75 0027.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар
Аватар