SLON Credit

SLON Credit
5
Рейтинг: 71.4%
2
1-ий кредит: 1,3 %/день
Сума кредиту: 600 - 40000 грн.
Строк кредиту: 5 - 180 днів
Cтавка, макс: 1,99 %/день
APR, макс: 726,35 %
РРПС, макс: 90573 %
Телефон, гаряча лінія: 0 800 33 03 83
Юридична особа: ТОВ “СЛОН КРЕДИТ”
Код ЄДРПОУ: 42350798
Адреса: 03062, м.Київ, проспект Перемоги, 90-А (Код території за КОАТУУ 8000000000)
License: Відповідно до Розпорядження НКФП № 1891 від 25.10.2018 року Товариству видано ліцензію на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (чинна ліцензія).
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Slon Credit (Слон Кредит) – українська мікрокредитна компанія, яка пропонує фінансову допомогу до 15 000 гривень. На сервісі мікрокредитування можна взяти перший онлайн кредит під 0.01%, без пакета документів та відвідування відділень. На розгляд заявки в МФО Слон Кредит потрібно 15 хвилин, а після її схвалення гроші оперативно перекажуть на картку.

Нагороди МФО Слон Кредит

Умови кредитування та вимоги до позичальників у МФО Слон Кредит

Послуги мікрокредитної компанії Слон Кредит доступні будь-якому громадянинові України, який досяг 18 років. Для подання заяви через інтернет достатньо паспортних даних та індивідуального податкового номера. Для отримання грошей підійде активна платіжна картка будь-якого банку України.

Переваги оформлення мікрокредитів в Слон Кредит

Лояльні умови кредитування Слон Кредит дають можливість оперативно розв’язати фінансові питання студентам, пенсіонерам, фрилансерам, неофіційно працевлаштованим, жінкам у декретній відпустці. Якщо маєте прострочення за попередніми позиками, отримання онлайн кредиту в МФО Slon Credit та своєчасне його закриття дозволить покращити кредитну історію та підвищити рейтинг позичальника.

Новим клієнтам доступний перший мікрокредит на таких умовах:

 • сума – від 600 до 15000 гривень;
 • ставка – 0.01% на день;
 • період – від 5 до 30 днів.

Головне завдання мікрокредитної компанії Слон Кредит – допомогти українським громадянам оперативно розв’язати фінансові питання. Саме тому вам не потрібно надавати довідку про працевлаштування, свідоцтво про шлюб, пенсійне посвідчення або будь-які інші документи, окрім паспорта та ІПН.

Процедура отримання мікропозики в Slon Credit

Для швидкого подання заяви створено сервіс кредитування, який працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. На ньому можна вивчити інформацію про компанію, враховуючи свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, правила надання коштів у борг, зразок договору. Сайт знаходиться на надійному хостингу, а встановлений SSL-сертифікат гарантує безпеку ваших особистих даних.

Кредитний калькулятор компанії Слон Кредит

Щоб оформити кредит онлайн на картку, перейдіть на сервіс Слон Кредит та зробіть наступне:

 1. Прорахуйте параметри кредиту. На кредитному калькуляторі виберіть бажану суму та термін платежу, а система автоматично розрахує розмір позики з урахуванням відсотків та крайню дату погашення боргу. Якщо згодні з умовами кредитування, натисніть «Отримати гроші».
 2. Створіть особистий кабінет. Для реєстрації введіть номер телефону. На наступній сторінці детально заповніть анкету, щоб отримати кредит без відмови.
 3. Додайте спосіб отримання грошей. В обліковому записі вкажіть дані платіжної картки, на яку хочете позичити гроші.
 4. Дізнайтесь рішення компанії Слон Кредит. Протягом 15-30 хвилин ви отримаєте повідомлення в особистому кабінеті та SMS на вказаний номер телефону.
 5. Отримайте гроші. Коли заявку схвалять, залишиться підписати кредитний договір за допомогою SMS-коду, після чого гроші автоматично перекажуть на вашу платіжну картку.

