Качай Гроші

Качай Гроші
Нова МФО, 0 відсотків перша позика
Phone: +38 (044) 337-67-27, +38 (099) 528-70-37
Name: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ"
ID: 41697872
Adress: 01133, місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 101а
License: Нацкомфінпослуг, розпорядження №520 від 11.04.2018р.

Починається оформлення кредиту з калькулятора, але цей крок поки що веде лише до створення особистого кабінету в даній компанії

Калькулятор суми

Авторизуватись для створення кабінету можна і через соціальні мережі

Створення кабінету

Посилання з e-mail

Реєстрація

Після входу в свій кабінет усе повторюється по колу - той же калькулятор, з уточненням деталей кредиту: суми, терміну

Калькулятор суми

Далі з’являється анкета і хоча відразу це незрозуміло, поля в ній повинні бути заповнені українською мовою. e-mail був вказаний раніше, тому підтягнеться сам у відповідне поле. Умови та Правила при оформленні кредиту розбиті на 4 окремих пункти, навпроти кожного з яких слід поставити галочку, включаючи страхування, інакше не з'явиться можливість подати заявку.

Якщо ж просто натиснути Зберегти, не переходячи за посиланнями на документи, біля яких повинна бути проставлена галочка, видається повідомлення, що Ви не дивилися документи

Анкета початок

Кодом з повідомлення Ви підписуєте угоду

Підписання угоди

і таким чином можете рухатися далі

Доходи

Від того, наскільки максимально правдиво Ви вкажете всю інформацію, залежить рішення про видачу або ж буде запропоновано альтернативне (див. у кінці). А поки адреси:

Адреси

Досить докладно про роботу

Робота

Відскановані паспорт та ІПН

Додавання документів

Власне, подача заявки виглядає так

Подача заявки, оформлення

Чекаємо. Результат може бути наступним. Якщо він не влаштовує, можна відмовитись

Очікування розгляду

Альтернативний вибір

Відгуки і коментарі

Аватар Валерій :

Скористався даним сервісом нещодавно. Дуже легко отримувати кредит таким способом – онлайн через сайт. Взяв безкоштовний кредит, трішки не дотягнув до зарплати. Повернув позику вчасно, все сподобалося!

Аватар Давид :

Оформил кредит через сайт компании, деньги поступили на карту через 20 минут. Кроме паспорта и кода больше ничего не требуют. Условия такие же как и в других МФО. Пишут, что есть акционное предложение кредит под 0%, но я не рассчитывал, мне выдали под 2% в день, кредитная история у меня не очень. Все понравилось, попользовался и вернул в срок.

Аватар Maxim :

Благодарен компании. Я как постоянный пользователь онлайн кредитов скажу, что в этой компании ответ по заявке приходит быстрее, чем в других подобных компаниях. На сайте указана вся информация по условиям займа. И большим бонусом является наличие программы лояльности- компания ценит постоянных клиентов.

Аватар Дарья :

Ужасная компания. Рассчитано на людей, которые не читают договора. Берёшь одну сумму под 0,01%, а получаешь тело кредита на 20% больше, чем оформлял и плюс ко всему процентную ставу вместо 0,01% целых 2%. Хорошо что я сначала читаю договор, а потом подтверждаю оформление.