Mister Cash

Mister Cash
5
Рейтинг: 55.6%
4
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 100 - 20000 грн.
Строк кредиту: 3 - 30 днів
Cтавка, макс: 0,8 %/день
APR, макс: 292 %
РРПС, макс: 75689 %
Телефон, гаряча лінія: (044)-221-02-70; +38(073)-940-99-01
Юридична особа: ТОВ «МІСТЕР КЕШ»
Код ЄДРПОУ: 42987483
Адреса: 03066, м. Київ, вул. Михайла Максимовича, буд. 8
License: ТОВ «МІСТЕР КЕШ» Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК № В0000326 від 19.08.2021, видане Національним банком України.
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Кредити – це зручний інструмент, що дозволяє вирішувати багато питань, що вимагають фінансів навіть у тому випадку, якщо їх зараз немає. Наприклад, якщо вам потрібно терміново придбати нову пральну машину, а в сім'ї немає накопичення, то саме кредит в Mister Cash (Містер Кеш) дасть можливість не відкладати покупку на потім. Сьогодні є дуже багато варіантів для кредитування, але не всі вони пропонують прості та зрозумілі умови.

Наприклад, у банках, як правило, потребують великого списку документів і довго розглядають заявку. У ломбардах не завжди справедливо оцінюють майно. У друзів та родичів при цьому теж не кожна людина хоче позичати фінанси, щоб не було зайвих питань. Сучасні МФО - оптимальний варіант для вирішення складної фінансової ситуації. Тут можна кредитуватися зручно, швидко та вигідно. Наприклад, зверніть увагу на компанію Містер Кеш.

Переваги кредитування в Містер Кеш

Умови кредитування та вимоги до позичальника в Містер Кеш

В МФО Містер Кеш дуже лояльні та прості вимоги до клієнтів. Ви можете оформити кредит за такими умовами:

 • Максимальна сума кредиту – 20000 грн;
 • Максимальний термін кредитування – 14 днів;
 • Вік запозичальника – від 18 до 65 років;
 • Необхідні документи – паспорт громадянина України з пропискою на території країни та ідентифікаційний номер.

20 тисяч гривень – це сума, якої достатньо для вирішення більшості питань. Наприклад, ви можете позичити гроші для таких цілей:

 • Купівля продуктів харчування та засобів гігієни;
 • Оплата медичних послуг та лікарських засобів;
 • Ремонт побутової техніки чи транспортного засобу;
 • Оновлення гардеробу за сезоном;
 • Оплата за навчання;
 • Купівля подарунка близькій людині;
 • Закриття інших кредитних зобов'язань;
 • І так далі.

Компанія Містер Кеш не вимагає жодної звітності – їй байдуже, на що ви витрачаєте гроші. Можете сходити до ресторану або вирушити у подорож. Головне – вчасно повернути кредит, щоб не настали штрафні санкції та не було зіпсовано кредитну історію. Компанія Містер Кеш – один із лідерів у своїй сфері. Тут пропонують перший кредит зі знижкою 99%. Тобто якщо ви раніше не брали позики в даній компанії, можете зробити це один раз практично безкоштовно.

Для оформлення кредиту у Містер Кеш не потрібно виходити з дому чи офісу. Ви можете зробити це в будь-якому місці і в будь-який час навіть глибокої ночі. Головне, щоби був доступ до інтернету. Це зручно і вигідно, тому що на весь процес оформлення заявки та отримання відповіді йде в середньому 10-15 хвилин. Жоден банк чи інші кредитні організації не працюють так оперативно.

Акції від МФО Містер Кеш

Ще один важливий момент, який відрізняє МФО Містер Кеш від будь-яких банків та інших організацій – це можливість оформлення позики навіть у тому випадку, якщо ваша кредитна історія не є найбездоганнішою. Так, якщо раніше ви мали проблеми з виплатами за кредитними зобов'язаннями, ви все одно можете подати заявку на отримання позики в Mister Cash – головне не мати поточної заборгованості.

Як оформити кредит онлайн на карту в Mister Cash

Для оформлення кредиту в МФО Mister Cash вам знадобиться картка будь-якого банку України та доступ до інтернету. Вам потрібно пройти декілька простих етапів:

 1. Зареєструйтесь на сайті Містер Кеш;
 2. Заповніть анкету: особисті дані, інформація про роботу, дані паспорта та ІПН;
 3. Дайте відповідь на додаткові запитання в анкеті;
 4. Додайте банківську картку;
 5. Верифікуйте картку за допомогою BankID або мобільного додатку;
 6. Вибирайте необхідну суму позики та її терміни;
 7. Отримуйте відповідь протягом 10 хвилин.

Імовірність позитивної відповіді компанії Містер Кеш – близько 95%. Тут навіть не потрібно надавати довідки з місця роботи, не обов'язково навіть офіційно працювати. Кредит видається навіть студенту. Але при цьому важливо грамотно і чесно заповнювати всі анкетні дані, оскільки вони перевіряються службою безпеки компанії, і за будь-якої невідповідності шанс отримання кредиту знижується.

Вибір параметрів кредитування в Містер Кеш

Повернення позики в МФО Містер Кеш

Для погашення кредиту в Mister Cash можна скористатися такими інструментами:

 1. Оплата кредиту за допомогою банківської картки в особистому кабінеті користувача;
 2. Оплата у будь-якому відділенні банку;
 3. Оплата у платіжному терміналі.

Перший варіант, безумовно, зручніший і практичніший – не потрібно витрачати час і кудись йти, їхати.

Також зверніть увагу на те, що компанія Містер Кеш пропонує пролонгацію кредиту, якщо ви не можете вчасно погасити позику. Це дозволить вам не псувати кредитний рейтинг та не отримувати підвищений відсоток за користування грошима у разі прострочення. Пролонгація кредиту – чудова можливість вирішення проблеми, якщо ви поки що не готові повністю оплатити послуги МФО. Для цього потрібно буде лише сплатити відсотки, що накопичилися.

Можливості особистого кабінету Містер Кеш

Особистий кабінет користувача на сайті дозволяє отримати будь-яку інформацію щодо поточної позики або оформити новий кредит.

Вхід в особистий кабінет Містер Кеш

Служба підтримки та контакти Містер Кеш

Ви можете будь-якої миті проконсультуватися з менеджером компанії Містер Кеш за номером телефону 0 800 750 584 – служба підтримки працює цілодобово.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі