Moneyveo

Moneyveo
2
Рейтинг: 40%
3
Лідер ринку. 2 варіанта кредитування: стандартний онлайн кредит (Смарт) і довгостроковий кредит (Комфорт).
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 500 - 22000 грн.
Строк кредиту: 1 - 140 днів
Cтавка, макс: 2 %/день
APR, макс: 730 %
РРПС, макс: 2698.53 %
Телефон, гаряча лінія: 0 (800) 21-93-93
Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА"
Код ЄДРПОУ: 38569246
Адреса: 01015, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 15, ЛІТЕРА Б, ПОВЕРХ ПЕРШИЙ
License: Нацкомфінпослуг, розпорядження №2091 від 01.09.2015
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

ТОВ «Манівео Швидка Фінансова допомога» – українська мікрофінансова організація, яка видає швидкі онлайн кредити для розв'язання нагальних питань. На сервісі Moneyveo (МаніВео) можна взяти мікропозику за 2 хвилини, без відвідування офісу та довгих очікувань. Для подання заявки потрібен тільки паспорт та ІПН, а для отримання грошей – платіжна картка будь-якого банку України.

Коротка історія Манівео

Небанківська МФО в Україні Манівео створена у 2013 році підприємцем Михайлом Лізанцом та ьувшим депутатом Віктором Тополовим. У листопаді того ж року вона видала перші мікрокредити, ставши одним із піонерів українського ринку небанківського онлайн-кредитування.

Єнот Менні - символ МаніВео

Завдяки вигідним умовам кредитування, лояльним вимогам до позичальників та зручному сервісу, вже у 2016 році компанія стала одним із лідерів ринку. Не зважаючи на скандал із кредитуванням шахраїв у 2018 році, до грудня 2019 року кількість клієнтів досягла 640 000 осіб, які оформили 3 млн кредитів, що зробило Манівео найбільшою мікрофінансовою організацією з чистим доходом у 2,986 млрд грн.

У 2021 році Манівео випустила облігації серії «А» на загальну суму 200 млн грн. У середині того ж року разом з універсальним банком IBOX BANK, VISA та Новою поштою було випущено кредитну картку. У 2022 році компанія продовжила активно видавати короткострокові та довгострокові кредити, паралельно займаючись благодійністю.

Нагороди та благодійність Манівео

МФО Moneyveo – лідер небанківського споживчого кредитування в Україні. Це звання підтверджено численними нагородами як від фінансових експертів, так і від самих українських громадян:

 • щорічна премія PaySpace Magazine Awards;
 • Українська народна премія у галузі фінансів;
 • нагорода «Бренд року» у номінації «Фінанси/Бізнес/IT» за версією бізнес-конкурсу «Бренд року» у період з 2017 до 2020 року;
 • Кредит онлайн року за версією «Вибір року» у 2019 році;
 • «Українська народна премія» у номінації «Сервіс кредитів онлайн» за підсумками народного голосування у 2021 році;
 • золото на премії FinAwards 2022 в номінації «Найкраща МФО онлайн» та срібло в номінації «Найкращий продукт МФО».

Нагороди МаніВеоКомпанія Манівео велику увагу приділяє благодійності. У 2019-2020 роках вона допомагала закуповувати обладнання оперативному командуванню «Північ». У 2020 році співробітники записали відео-уроки до освітнього курсу для ветеранів АТО/ООС.

У 2022 році Moneyveo активно допомагає військовим та постраждалим від російської агресії: перерахувала 5 мільйонів гривень на потреби ЗСУ, 5 млн – на гуманітарні потреби, 100 000 – у «Фонд Маша» (закупівля товарів гуманітарного призначення для людей похилого віку, жінок та дітей), 150 000 – відновлення будинку в Ірпені. До того ж компанія регулярно закуповує генератори, екіпірування та одяг на фронт.

Манівео в рекламі

Команда МФО Манівео креативно підходить до створення рекламних роликів. Якщо спочатку вони використовували класичну схему, показуючи складні проблеми та шляхи їх вирішення, то потім кардинально змінили підхід, почали створювати креативи на гуморі.

