Є-гроші

Є-гроші
2
Рейтинг: 50%
2
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 500 - 20000 грн.
Строк кредиту: 1 - 185 днів
Cтавка, макс: 2,3 %/день
APR, макс: 839,5 %
РРПС, макс: 109592.24 %
Телефон, гаряча лінія: +38 (099) 100-1000, +38 (068) 100-1000, +38 (093) 100-1000
Юридична особа: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Є ГРОШІ"
Код ЄДРПОУ: 41538600
Адреса: 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА ПЕРЕМОГИ, будинок 10-К
License: Нацкомфінпослуг, реєстраційний номер запису: 13103707 від 16.01.2018 року, свідоцтво ФК № 974
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Мікрофінансові компанії допомагають багатьом тисячам людей вирішувати свої труднощі, пов'язані з нестачею грошей. Компанія Є-Гроші – одна з надійних та перевірених МФО, яка пропонує вигідні умови співпраці. Для нових клієнтів діє дуже вигідна акція – знижка 99%. Тільки уявіть - ви заплатите за послуги кредитування в 100 разів менше від стандартного тарифу. Це унікальна можливість вирішити свої складнощі впевнено та вигідно.

Умови кредитування та вимоги до позичальника в Є-Гроші

МФО Є-Гроші пропонує такі основні умови кредитування:

 • Максимальна сума кредиту – 25 000 грн;
 • Максимальний термін кредитування – 30 днів;
 • Вік позичальника – від 18 до 65 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України з реєстрацією на території нашої країни та ідентифікаційний номер.

Також однією з важливих переваг МФО Є-Гроші є швидкість розгляду та схвалення заявок. У середньому на це йде всього близько 5 хвилин. Ви зможете вирішити величезну кількість складнощів. Наприклад, уявіть, що запросили дівчину до ресторану та не розрахували витрати. Усього за кілька хвилин ви можете непомітно оформити кредит за допомогою смартфона і вийти з незручної ситуації.

Переваги кредитування в Є-Гроші

Також така термінова позика радує й іншими особливостями:

 • Цілодобовий прийом заявок на отримання позики;
 • Для оформлення та отримання кредиту в Є-Гроші потрібен лише смартфон та картка будь-якого банку України. Ви можете надіслати заявку не тільки вдома або з офісу, але також з будь-якого іншого місця, навіть з лісу – головне, щоб там приймав сигнал мобільного зв'язку.

Ще однією важливою перевагою МФО Є-Гроші є той факт, що надіслати заявку та отримати схвальне рішення тут може навіть та людина, яка має поганий кредитний рейтинг. Головне на момент подання заявки на кредит не мати простроченої іншої позики. Не потрібно й мати офіційне місце роботи – взяти кредит від МФО Є-Гроші може навіть студент, працевлаштований неофіційно або фрілансер.

Що пропонує клієнтам Є-Гроші

Є-Гроші: алгоритм оформлення мікропозики

Для оформлення кредиту у компанії Є-Гроші потрібно пройти кілька простих етапів:

 1. Реєстрація на сайті. Вона займає буквально кілька секунд.
 2. Заповнення анкети: паспортні дані, інформація про місце роботи та відповіді на кілька інших питань. Головне при цьому відповідати на всі питання максимально правдиво – від цього залежить можливість видачі позики. Служба безпеки МФО Є-Гроші уважно перевіряє всі дані за допомогою підготовлених скриптів.
 3. Верифікація користувача – можна пройти за допомогою банківської програми або BankID.
 4. Вибір необхідної суми позики та термін кредиту.
 5. Додавання банківської картки та очікування рішення по заявці.

Оформлення позики в Є-Гроші

Компанія Є-Гроші не питає, для чого саме вам потрібні гроші. Вона допомагає у сотнях та тисячах складних ситуацій фінансового плану. Це може бути, наприклад, позика до зарплати або необхідність кредиту для оплати навчання, ремонту побутової техніки, продуктів харчування, лікування. Причини для звернення до МФО Є-Гроші можуть бути як не найприємніші, так і позитивні. Наприклад, взяти мікропозику можна для покупки якоїсь техніки, про яку давно мріяли, якщо на неї сьогодні вигідна акція. Або для покупки подарунка на весілля своїм друзям, родичам.

Як отримати кредит в Є-Гроші

Варіанти оплати кредиту в Є-Гроші

Важливо грамотно оцінювати свої можливості та не брати кредит більше, ніж ви зможете повернути. Сплатити позику в Є-Гроші можна такими способами:

 •  В особистому кабінеті за допомогою банківської картки;
 • У платіжному терміналі;
 • У будь-якому відділенні банку.