Розгляд заявки на перший кредит займає до 30 хвилин, наступний – 5 хвилин. Для оформлення повторного мікрокредиту не потрібно знову проходити реєстрацію і вказувати відомості про себе, оскільки компанія надійно зберігає ці дані на сервісі. До того ж постійні клієнти Слон Кредит регулярно отримують знижки, що дозволяє суттєво зменшити переплату.

Алгоритм оформлення кредиту на карту в Слон Кредит

Варіанти повернення боргу в Слон Кредит

Для погашення позики в МФО Слон Кредит використовуйте один із таких методів:

 • Особистий кабінет. Переходьте на сайт, авторизуйтеся та погасіть позику за допомогою доданої банківської картки.
 • Приватбанк. Скористайтеся сайтом Приват24 (розділ «Мої платежі») або терміналом ПриватБанку (послуга «Комунальні платежі»). Вам достатньо вказати код ЄДРПОУ ТОВ «СЛОН КРЕДИТ» 42350798, платника у рядку «Призначення платежу» та суму боргу.
 • Платіжні термінали. У терміналі EasyPay, City24, IBox або 2click виберіть потрібну категорію та знайдіть SlonCredit. Потім введіть номер мобільного телефону та внесіть кошти.
 • Банківський переказ. Реквізити компанії доступні на сайті Слон Кредит, в обліковому записі та в кредитному договорі.
 • Нова Пошта. Знайдіть найближче відділення, назвіть співробітнику номер договору, ПІБ, номер телефону та суму. Після здійснення транзакції співробітник надасть чек для підтвердження оплати.

Як повернути кредит у Слон Кредит

Більшість позичальників оплачують кредит через особистий кабінет Слон Кредит. Такий спосіб найшвидший, завдяки чому вдається уникнути прострочення, адже той же банківський переказ може зайняти від 2 до 7 робочих днів. До того ж вам не потрібно витрачати свій час на поїздки та очікування у чергах.

Можливості особистого кабінету Слон Кредит

Особистий кабінет МФО Слон Кредит є персональною сторінкою позичальника. У ньому можна зробити наступне:

 • додати нову інформацію про себе, наприклад, після зміни місця роботи;
 • подати заявку на онлайн кредит, вказавши бажану суму та строки;
 • відстежити поточний статус поданих запитів;
 • підписати кредитний договір після схвалення заявки;
 • дізнатися деталі отриманої позики, зокрема нараховані відсотки та крайню дату закриття боргу;
 • погасити платежі за допомогою прив'язаної платіжної картки;
 • продовжити терміни користування позиковими коштами без штрафних санкцій.

Скористатися всіма вищеописаними можливостями можна в будь-який час. Для входу в особистий кабінет достатньо ввести номер телефону, який ви вказали під час реєстрації.

Слон Кредит: Вхід в особистий кабінет позичальника

Слон Кредит: контакти та служба підтримки клієнтів

Компанія Слон Кредит зробила процес оформлення мікрокредиту максимально простим і зрозумілим. На офіційному сайті Слон Кредит є докладний опис умов кредитування, відповіді на запитання, актуальні новини та акції.

Якщо вам знадобиться професійна допомога, зверніться до служби підтримки Slon Credit через:

 • онлайн-чат – іконка знаходиться внизу у нижньому правому кутку;
 • месенджери – доступні Viber, Telegram та Facebook Messenger;
 • безоплатний дзвінок – 0 800 33 03 83;
 • електронну пошту – info@sloncredit.com.ua.

Якщо ж немає питань і підходять умови кредитування, то прямо зараз перейдіть на сайт Слон Кредит та подайте заявку на кредит онлайн. За 15-30 хвилин ви зможете зайняти до 15 000 гривень під 0.01%. Так вам вдасться швидко розв’язати фінансові питання, покращити кредитну історію та підвищити рейтинг позичальника!

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі