ZeCredit

2
Рейтинг: 28.6%
5
1-ий кредит: 0,01 %/день
Сума кредиту: 1000 - 15000 грн.
Строк кредиту: 7 - 180 днів
Cтавка, макс: 2,5 %/день
APR, макс: 912,5 %
РРПС, макс: 48560 %
У партнера
Телефон, гаряча лінія: 0800 352 706; +38 093 915 19 49 (для дзвінків з-за кордону)
Юридична особа: ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" "ІНВЕСТРУМ"
Код ЄДРПОУ: 42201361
Адреса: 03150, Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
Для збільшення шансів на отримання кредиту зробіть заявки в декілька компаній

Мікрофінансові організації (МФО) є найпростішим і найнадійнішим способом отримати фінансову допомогу у складній ситуації. Вони видають гроші своїм клієнтам в онлайн режимі, цілодобово, з мінімумом формальностей та широким набором способів погашення заборгованості. Одним з учасників ринку МФО України є компанія Zecredit (ЗеКредит) – онлайн-сервіс швидкого мікрокредитування фізичних осіб.

Умови кредитування та вимоги до позичальника у ЗеКредит

Торгова марка Zecredit (ЗеКредит) належить товариству з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" "ІНВЕСТРУМ". Компанія видає швидкі позики у розмірі до 15.000 гривень строком до 25 днів. Якщо позичальник з тієї чи іншої причини не може вчасно сплатити отриманий онлайн-кредит, до його послуг можливість пролонгації на десять або двадцять днів за умови повної оплати нарахованих відсотків.

Отримати безвідмовні кредити онлайн 24/7 в онлайн-сервісі ЗеКредит може будь-який громадянин України віком від вісімнадцяти до сімдесяти років. Для оформлення кредиту йому знадобиться внутрішній паспорт або ID-картка, індивідуальний податковий номер ІПН, картка будь-якого банку України з невеликим залишком коштів на рахунку, електронна пошта, мобільний телефон та вихід до Інтернету. Офіційне працевлаштування та довідка з місця роботи не потрібні – позичальнику достатньо мати джерело регулярного грошового доходу для погашення позики (заробітна плата, пенсія, стипендія тощо).

Як і у більшості МФО у ЗеКредит для нових клієнтів діють пільгові умови - перший кредит видається під 0,01%.

ЗеКредит - оформлення кредиту

Як оформити онлайн кредит в МФО ZeCredit

Для оформлення мікрокредиту в онлайн-сервісі ЗеКредит користувачу необхідно:

 1. зайти на головну сторінку сайту компанії;
 2. вибрати в онлайн-калькуляторі суму та термін погашення заборгованості;
 3. вказати телефон, електронну пошту та зареєструвати Особистий кабінет користувача;
 4. заповнити анкету персональною інформацією;
 5. вказати реквізити банківської картки та верифікувати її – на балансі має бути не менше однієї гривні;
 6. дочекатися схвалення онлайн-заявки та підписати договір в електронному вигляді;
 7. отримати гроші мікрокредиту на картку.

Вся процедура оформлення займає не більше 10-15 хвилин, здійснюється цілодобово, без вихідних та свят. Відмовити у МФО ЗеКредит клієнту можут тільки в крайніх випадках. Найчастіше причиною негативного рішення є помилки чи неточності в анкеті, наявність простроченої заборгованості перед іншими кредиторами або шахрайські дії користувача, тому тут можна розраховувати на кредит онлайн з поганою кредитною історією. Якщо причиною відмови є звичайні помилки в анкеті – їх можна виправити за кілька хвилин, надіславши кредитну заявку на новий розгляд через особистий кабінет ЗеКредит.

ЗеКредит: вхід в особистий кабінет

Якщо оформлення в онлайн-режимі для користувача з тієї чи іншої причини неможливе, позичити гроші в мікрофінансовій організації Zecredit можна телефоном. Для цього клієнт повинен зателефонувати на «гарячу» лінію компанії – фахівці допоможуть заповнити заявку, уточнять усю необхідну інформацію та гроші надійдуть на банківську картку за декілька хвилин після схвалення.

Як погасити онлайн кредит у ЗеКредит

Погасити заборгованість перед мікрофінансовою організацією ЗеКредит можна одним із чотирьох способів;

 • через Особистий кабінет на сайті компанії за допомогою банківської картки. Для цього користувачеві необхідно зайти до кабінету ЗеКредит, використовуючи свій логін та пароль, вибрати суму погашення та натиснути на кнопку «Сплатити» - гроші будуть автоматично списані з картки, прив'язаної до профілю;
 • через термінали самообслуговування або сайт платіжного сервісу EasyPay;
 • через касу будь-якого банку готівкою. Для здійснення платежу необхідно вказати реквізити ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" "ІНВЕСТРУМ" (код ЄДРПОУ 42201361), прізвище, ім'я та по батькові клієнта, його індивідуальний податковий номер та суму погашення;
 • готівкою через термінал самообслуговування ПриватБанк. Для ідентифікації платежу необхідно вказати реквізити компанії та суму погашення.

ЗеКредит: погашення кредиту через особистий кабінет

Платіж через Особистий кабінет ЗеКредит за допомогою банківської картки є максимально швидким – його рекомендується вибирати, якщо термін дії договору кредитування спливає. А ось проведення оплати через касу банку або платіжний термінал може тривати до трьох банківських днів, тому квитанцію про здійснення платежу необхідно зберегти. Користувач може погасити свою заборгованість перед компанією ЗеКредит достроково без сплати штрафів або пені.

Контакти, гаряча лінія ЗеКредит

Якщо у клієнта виникли будь-які питання або зауваження щодо сервісу мікрофінансової організації Zecredit, він може зв'язатися з менеджерами та фінансовими фахівцями такими способами:

 • за телефоном 0800 352 706 (безкоштовно в межах України);
 • за телефоном +38(063)250-40-60 (для дзвінків з-за кордону);
 • електронною поштою info@zecredit.com.ua;
 • онлайн-чат на головній сторінці сайту.

 Служба клієнтської підтримки працює цілодобово, без вихідних та святкових днів.

Кращі компанії категорії МФО

Відгуки і коментарі