CreditKasa

CreditKasa
32
Рейтинг: 57.1%
24
Коротка заявка, Безвідсотковий перший кредит на карту
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 400 - 20000 грн.
Строк кредиту: 2 - 300 днів
Cтавка, макс: 2,5 %/день
APR, макс: 912,5 %
РРПС, макс: 59120 %
Телефон, гаряча лінія: +38 (044) 333-52-22, +38 (067) 373-37-57, +38 (099) 373-37-57, +38 (063) 373-37-57
Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС"
Код ЄДРПОУ: 38548598
Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
Акція: «День народження святкуємо – призи гарантуємо!» від Кредит Каса
«День народження святкуємо – призи гарантуємо!» від Кредит Каса
Безпрограшна акція з грошовими призами та цінними подарунками
ДЕТАЛЬНІШЕ
License: Нацкофінпослуг, свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ІК №116
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

У житті багатьох людей періодично відбуваються ситуації, коли терміново потрібні гроші, а накопичень немає. Наприклад, якщо затримують заробітну плату, або зовсім звільнили, а оплачувати звичайні побутові потреби необхідно. Трапляються ситуації, пов'язані зі здоров'ям, які потребують термінових грошей. Це можуть бути і варіанти, коли техніка виходить з ладу, і її потрібно терміново лагодити. Термінові гроші можуть вимагати і більш позитивні ситуації. Наприклад, якщо запросили на весілля, потрібно приготувати подарунок. У всіх цих та багатьох інших випадках допоможе надійна МФО України Кредит Каса.

Умови кредитування та вимоги в МФО Кредит Каса

За роки своєї роботи компанія Кредит Каса допомогла величезній кількості людей вирішити свої фінансові труднощі, і продовжує робити це за дуже лояльними умовами. Для нових клієнтів доступна дуже вигідна акція – онлайн кредити на карту під 0 на день. Так, з 1000 грн щодня нараховуватиметься відсоток лише 10 копійок. Відповідно, за 14 днів користування послугою потрібно буде переплатити 1,4 гривні за кожну позичену тисячу. Це майже безкоштовно з огляду на стандартні умови кредитування.

Основні умови кредитування компанії Кредит Каса:

  • Максимальна сума позики – 20 000 грн;
  • Термін кредитування – до 30 днів;
  • Вік позичальника – від 18 років;
  • Необхідні документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Серед основних переваг МФО Кредит Каса можна виділити можливість оформити кредит у будь-який час дня та ночі. Не треба нікуди їхати чи йти, витрачати час на очікування у черзі. Найголовніше – не потрібно бути прив'язаним до графіка роботи компанії, і допомогу ви можете отримати, будь-коли і будь-де – головне мати доступ в інтернет та карту будь-якого українського банку.

Переваги кредитування в Кредит Каса

Серед основних особливостей до вимог клієнтів можна назвати те, що навіть необов’язково офіційно працювати. МФО Кредит Каса не просить довідки про доходи чи інші документи. Кредит може отримати навіть не працюючий студент чи пенсіонер. Більше того, позичальник має непоганий шанс отримати кредит з поганою кредитною історією та простроченням – вона не є основною вимогою до позичальника. Таким чином, компанія Кредит Каса дає можливість отримати фінансову допомогу кожному охочому. При цьому вона навіть не питає, на що саме потрібні гроші – не треба звітувати. Можна витратити гроші навіть на похід у ресторан чи купівлю породистого кота. Головне – вчасно повернути гроші.

Основні кроки оформлення онлайн кредиту в Кредит Каса

Оформити кредит у Кредит Каса можна буквально за 10 хвилин. Для цього потрібно лише зайти на сайт, зареєструватись та заповнити анкету. Серед основних питань в анкеті ви побачите ваші паспортні дані, інформацію про роботу, а також питання про сімейний стан і таке інше. Після оформлення анкети вибирайте потрібну суму коштів, а також терміни. Можна взяти кредит на 1 день. Або ж можна оформити позику на більший час, і потім за можливості достроково її погасити – жодних додаткових комісій за це немає.

Оформлення кредиту на карту в Кредит Каса

Заповнюючи анкету, зверніть увагу на те, що відповідати на всі питання важливо грамотно та уважно, не припускаючи помилок. Нові клієнти, які раніше не стикалися зі співпрацею з МФО, нерідко припускаються грубої помилки. Вони прикрашають інформацію (переважно про роботу та доход), сподіваючись, що це дозволить отримати хороші шанси на отримання позики. Насправді це не так – інформація перевіряється відділом безпеки МФО Кредит Каса, і будь-яке нестикування може стати причиною відмови в отриманні позики.

Правила оформлення позик в Кредит Каса

Як повернути гроші в Кредит Каса

Погашення кредиту – важливий момент у співпраці з будь-якою МФО, включаючи Кредит Каса. Ви можете зробити це кількома способами:

  • За допомогою особистого кабінету Кредит Каса – просто використовуйте свою банківську картку для оплати позики. Не треба нікуди йти, що дуже зручно та вигідно.
  • Через платіжний термінал, який є практично у будь-якому супермаркеті – сплатіть позику під час походу за продуктами.
  • У касі будь-якого банку України. Це оптимальний варіант, якщо ви хочете одразу отримати роздруковану квитанцію.

Важливо погасити кредит у строки, встановлені у договорі. Якщо ж ви опинилися у ситуації, коли це складно чи неможливо, оформіть послугу пролонгації договору позики – такий спосіб дозволить уникнути будь-яких штрафів, а також збереже ваш кредитний рейтинг. Для цього потрібно буде лише сплатити відсотки, що накопичилися.

Можливості особистого кабінету Кредит Каса

В особистому кабінеті компанії Кредит Каса ви можете не тільки подати заявку на отримання кредиту, але й побачити всю інформацію щодо поточної позики: сума, що залишилася, накопичені відсотки, терміни оплати, реквізити і так далі. Тут ви зможете оформити повторну заявку буквально за одну хвилину – не потрібно заповнювати анкетні дані.

Вхід в особистий кабінет Кредит Каса

Кредит Каса: Контакти служби підтримки

З появою будь-яких питань, складнощів, уточнень під час оформлення заявки або інших етапів співробітництва з компанією, ви можете звернутися за якісною підтримкою за номером телефону 0 800 20 02 21 – фахівці Кредит Каса працюють цілодобово.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
CreditKasa
Аватар
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
CreditKasa
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
Аватар
CreditKasa
CreditKasa