Дядя Жора в рекламі Манівео

Символом Манівео є єнот, а рекламні ролики з цим звірком набирають неймовірні перегляди на всіх майданчиках. Підвищити популярність мікрофінансової організації допомогла рекламна кампанія з відомим коміком Дядя Жора: після її запуску кількість потенційних клієнтів зросла від 22% до 67%. І не треба забувати відео з персонажами Тарас й Сава, чиї фрази стали крилатими, чого варте лише «Це Тарас, йому нормас».

Герої реклами Манівео - Тарас і Сава

Умови кредитування в МФО Moneyveo

Скористатися послугами компанії Манівео може будь-який дієздатний повнолітній громадянин України. Для подання заяви знадобляться лише паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків, а для отримання грошей – активна платіжна картка будь-якого українського банку.

Нові клієнти можуть оформити онлайн кредити на карту під 0 на таких умовах (Кредит СМАРТ):

 • сума – від 500 до 25 000 гривень;
 • відсоткова ставка – 0,01% на день;
 • період – від 1 до 20 днів.

Кредит онлайн СМАРТ в МаніВео

Постійні клієнти можуть брати позики на суму до 25 000 грн на термін до 65 днів. Їм також доступний продукт КОМФОРТ: довгострокові кредити з поганою кредитною історією розміром від 8 000 до 22 000 грн на термін від 70 до 140 днів.

 

Довгостроковий онлайн кредит МаніВеоЩоб взяти перший кредит онлайн в Манівео, потрібно перейти на сервіс мікрокредитування та дотримуватися інструкцій:

 1. Виберіть потрібну суму та терміни на кредитному калькуляторі, потім натисніть «Оформити кредит».
 2. Створіть особистий кабінет Манівео, вказавши номер телефону, адресу електронної пошти, ім'я та пароль, після чого виберіть секретне запитання та відповідь на нього.
 3. Заповніть анкету, вказавши соціальну інформацію, адресу проживання, реквізити банківської картки та інші відомості.
 4. Подайте заявку, відповідь на яку прийде протягом 8 хвилин.
 5. Підпишіть кредитний договір прямо в особистому кабінеті та отримайте гроші на картку.

Скандали та обшуки Moneyveo

У 2018 році Манівео потрапила у скандал із кредитуванням шахраїв. Так, 9 жовтня СБУ провела обшук в офісі, вилучивши техніку та документацію, а наступного дня опублікувала підозру, що компанія використала персональні дані позичальників для оформлення фіктивних кредитів.

У ході розслідування вдалося з'ясувати, що невідомі брали персональні дані українських громадян із відкритих джерел, подавали заявки до мікрофінансової організації та отримували гроші на свої банківські картки. Тоді компанія кардинально змінила систему обробки заяв, Манівео анулювала 157 шахрайських кредитів та відновила кредитну історію постраждалим.

Відгуки про Манівео

За понад 10 років функціонування на ринку онлайн-кредитування, Moneyveo допомогла мільйонам українців оперативно розв'язати фінансові питання, незалежно від дня тижня та часу доби. У своїх відгуках клієнти відзначають зручний сервіс мікрокредитування, можливість взяти кредити онлайн 24 7 без відказу за паспортом, швидку обробку заявок, відсутність прихованих платежів та додаткових комісій.

Проте є чимало негативних відгуків про Манівео, більшість з яких написані боржниками. У кредитному договорі прописані умови користування позиковими коштами, у тому числі пункт про погашення всіх платежів до встановленої дати та штрафні санкції, якщо клієнт не встигає вчасно повернути борг.

Деякі позичальники порушують умови договору, і замість того, щоб постаратися закрити кредит або скористатися пролонгацією, пишуть негативні відгуки про МФО Манівео. Якщо хочете уникнути штрафних санкцій, достатньо вчасно повернути позикові кошти. Якщо ж у вас виникли екстрені ситуації, завжди можна зв'язатися зі співробітниками компанії та домовитись про продовження періоду користування коштами без збільшення відсоткової ставки.