Реквізити для оплати ви можете знайти у розділі сайту «Як сплатити кредит».

Як повернути позику в Є-гроші

МФО Є-Гроші пропонує зручну та вигідну можливість пролонгації кредитного договору. Це незамінний інструмент, якщо у вас виникли додаткові труднощі, і ви не можете вчасно повернути позику. Пролонгація передбачає оплату лише відсотків за договором, а тіло кредиту можна буде сплатити протягом нового терміну дії договору позики. Такий варіант незамінний, оскільки не лише допоможе уникнути штрафних відсотків у разі прострочення оплати, а й збереже добрий рейтинг.

Можливості особистого кабінету Є-Гроші

Особистий кабінет – це розділ сайту компанії, який надає всю основну інформацію про співпрацю із МФО Є-Гроші. Тут ви можете оформити повторний кредит (заповнювати анкету для цього вже не знадобиться), дізнатися подробиці поточної позики: терміни оплати, відсотки, що накопичилися, і так далі. Тут же ви можете дізнатися інформацію про різні акції та спеціальні пропозиції. Усі ваші дані зберігаються в особистому кабінеті. У разі зміни місця роботи або інших нюансів ви можете відредагувати дані самостійно.

Вхід в особистий кабінет Є-Гроші

Є-Гроші: гаряча лінія, контакти служби підтримки

Технічна підтримка МФО Є-Гроші працює 24/7, тут завжди допоможуть вирішити будь-яку складність при оформленні чи оплаті кредиту. Наприклад, можна звернутися за допомогою при неможливості онлайн оплати, при складності верифікації, або в будь-яких інших ситуаціях. Телефон гарячої лінії: 0800300330.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар Влад :

Досить низький відсоток виходить, гроші надходять дуже швидко. Коли гроші потрібні “ось прямо зараз”, це вигідно щоб не чекати довго схвалення. Але кредити це таке…..

Аватар DanilZolotar :

Период карантина знатно так ударил по кошельку, реально не знал куда и податься.Узнал о удобном сервисе, решил рискнуть. Все очень понравилось. Так как я брал займ впервые ничего было непонятно, но мне все объяснили и помогли с оформлением. Деньги пришли быстро уже и вернуть успел. Доверяю и буду пользоваться в тяжелых случаях))

Аватар Саша :

Ділюся своєю помилкою та застерігаю: скажу одразу, ще буду звертатися. але оце була ситуація коли відсотки ніби підскочили, пришла смска. мене аж в холодний піт кинуло. перш ніж зателефонувати у підтримку та уточнити, закинула скільки написали. але потім мені зателефонували та сказали що сталася помилка та повернули решту. якщо у вас таке виникає, то звоність спочатку уточнюйте.

Аватар Николай :

В целом норм, есть нюансы но не критичное. но пользы больше чем минусов. Вот подскажите, будет ли какая-то акция?

Аватар Виктория :

Дуже рада, що познайомилася з цим мфо, виручають сильно в складні періоди. Віддавати то цю “допомогу” все одно приходиться, але у порівняні з іншими, тут умови вигідніші

Аватар Ирина :

Брала кредит 10.08, погасила 09.09. в целом норм. В прошлом месяце снова взяла, теперь проценты повыше должны быть, но я вовремя заолженность закрываю. Всем кто не сильно нуждается в кредите – брать не рекомендую, но если ситуация требует – обращайтесь лучше к егрошам!

Аватар Вася :

В целом бомба. Для кого в позитивном, для кого в негативном ключе. Одно знаю- пользоваться можно, но осторожно, вовремя все гасить и не обеспецнивать контракт

Аватар Povar :

Ничего плохого сказать не могу, пользуюсь регулярно и в целом доволен

Аватар Вася :

Меня более чем устраивают и проценты и возможные риски, хоть таких и мало. В принципе, они ещё на довольно выгодных для кредитера условиях выдают, так что жаловаться точно не на что

Аватар Михан :

выручают реально всех, это конечно странно, но не в моей ситуации жаловаться. очень рад что вот они такую возможность дают, другие бы отказали!!

Аватар Михаил :

Очень даже симпатичная компания Е-гроши, работают быстро и четко и никакого мошенничества с мелкими шрифтами и скрытыми процентами

Аватар Марьян :

Позитивные впечатления от кредитования в е-грошах, с прошлого года взяли несколько займов и всё прошло нормально и без вопросов

Аватар Евгений :

Как студенту мне отказали почти во всех микрокредитах, пока не дали ссылку на сайт е-грошей, через 20 минут деньги были на карте, потом еще не один раз обращался и всегда выручали