Качай Гроші

Качай Гроші
5
Рейтинг: 55.6%
4
Нова МФО, 0 відсотків перша позика
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 1000 - 10000 грн.
Строк кредиту: 10 - 120 днів
Cтавка, макс: 2 %/день
APR, макс: 730 %
РРПС, макс: 62587 %
Телефон, гаряча лінія: +38 (044) 337-67-27, +38 (099) 528-70-37
Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ"
Код ЄДРПОУ: 41697872
Адреса: 01133, місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 101а
License: Нацкомфінпослуг, розпорядження №520 від 11.04.2018р.
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Фінансові складнощі можуть настати несподівано в будь-якої людини. Наприклад, може раптово вийти з ладу побутова техніка чи автомобіль, що вимагатиме заміни чи ремонту агрегатів. При цьому зарплатню можуть затримувати, що ускладнить ситуацію. Мікрофінансові організації в Україні дозволяють вирішити безліч таких завдань, не відкладаючи їх на потім.

Компанія Качай Гроші працює багато років, вона знає, що потрібно сучасному користувачеві. Пропонуючи вигідні та надійні умови кредитування, дозволяє вирішувати практично будь-які труднощі за лічені хвилини. Нові клієнти можуть отримати перший онлайн кредит під 0,01%, що не несе майже ніякої переплати. Головне – вчасно сплатити борг.

Основні вимоги та особливості МФО Качай Гроші

На відміну від будь-яких банківських та інших кредитних установ, тут ви можете розраховувати на такі комфортні умови співробітництва:

 1. Немає необхідності надавати будь-які документи, крім паспорта та ІПН. Не слід подавати довідку з місця роботи чи інші папери. Компанія цього не потребує.
 2. Жодних поручителів - ще один важливий момент при співпраці. Особливо, якщо ви не хочете, щоб хтось із вашого оточення дізнався, що у вас фінансові труднощі.
 3. Оперативний розгляд заявки на кредит – на нього йде близько 5 хвилин. Це в рази менше, ніж під час подання заявки на кредит у банках. При цьому ви можете заповнити анкету навіть вночі.
 4. Все відбувається онлайн: подання заявки, підписання договору, подальше повернення позики. Не треба нікуди йти. Ви можете залишатися в улюбленому кріслі або бути в будь-якій точці країни. Головне – мати доступ до інтернету.
 5. Подати заявку може будь-який повнолітній громадянин України. Необов'язково офіційно працювати. Отримати позику у МФО Качай Гроші може навіть студент.

Що пропонує клієнтам Качай Гроші

Важливо також, що кредитний рейтинг не є основним параметром при розгляді заявки на отримання позики. У МФО Качай Гроші розуміють, що кожна людина може мати складності. Якщо на момент подання заявки на кредит немає поточної заборгованості, то шанси отримати кредит онлайн без відмови досить великі, навіть якщо кредитний рейтинг низький.

Основні параметри кредитування:

 • Максимальна сума першої позики – 5000 грн.;
 • Максимальна сума повторної позики – 15 000 грн.;
 • Термін кредитування – до 20 днів;
 • Вік позичальника – від 18 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Вимоги до позичальників в МФО Качай Гроші

Як грамотно оформити кредит у Качай Гроші

Розрахунок вартості першого кредиту в Качай Гроші

Для отримання позики знадобиться лише кілька хвилин, доступ до інтернету та карта будь-якого українського банку. Процес отримання позики виглядає так:

 1. Реєстрація на сайті МФО.
 2. Заповнення анкетних даних.
 3. Вибір необхідної суми та строку кредитування.
 4. Прив'язка банківської картки.
 5. Надсилання заявки на отримання кредиту.
 6. Отримання відповіді компанії.
 7. Ознайомлення з кредитним договором та його підписання.
 8. Отримання кредитних грошей на банківську картку.

Важливо максимально відповідально підійти до заповнення анкетних даних, оскільки вони можуть перевірятися службою безпеки мікрофінансової організації. Відповідайте на всі питання максимально чесно та прозоро. Навіть якщо у вас дуже скромний щомісячний дохід, так і вкажіть. Не треба вигадувати неіснуючі дані, оскільки ймовірність отримання позики може різко знизитися.

Як повернути позику МФО Качай Гроші

Повернення коштів є дуже важливим етапом. При простроченні виникають складнощі: зростає відсоткова ставка за користуванням позикою, псується кредитна історія. Повернути гроші можна кількома способами:

 • У касі будь-якого банку України;
 • Через платіжні термінали;
 • Онлайн через послуги оплати кредитів;
 • В особистому кабінеті компанії Качай Гроші.

Безумовно, онлайн оплачувати позику набагато зручніше та швидше – вам навіть не доведеться кудись йти. Якщо виникають труднощі з оплатою, обов'язково зв'яжіться з менеджером компанії – можна оформити пролонгацію договору, щоб збільшити термін виплати за кредитом.

Способи повернення позики в Качай Гроші

Особистий кабінет Качай Гроші: функції

В особистому кабінеті на сайті МФО Качай Гроші ви можете отримати детальну інформацію щодо поточного кредиту, а також оформити повторну позику. Тут зберігаються анкетні дані, які можна змінити. В особистому кабінеті ви завжди можете знайти кредитний договір та реквізити для оплати.

Вхід в особистий кабінет Качай Гроші

Як зв'язатися зі службою підтримки МФО Качай Гроші

У кожному випадку, якщо виникають труднощі при користуванні сайтом МФО або в будь-яких інших ситуаціях, ви можете зателефонувати до служби підтримки клієнтів Качай Гроші за номером 0 (800) 312-727. Фахівець допоможе вирішити будь-яку проблему, пов'язану з поданням заявки або іншими моментами співпраці з Качай Гроші.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар
Аватар
Аватар
Аватар