Робота з особистим кабінетом МаніВео

Особистий кабінет Манівео – це зручний спосіб не лише подати заявку, вивчити деталі оформленого кредиту та дізнатися про корисну інформацію, а й безпечний метод швидкого погашення платежів. Вам достатньо авторизуватися на сервісі, вибрати відповідну послугу та сплатити борг за допомогою прив'язаної банківської картки. Якщо такий метод вам не підходить, тоді поверніть позикові кошти через онлайн-банкінг, термінали самообслуговування або грошовим переказом в касі будь-якого банку України.

Манівео: контактна інформація служби підтримки

Якщо ж виникли запитання або потрібна допомога в оформленні кредиту, зверніться до служби підтримки Манівео. Ви можете написати до чат-боту, Telegram або Viber, зателефонувати за номером 0 800 21 9393 або надіслати листа на електронну пошту support@moneyveo.ua. До того ж контактний центр працює з 09:00 до 21:00 без вихідних!

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі

Аватар Любовь :

Манівео-це жах!!!!! Не зв’язуйтеся!!!! Найнахабніше, що наярюють на роботу всім підряд. Розказуюють що ти винен, але не розказують скільки вони вже з тебе загребли. Порушують статтю про приватне життя. Спочатку подзвонила “менеджер”, що дають реструктуризацію, написала на пошту, щоб прислали лист з мокрою печаткою, що я сплачую оговорену нами суму а решта списується; наступного дня прийшов лист “реструктуризація отменена”. А чому???? А тому, що ці реструктуризації самі ці “менеджері” придумують, клієнт платить, а наступного дня знов дзвінки і “плати далі”!!!!
Пропоную подивитися https://www.youtube.com/watch?v=TLcaSGZ8DKc.

Аватар Катерина :

Подскажите, а я могу взять кредит под 0 процентов на 3 месяца? Первый раз

FinPromAdmin FinPromAdmin :

Максимальный срок кредитования в компании Манивео – 30 дней. После этого нужно погасить кредит или пролонгировать его.
Пролонгация первого кредита идет по ставке – 0,01%. Например, если Вы возьмете 3000 гривен на 30 дней, то через 30 дней нужно заплатить 9 грн. процентов и погасить тело кредита – 3000, либо же можно пролонгировать кредит на следующий срок (до 30 дней) заплатив те же 9 грн. Однако, за следующий период использования уже будет начисляться 1,7% в день.
То есть на 3 месяца под 0% не получится взять кредит. Под 0% выйдет только первые 30 дней.

Аватар Людмила :

Дякую за надану мені позику.Вітаю усіх жінок з 8 березня.Усіх благ.

Аватар Туренко Катерина Сергіївна :

Потрібен кредит

FinPromAdmin FinPromAdmin :

Перейдіть на сайт мікрокредитної компанії, натиснувши кнопку “Отримати гроші”. Зробіть на сайті заявку на кредит. Після обробки заявки, гроші Вам переведуть на банківську карту.

Аватар Тетяна :

Мені подобається.Була просрочка майже місяць, а кредит знову я отримала.

Аватар лідія :

Первый и второй кредит дали без проблем погасила досрочно хотела взять третий ,нефига.

FinPromAdmin FinPromAdmin :

Так, є в них таке. Не пробували з’ясувати в підтримці у чому справа?

Аватар Юлия :

Первый кредит дали без проблем а второй раз не дают что я только и не делала сайт не очень (((

Аватар Юрий :

Первый раз взял быстро просто отлично 1000 дали сразу погасили даже раньше, а вот второй раз хотел взять нехрена не дали и ещё процент вырос намного

FinPromAdmin FinPromAdmin :

Очень нетипичная ситуация. Обычно, если первый кредит одобряют, потом уже должны выдавать 100% и без проверок. Пробуйте в других компаниях.
Процент со второго кредита возрастет до 2 в день. Первый же без процентов. Есть компании где процент ниже.Смотрите в нашем каталоге.